07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΑ ΖΙΖΑΝΙΑ (Ξένη σειρά 4ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «The Cuban Five»
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο Νίκο Δημητράτο. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Μαγικό καμπούρικο αλογάκι» (μέρος 2ο)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.30 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ (Ε)
11.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από τη Σαγκάη
12.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
13.00 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από τη Σαγκάη
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψωμί, έρωτας και... ζήλια»
17.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
17.30 CHALLENGES
18.00 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ «Κύπρος»
18.30 ON THE ROAD
19.00 ΚΙΒΩΤΟΣ GR (E) «Φυσική δόμηση»
20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
21.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)
23.00 ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ - ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
01.00 48ο ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ (Μ)
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)
11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ «Ντέμης Ρούσσος»
17.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Κύπρος, ώρα μηδέν»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΥΡΩΠΗ: ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ (Ε)
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Χωραφά»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ «Στο Τιγκρόι της Αιθιοπίας»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζέφερσον στο Παρίσι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ «Η πλατεία Βαρδαρίου»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ «Στηρίγματα»
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
12.00 Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ... Ζιβέγγος»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)
18.00 11ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH SOCCER
19.00 10ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO 2009
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jacknife»
01.00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ (Ε)
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
03.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
04.00 Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ (Ε)
05.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
10.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος τα 'κανε θάλασσα»
12.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις επιθυμίες»
15.50 ΚΙΣΜΕΤ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Δον Ζουάν για κλάματα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαριά ερωτευμένος»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pootie tang»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Shooting dogs»
03.10 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
07.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
08.00 HOTEL INSPECTOR (Ε)
09.00 BOTRINI'S PROJECT (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ - Best of
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.05 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.15 AMERICAN IDOL
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτορες για δέσιμο»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 MR BEAN Κωμική σειρά
21.00 MAD VIDEO MUSIC AWARDS 2011 (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Barbwire»
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ (Ε)
08.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
09.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
10.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
11.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
12.00 FIFTY - FIFTY (Ε)
12.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
13.15 TRACTION (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.00 THE TWENTY (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΛΕΝΗ (Ε)
18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΦΕΥΓΑ (Ε)
02.30 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Ζορό: Η νέα γενιά», «Powerpuff girls Z», «Mucha Lucha», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Τα στρουμφάκια», «Lazy town», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Χ-ΜΕΝ Evolution», «ΒΕΝ 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Σκούμπι Ντου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιτζάμα πάρτι»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 CHRISTINE Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για απατεώνες»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλοπενιές»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεωρία του χάους»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βάλτος»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στηρίξου πάνω μου»
04.30 CANE Δραματική σειρά