07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Σαν παραμύθι στις πύλες
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επεξεργασία φυτών
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Μιχάλη Κυριακίδη, πρόεδρο του Σωματείου Ρεφλεξιολόγων, για τη Ρεφλεξιολογία
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τις εξελίξεις σε Ασφαλιστικό και Εργασιακά
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ο Αγιος Φραγκίσκος της Ασίζης»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΔΙΕΡΕΥΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Το Ιερό Δισκοπότηρο»
12.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ
13.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ «Το συναίσθημα του βουνού»
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
HISTORY CHANNEL
18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ - ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Σαλμάν Ρουσντί»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ
20.10 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Ζακ Λακαριέρ»
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Θοδωρής Αθερίδης»
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Γιώργος Μπουζιάνης»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (Μ)
00.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ (Μ)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της νύχτας τα καμώματα»
20.45 EUROMANIA NEWS
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 TRANSIT
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Fargo»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδιέξοδες καταστάσεις»
07.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
16.40 Ζ ΚΑΙ Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ
21.10 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «ΚΑΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ»
23.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ
00.30 ΜΟΤΟ GP - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.50 SUPER GAME
16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 16ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ Τελικός
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ (Ε)
02.45 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
04.30 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
04.50 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ
05.15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε κόσμε»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ
22.50 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 EUROGOAL
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκιπίων, ο Αφρικανός»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ
21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.40 SINGLES
23.40 ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΟ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Λάρι Φλιντ»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΜΟΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
05.10 ΧΑΡΟΛΝΤ (Ε)
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.30 ΖΙΝΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Πολιτική κουζίνα»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπεσιαλίστας δολοφόνος»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρηνική έκρηξη»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ