08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
09.30ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Ο Κ. Καραχάλιος και ο εκάστοτε καλεσμένος του σχολιάζουν το σημαντικότερο γεγονός της μέρας
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε) Πολιτιστικό περιοδικό
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ «Ηπειρος» 1ο
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Ο Θανάσης Παπαρήγας φιλοξενεί τον δικηγόρο Κώστα Τουμασάτο, με αφορμή το βιβλίο του, που μόλις εκδόθηκε, «Η συμφωνία του ΣΕΝΓΚΕΝ»
19.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Θέμα: «Το Κυπριακό, μετά τις δηλώσεις Κόφι Ανάν κατά την έναρξη του 4ου γύρου των συνομιλιών στη Νέα Υόρκη»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 26ο & 26ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - «ΟΔΗΓΗΤΗ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
09.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
09.55 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΣΤΙΒΟΣ
10.55 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
11.00 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
13.15 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
14.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
16.00 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16.05 Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΑΝΑΠΟΔΗ
16.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
18.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
19.30 ΣΤΙΒΟΣ
21.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
23.00 ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
00.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
01.00 ΣΤΙΒΟΣ
01.30 ΠΟΛΟ Ελλάδα - Ουγγαρία
05.15 ΤΕΝΙΣ
08.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΕΣΙΣ
08.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ (Α΄) ΠΡΩΙΝΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ
10.01 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
10.30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Βραζιλία»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΙΔΝΕΪ - ΕΛΛΑΔΑ, ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ
17.00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΠΙΝΓΚ - ΠΟΝΓΚ
20.00 ΙΠΠΙΚΟ ΤΡΙΑΘΛΟ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΑΒΟΡΙΓΙΝΕΣ: Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλός πατέρας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
Τοπρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
08.31 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΟΔΥΣΣΕΙΑ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
12.00 ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΕΡΜΙΤΑΖ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
18.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α΄
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Καλιγούλας»
21.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προηγούμενη νύχτα»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράξεις έρωτα»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
23.05 SUPER GAME
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτοί που έμειναν ζωντανοί»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΤΑΜΠΟΥ
17.30 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΠΑΚΙΤΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλά ελληνικά»
22.45 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάμπολα»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσάκι Τσαν: Ο πιο γρήγορος μπάτσος της Ανατολής»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (E)
05.00 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΚΩΦΟΥΣ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ
16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μπάτσοι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη πλάνη»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρούμενος εκατομμυριούχος»
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.55 Η ΥΓΕΙΑ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
14.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
17.50 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δίδυμοι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταστροφέας»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από τη ζούγκλα στο Παρίσι»
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ