07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
20.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
07.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ
08.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.15 ΕΙΚΟΝΕΣ
08.30 BILLY THE CAT
09.00 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
09.30 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ Σειρά
13.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗ Σειρά
14.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ Ντοκιμαντέρ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ναπολέων και Γουέλινγκτον»
20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η αληθινή ιστορία της δολοφονίας του Πάμπλο»
21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη ζωή»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετσι ήταν η ζωή μου»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΤΟ ΡΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
01.30 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ «Μακεδονικές λίμνες»
08.00 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
09.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ
09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
10.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
10.30 ΕΛΙΟΤ, Ο ΤΑΡΑΝΔΟΣ
11.00 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
11.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
12.00 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΙ ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ
15.00 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
15.30 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ;
17.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥΣ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ
20.30 ΤΟ ΓΕΜΙΣΜΑ
20.45 ΤΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ
21.00 ΥΔΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ «Περιοχή λίμνης Καστοριάς»
21.30 Ο ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΜΠΡΕΚ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την αγάπη σου στη λαιμητόμο»
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
11.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
12.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΤΑΝΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.40 SUPER GAME
16.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 SUPER GAME
18.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
19.10 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
00.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για το χρήμα»
02.45 ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΕΡΩΤΑ
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απόφαση»
12.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
14.00 NINA
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
18.30 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! αυτή η γυναίκα μου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τέχνη του πολέμου»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κοιλάδα των βασιλέων»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
11.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
13.00 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε) Σειρά
18.30 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικό ένστικτο»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ Σειρά
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
14.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
15.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βροχή, χαλάζι κι έρωτας»
00.15 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
03.45 ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ