07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά (5ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή, με τον Τάκη Σέγκο
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι και τους δημιουργούς του. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Πέτρινο λουλούδι» (2ο)
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκαταλείποντας το πλοίο»
12.00 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ Νέα εκπομπή
15.00 CHALLENGES
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουέντι Γου: πολεμώντας για το αύριο»
17.00 ΕΥΡΗΚΑ 2 «Η κιβωτός της ζωής»
18.00 ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ Βιογραφικό δράμα κινούμενων σχεδίων
20.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Νέα εκπομπή «Ιταλία»
21.00 ...ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ
23.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Θολό ποτάμι» - «Χάρτινοι αετοί» της Στρατούλας Θεοδωράτου
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του Τούσλε Λούπερ»
02.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε)
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 SOS! ΖΩΑ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ (Ε)
13.00 CHANGES (2005): ΚΡΟΑΤΙΑ (Ε)
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο δώρο των Χριστουγέννων»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Νέος κύκλος
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ON THE ROAD (Ε) «Καϊμακτσαλάν, οδηγώντας στα χιόνια»
19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Ικαρος - Ολυμπιακός»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Αθλητική εκπομπή
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοιλάδα του πόθου»
07.00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΣΤΗ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ - Ο ΓΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΟΡΙΑ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ιππόλυτος και το βιολί του»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Λαγκαδάς Θεσσαλονίκης»
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόμισσα της φάμπρικας»
21.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
21.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Αεροπορική καταστροφή στο Λόκερμπι»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστική συμφωνία»
01.00 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΗΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΟΜΒΑΗΣ
02.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
08.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
09.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
09.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα μη χορεύεις»
12.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρτι φαντασμάτων»
15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 DANCING ON ICE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 THE X-FACTOR - USA
02.50 ΛΟΛΑ (Ε)
03.50 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.30 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)
09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.30 ANIMAL PLANET'S Most outrageous animals
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι: Χαμένος στη Νέα Υόρκη»
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 JAMIE'S FAMILY CHRISTMAS
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός θάλαμος»
02.30 FASHION FEVER
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός θάλαμος»
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
11.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίτερ Παν»
17.00 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή σε fast forward»
23.20 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ Ενημερωτική εκπομπή
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 L.A.P.D. (Ε)
02.00 METROPOLIS
03.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι σούπερ ήρωες», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Powerpuff girls Z», «Τα σούπερ παιδιά», «Polly pocket», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Go, Diego, go!», «Lazy town», «Pichi Pichi Pitch», «Teens days», «Μπάρμπι: Τα πιο γλυκά Χριστούγεννα (Α' μέρος)», «Ben 10: Ultimate Alien», «Gormiti», «Beyblade», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της ζωής μας»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 CHRISTINE Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.50 ROYAL PAINS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτυποκάρδια στο θρανίο»
22.15 COMEDY LAB
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «P2» Α' τηλεοπτική προβολή
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Appalosa»
04.00 MEDIUM
05.00 THE DEAD ZONE Σειρά μυστηρίου