ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 9 Οχτώβρη 2016
Σελ. /32
Προγράμματα
Το πρόγραμμα του web radio του «902.gr»
ΔΕΥΤΕΡΑ

00:00 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11.00 - 12.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13.00 - 14:00 ΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 14.00 - 19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ 19.00 - 21:00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ, 21.00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΤΡΙΤΗ

00:00 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 16:00 Η ΤΖΑΖ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, 16:00 - 19:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 19:00 - 20:00 WORLD BYPASS, 20:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

00:00 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13.00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 13.00 - 19:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 19:00 - 20:00 ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, 20:00 - 21:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΣΥΝΕΙΡΜΟΙ, 21:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ

00:00 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13.00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 13.00 - 20:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 20:00 - 21:30 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ, 21:30 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

00:00 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13.00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 13.00 - 14.00 ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ 14.00 - 19:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 19:00 - 21:00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ, 21:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

00:00 - 21:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 21:00 - 23:00 Η JAZZ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, 23:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 - 14:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 14:00 - 15:00 ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, 15:00 - 20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 20:00 - 21:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΣΥΝΕΙΡΜΟΙ, 21.00-22.00 ΗΧΟΙ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ, 22.00 - 24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 13/10
ΕΡΤ 1

06.00 ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

07.00 ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ

Σημείωση: Στις 08.00, 09.00 και 10.00 θα μεταδίδεται 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10.00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

14.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ (Ε)

16.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

17.00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο στη Νοηματική / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΚΑΙΡΟΣ

18.50 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ - ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ (Ε)

19.25 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (E)

20.20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο για Πρόσφυγες

22.30 EUROLEAGUE SHOW Εκπομπή

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

09.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

10.30 ΣΑΡΑ, ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΑΒΟΝΛΙ (Ε)

11.25 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ (Ε)

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποια είναι η Μαργαρίτα;»

14.00 MASSA FRESCA

15.15 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)

16.00 ΣΑΡΑ, ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΑΒΟΝΛΙ

17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

19.00 LA SENORA

20.15 MR. SELFRIDGE (Ε)

21.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

ΕΡΤ 3

08.00 Ο ΦΑΡΟΣ (Ε)

09.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

12.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΜΕΡΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΦΑΡΟΣ

14.55 THESSTORY Πρεμιέρα

15.00 NATURE-WILDLIFE COLLECTION

16.00 ΕπιΚοινωνία

17.30 ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΑΙ;

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΜΕΡΗ (Ε)

21.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.00 ΤΑ ΠΕΝΤΕ ΚΛΕΙΔΙΑ

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΞΑΝΑΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ Σειρά

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι λέξεις» Α' τηλεοπτική προβολή

MEGA

05.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

14.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.40 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ Με τον Θοδωρή Κολυδά

17.50 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.50 KARA SEVDA

20.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

21.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

STAR

10.00 LIVE U

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.20 BAHAR Σειρά

15.30 ΖΩΗ ΜΟΥ

16.30 BLIND TASTE

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική

17.45 9 ΜΗΝΕΣ

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 MAJOR CRIMES

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10
ΕΡΤ 1

06.00 ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

07.00 ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ

Σημείωση: Στις 08.00, 09.00 και 10.00 θα μεταδίδεται 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10.00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

14.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

16.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

17.00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο στη Νοηματική / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΚΑΙΡΟΣ

18.50 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ - ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ (Ε)

19.25 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (E)

20.20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο για Πρόσφυγες

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

09.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

10.30 ΣΑΡΑ, ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΑΒΟΝΛΙ (Ε)

11.25 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ (Ε)

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην ερωτεύεσαι το Σάββατο»

14.00 MASSA FRESCA

15.15 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)

16.00 ΣΑΡΑ, ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΑΒΟΝΛΙ

17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

19.00 LA SENORA

20.15 MR. SELFRIDGE (Ε)

21.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

ΕΡΤ 3

08.00 Ο ΦΑΡΟΣ (Ε)

09.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

12.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΜΕΡΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΦΑΡΟΣ

14.55 THESSTORY Πρεμιέρα

15.00 NATURE-WILDLIFE COLLECTION

16.00 ΕπιΚοινωνία

17.30 ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΑΙ;

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΜΕΡΗ (Ε)

21.00 ΤΟ ΜΠΑΛΕΤΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 G TECH TRENDS

15.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.00 ΤΑ ΠΕΝΤΕ ΚΛΕΙΔΙΑ

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΞΑΝΑΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ Σειρά

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της βροχής»

MEGA

05.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

14.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.40 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ Με τον Θοδωρή Κολυδά

17.50 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.50 KARA SEVDA

20.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

21.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

STAR

10.00 LIVE U

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.20 BAHAR

15.30 ΖΩΗ ΜΟΥ

16.30 BLIND TASTE

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική

17.45 9 ΜΗΝΕΣ

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 MAJOR CRIMES

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10
ΕΡΤ 1

07.00 ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

12.30 ΕΠΤΑ

13.30 EUROPE

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ Νέα εκπομπή

17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Νέος κύκλος

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

18.30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Ε)

19.00 ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ - ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΑΓΚΑΘΑ ΚΡΙΣΤΙ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ «Safe sex»

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.30 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)

11.30 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

12.30 Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ (Ε)

13.30 ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ «Λίβανος»

14.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ (Ε)

16.00 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ Νέα εκπομπή

16.30 ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΘΕΑΤΡΟ

17.30 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ

18.30 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)

19.00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ Σειρά

19.30 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Ταξίδι στο φεγγάρι»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με το ζόρι μαζί»

ΕΡΤ 3

08.00 Ο ΦΑΡΟΣ (Ε)

09.00 ΣΩΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΖΩΑ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ

09.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ

10.00 ΠΕΤΡΕΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ

10.30 NATURE - WILDLIFE COLLECTION

11.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΓΡΟweek

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάθε παιδί μου γράμματα»

16.15 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ (Ε)

16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαίξπηρ VS Θερβάντες»

18.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 Η ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

20.00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ Μίνι σειρά

21.00 ΒΡΑΔΙΑ ΟΠΕΡΑΣ

ΑΝΤ1

06.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

10.00 JENNY JENNY Πρεμιέρα

12.15 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ

12.30 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΣΟΥΚΟΥ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! Αυτή η γυναίκα μου»

22.30 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Ε) «Δεν θα με τρελάνεις εσύ, εμένα!»

ALPHA

09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ (Ε)

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 QUIZDOM THE SHOW

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA

06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

14.00 LOVE SORRY (Ε)

15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

17.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

18.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

18.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

20.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μάθατε για τους Μόργκανς;»

STAR

06.20 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 TWO BROKE GIRLS

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 MIKE & MOLLY

18.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ Πρεμιέρα

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι 2: Το μυστηριώδες νησί»

ΘΕΑΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ

BLACK BOX (Βασ. Ολγας 65, 2310.829254) «Smiley» (20.00).

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» (Μεταμορφώσεως 7-9, 2310.458.591) «Σωτηρία με λένε» (19.00).

ΕΓΝΑΤΙΑ (Πατρ. Ιωακείμ 1, 2310.225.172) «Κατερίνα» (21.00).

ΘΕΑΤΡΟ «Τ» (Φλέμινγκ 16, 2310.854.333) «Η ωραία του Πέραν» (19.00).

ΘΕΑΤΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΟΝΕΙΡΟΥ (Στεφ. Τάττη 3, 6972.702.870) «Υπό το μηδέν» (21.15).

ΜΟΝΗ ΛΑΖΑΡΙΣΤΩΝ (Κολοκοτρώνη 21, 2310.589.200) Μικρό Θέατρο: «Insenso» (21.00). Σκηνή Σωκράτης Καραντινός: «Το τρίτο στεφάνι» (19.00).

ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (Ολύμπου 88, 2310.285.452) «Η θαυμαστή μπαλωματού» (20.00). «Ο επιθεωρητής» (20.00).

STUDIO Vis Motrix (Αγν. Στρατιώτη 20, 2310.228.161) «Επιστροφή στο σπίτι» (21.30).

ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΝ (Εθν. Αμύνης 2, 2310.262.051) «Πινόκιο» (15.00). «Το σκλαβί» (11.00).

ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ (Λεωφ. Νίκης 121, 2315.200200) «Οικογένεια Νώε» (11.00).

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ (Βασ. Ολγας 150, 2310.834.996) «Πήτερ Παν και Πριγκίπισσες: Το μαγικό φίλτρο» (11.30).

ΟΛΥΜΠΙΟΝ (Πλατ. Αριστοτέλους 10, 2310.378.400) «Τα ψηλά βουνά» (11.30).

ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» (Μεταμορφώσεως 7-9, 2310.458.591) «Σολομώντεια λύση» (11.30).

ΘΕΑΤΡΟ «Τ» (Φλέμινγκ 16, 2310.854.333) «Ο Αγησίλαγος» κουκλοθέατρο (11.30).

ΘΕΑΤΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΟΝΕΙΡΟΥ (Στεφ. Τάττη 3, 6972.702.870) «Ξωτικά νεραϊδο-μπερδέματα» (12.00).

ΣΟΦΟΥΛΗ (Τραπεζούντος 5 και Σοφούλη, 2310.423.925) «Οι μαγικοί επιστήμονες» (11.30). «Το δάσος με τον Αίσωπο» (17.00).

ΦΑΡΓΚΑΝΗ (Αγ. Παντελεήμονος 10, 2310.960.063) «Μια τρελή αλφαβήτα» (11.30).

ΧΑΝΘ (Νικ. Γερμανού 1, 2310.241.007) «Ο Τζίτζικας και ο Μέρμηγκας» (κουκλοθέατρο, 12.00).

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΘΕΑΤΡΟ «Τ» (Φλέμινγκ 16, 2310.854.333) «Αγγελική» (21.30).

ΘΕΑΤΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΟΝΕΙΡΟΥ (Στεφ. Τάττη 3, 6972.702.870) «Υπό το μηδέν» (21.15).

STUDIO Vis Motrix (Αγν. Στρατιώτη 20, 2310.228.161) «Επιστροφή στο σπίτι» (21.30).




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org