07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ρωσικά κινούμενα σχέδια
07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ο κόσμος της τέχνης»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Θέμα: «Συγχωνεύσεις σχολείων»
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Στη στέγη του κόσμου», με την Λήδα Σάνταλα
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ Ξένη σειρά (5ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Κρασιά και γεύσεις Λήμνου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.00 ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά (7ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία «ADANASTAZIA»
22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)
09.00 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
10.30 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ (Ε)
11.00 Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΟΥ ΡΗΓΜΑΤΟΣ
12.00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (Ε)
13.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε) «Οικιακά φωτοβολταϊκά & αιολικά πάρκα»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)
17.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
18.00 EUROBASKET 2011 «Τουρκία - Γαλλία»
20.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)
21.00 EUROBASKET 2011 «Σερβία - Λιθουανία»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην ξαναγυρίσεις»
24.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε) Κοινωνική σειρά
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ (Ε)
17.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε) «Το αλογάκι της Σκύρου»
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Ζάμπια»
20.00 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακολουθώντας την Εϊμι»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωρα μηδέν»
07.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
08.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Νομός Πιερίας» (Α' μέρος)
09.00 ΟΙ ΦΤΕΡΩΤΟΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
11.30 ΖΩΑ ΣΑΝ ΕΜΑΣ
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ «Αλντο Μόρο»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπούφος»
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
01.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
05.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
07.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ELATTE
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 REAPER Κοινωνική σειρά
18.00 GREEK Νεανική σειρά
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΖΕΛ
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 CRIMINAL MINDS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΚΙΣΜΕΤ
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
14.00 OLIVER'S TWIST
15.00 KITCHEN NIGHTMARE USA
16.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 AMERICAN IDOL
23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
01.30 THE BIG GAME
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.30 MASTER CHEF (Ε)
13.30 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)
19.00 50-50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 BREAKING BAD Σειρά περιπέτειας
01.30 ΙΧΝΗ (Ε)
02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)
03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Yin Yang Yo!», «Iggy Arbuckle», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τα σούπερ παιδιά», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια», «Ντακ Ντότζερς», «Road Runner Show»
12.00 ΖΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR
16.45 TWO AND A HALF MEN
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη καταδίωξη»
00.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ανάκριση»
04.00 BATTLESTAR GALACTICA