08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.35 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο γαμπρός του κουτιού»
11.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Τα μυστικά των φαλαινών»
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Μέλι, μέλισσες, ιδιότητες μελιού, προϊόντα και τυποποίηση μελιού»
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Μποστ»
18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Ξένη σειρά
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Παιδαγωγική θεάτρου για παιδιά». Συζήτηση με τους Σ. Παπαδόπουλο και Λ. Κουρετζή
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Μανώλης Μπαμπούσης» Α' μέρος
21.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ Ξένη σειρά
22.15 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.30 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.15 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
05.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 BLIND DATE Πρεμιέρα ξένη σειράς
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
23.15 ΤHE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT
01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
06.00 AMERICAN IDOL
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 LA PATRONA Σειρά
11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE (E) Ξένη σειρά
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Ξένη σειρά
23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, MIAMI Σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
18.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά
19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.40 JUSTIFIED Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)
02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)
02.20 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.15 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά
15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Poseidon»
23.45 COLD CASE Αστυνομική σειρά
00.45 THE VAMPIRE DIARIES
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «2001: Η Οδύσσεια του διαστήματος»