08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.50 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο καταραμένος πατριός»
11.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19.15 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Παν. Στεργίου - Παν. Αστεριάδης
22.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή του Πιοτρ. Σ.»
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.20 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.50 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε) Σειρά
11.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σταρ Τρεκ: Η εξέγερση»
15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μεξικάνος»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος της επανάστασης»
02.20 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ (Ε) Σειρά μυστηρίου
03.20 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
04.20 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 MACGAYVER Σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 30' MEALS
16.00 MR BEAN
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός είμαι, ό,τι θέλω κάνω»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ali»
02.15 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά
03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)
08.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
15.50 L.A.P.D. (Ε)
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
18.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε)
02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Polly Pocket», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Scooby Doo», «Max Steel», «Beywheelz by Beyblade», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόρεψε τα όνειρά σου»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.15 HUMAN TARGET Σειρά
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για το χατίρι της Κάρλι Σου»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θησαυροί του Σολομώντος»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπροστά στα μάτια της»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο υποψήφιος»