07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Αφιερωμένες στον σ. Χαρίλαο Φλωράκη
10.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Αφιερωμένο στον σ. Χαρίλαο Φλωράκη
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Στα πλαίσια της εκπομπής, θα γίνει ζωντανή κάλυψη του τελευταίου αποχαιρετισμού στο σ. Χαρίλαο Φλωράκη, στη γενέτειρά του
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Αφιερωμένες στον σ. Χαρίλαο Φλωράκη. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ντίξι Τσικς» (Ε)
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ «Θαμμένα μυστικά: Ερευνώντας το DNA»
12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: «Πανιώνιος - ΠΑΟ»
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ «Θόδωρος Αγγελόπουλος - 1970»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κουροσάβα»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επίθεση»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λόχου»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
23.00 ΒΟΡΡΑΣ ΚΑΙ ΝΟΤΟΣ
24.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ Σειρά
08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΘΕΜΑΤΩΝ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
16.40 Ζ ΚΑΙ Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΣΕΟ ΕΞΤΣΕΪΝΤΖ
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΑΡΧΕΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αγριες ψυχές»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.50 SUPER GAME
16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαντασμένος»
23.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ
00.20 ΜΕΣΗ ΑΝΑΤΟΛΗ - ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: «Μπόκα Τζούνιορς - Ατλέτικο Τζούνιορ»
03.00 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
18.45 ΔΙΑΦΟΡΕΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 MR. BEAN
21.45 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Σειρά
22.45 DREAM SHOW
23.45 Ο ΠΕΛΕ ΣΤΟΝ ALPHA
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
02.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανόλια»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
22.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ
22.50 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
23.50 I LOVE TV
01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του πρωτάρη»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτωρ της Μοσάντ σε μυστική αποστολή»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.30 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εισβολέας»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμλετ»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ