15.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ της Γ' Εθνικής κατηγορίας Ανδρών: ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ
17.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΤΟΥ ΛΕΥΚΩΜΑΤΟΣ ΤΟΥ «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ»
22.30 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ (Ε) Επιμέλεια παρουσίαση: Γιάννης Ευσταθίου
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Με τον Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στη Ρόδο»
16.00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ (Ε)
16.45 PRE GAME
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «Μακεδονικός - ΑΕΚ»
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Πανιώνιος - Ολυμπιακός»
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς του λόφου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
07.00 MEDITERRANEO
07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΓΚΛΕΝ ΓΚΟΥΛΝΤ
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
17.00 Art Net
17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ «Μάρεϊ Ρόουζ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
20.30 ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΧΩΡΟΙ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 50 ΛΕΠΤΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ισιδώρα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5' ΛΕΠΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
07.31 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Φάλσταφ»
12.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ: ΤΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ «ΣΑΚΑ - Δούκας»
17.30 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΧΟΡΩΝ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
19.00 DESIGN WORLD
19.30 EXODUS
20.00 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαπλεκόμενοι έρωτες»
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ Σειρά
01.30 SEX ΚΑΙ SHOPPING
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΠΑΝΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ - ΤΑ ΦΡΑΟΥΛΟΠΟΥΛΑ
11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.30 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 2
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στα θρανία»
16.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να 'τανε το 13 να 'πεφτε σε μας»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY IN CONCERT
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόμποκοπ»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 FAME STORY IN CONCERT (Ε)
03.20 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
04.20 MOBILE FUN
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (E)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ALPHA KIDS
08.15 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08.45 ΡΑΓΚΡΑΤΣ
09.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΟΡΝΜΠΕΡΙ
10.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζιπ, περίπτερο κι αγάπη»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
15.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)
17.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβόλου κάλτσα»
19.00 ΜΑΡΚΟ Μ' ΕΚΑΨΕΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΓΚΟΛ!
21.30 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.30 ΓΚΟΛ! (Ε)
03.00 THIRD WATCH
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.30 Ο ΕΡΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΤΑΝΓΚΟ
16.30 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
23.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο πάθος»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό ηλιοβασίλεμα»
04.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
04.30 ALTER CLIPS
06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
08.00 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
08.30 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
09.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
09.30 ΤΑΖΜΑΝΙΑ
10.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
11.00 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
12.00 ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ
13.00 ΕΙΚΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκαφατζής της ζούγκλας»
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ
22.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάνατος στο Νείλο»
03.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεανικά μπερδέματα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μυθικός κόσμος των ξωτικών»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος της μούμιας»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντέιβιντ Κόπερφιλντ»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ