100 μ.: Γιάννης Νυφαντόπουλος (ΓΣ «Ελ. Βενιζέλος» Χανίων)
200 μ.: Παναγιώτης Τριβυζάς (Ολυμπιακός)
400 μ.: Μιχάλης Παππάς (ΕΚΑ Δωδώνη Ι.)
800 μ.: Χρήστος Κοτίτσας (ΓΣ Κηφισιάς)
1.500 μ.: Ανδρέας Δημητράκης (Πανναξιακός)
3.000 μ: Ανδρέας Δημητράκης (Πανναξιακός). Αναπληρωματικός: Αναγνώστου
5.000 μ.: Μάρκος Γκούρλιας (ΑΟ Μυκόνου). Αναπληρωματικός: Αναγνώστου
110 μ. εμπόδια: Κώστας Δουβαλίδης (ΑΟ Ηφαιστία Λήμνου)
400 μ. εμπόδια: Κώστας Νάκος (ΓΣ Τρικάλων)
3.000 μ. στ.: Νίκος Σάκης (Ερμής 1877)
Υψος: Κώστας Μπανιώτης (Ολυμπιάδα Κομοτηνής)
Επί κοντώ: Κώστας Φιλιππίδης (Πανελλήνιος)
Μήκος: Μίλτος Τεντόγλου (ΓΣ Κηφισιάς)
Τριπλούν: Δημήτρης Τσιάμης (Ολυμπιακός)
Σφαιροβολία: Νικόλας Σκαρβέλης (ΓΣ Τρικάλων)
Δισκοβολία: Γιώργος Τρέμος (ΓΕΑ Τρικάλων)
Σφυροβολία: Μιχάλης Αναστασάκης (ΓΣ «Ελ. Βενιζέλος» Χανίων)
Ακοντισμός: Δημήτρης Τσίτσος (Φίλιππος Γιαννιτσών)
4x100 μ.: Νυφαντόπουλος, Δουβαλίδης, Τριβυζάς & Ζήκος, Γκαραγκάνης, Αρβανίτης
4x400 μ.: Τριβυζάς, Παππάς, Νάκος & Κυριακίδης, Ντέτσικας
100 μ.: Ραφαέλα Σπανουδάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
200 μ.: Μαρία Μπελιμπασάκη (Πανναξιακός)
400 μ.: Μαρία Μπελιμπασάκη (Πανναξιακός)
800 μ.: Κωνσταντίνα Γιαννοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς)
1.500 μ.: Κωνσταντίνα Γιαννοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς). Αναπληρωματική: Τσόλη
3.000 μ.: Αναστασία Μαρινάκου (ΓΕΑ Τρικάλων). Αναπληρωματική: Τσόλη
5.000 μ.: Αναστασία Μαρινάκου (ΓΕΑ Τρικάλων)
100 μ. εμπόδια: Ελισάβετ Πεσιρίδου (ΓΣ Κηφισιάς)
400 μ. εμπόδια: Αννα Κιάφα (ΓΣ Κηφισιάς)
3.000 μ. στ.: Ισαβέλλα Κοτσαχείλη (Πανιώνιος)
Υψος: Τατιάνα Γκούσιν (ΓΣ Κηφισιάς)
Επί κοντώ: Κατερίνα Στεφανίδη (ΑΟ Φιλοθέης)
Μήκος: Βούλα Παπαχρήστου (ΑΟ Κάλλιστος). Αναπληρωματική: Κολοκυθά
Τριπλούν: Βούλα Παπαχρήστου (ΑΟ Κάλλιστος)
Σφαιροβολία: Ευαγγελία Σοφάνη (Πανελλήνιος)
Δισκοβολία: Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (ΓΣ Κερατέας)
Σφυροβολία: Σταματία Σκαρβέλη (ΓΣ Τρικάλων)
Ακοντισμός: Σοφία Υφαντίδου (ΟΚΑ Βικέλας Βέροιας)
4x100 μ.: Σπανουδάκη, Πεσιρίδου, Μπελιμπασάκη & Γάτου, Σαμάνη, Βενιέρη
4x400 μ.: Μπελιμπασάκη & Ειρ. Βασιλείου, Μουρτά, Καρκαλάτου, Πολίτη, Αργυρού