Τετάρτη 8 Ιούλη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Μεταξουργείο

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Δεινόσαυροι extreme

08.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ηρωες από πλαστελίνη

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΙΜΗΜΑ, ΨΗΛΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ Επεισ. 6ο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Δεινόσαυροι extreme

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Η Ευδοκία Πατσιλινάκου φιλοξενεί την Χριστίνα Παντελεημονίτη... Διηγείται πώς ξεκίνησε και παρουσιάζει διάφορα πολύχρωμα ζυμαρικά, γαύρο μαρινάτο, δίχρωμη τυροκαφτερή, σάλτσες για ζυμαρικά κ.ά.

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με την ομάδα χορού «ΠΛΕΥΣΙΣ»

20.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Πολωνική σειρά. Επεισ. 4ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΖΙΖΑΝΙΑ Ξένη σειρά. Επεισ. 4ο

22.00 ΠΩΣ ΔΕΝΟΤΑΝ ΤΟ ΑΤΣΑΛΙ Επεισ. 1ο

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ

09.00 Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

09.30 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αθήνα τη νύχτα»

11.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ (Ε)

12.00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (Ε)

13.00 ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΣ (Ε)

13.30 ΟΙ ΑΠΟΙΚΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε)

19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ

20.00 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η φωλιά του πουλιού: Ενα όνειρο ανοίγει φτερά» (Α'μέρος)

20.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ (Ε) «Θείες εικόνες στα ύδατα του Δίου - Δίον»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ

DISNEY FESTIVAL

10.30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

11.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας γαμπρός πολλά ελαφρύς»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Καταδίωξη στο Σαν Φρανσίσκο»

--Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΜΠΟΥΝΤΙΚΑ (Α' μέρος)

01.00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Ο ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΜΕΓΑΘΗΡΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

07.30 ΠΑΙΔΙΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

10.30 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ «Θεσσαλονίκη»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

19.30 Η ΧΑΜΕΝΗ ΠΥΡΑΜΙΔΑ (Β' μέρος)

20.30 2013: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΤΕΛΟΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 24 ΩΡΕΣ

01.30 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

02.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

06.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ «Μακεδονικές λίμνες»

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο

11.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

12.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 THE SIMPLE LIFE Reality show

18.00 PROJECT RUNWAY

19.00 UGLY BETTY

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 AMERICA'S GOT TALENT

22.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 LAS VEGAS

01.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

02.20 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.50 MOBILE FUN

04.20 ΕΛΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ (Ε)

05.20 ΚΑΙ...SERA SERA (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

07.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Best of)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

18.00 Ο ΑΞΙΟAΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ...

22.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

23.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

00.45 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

01.45 ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ (Ε)

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

11.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.10 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

18.00 SINGLES (Ε)

19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

23.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΙΧΝΗ (Ε)

01.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ Ξένη σειρά

02.30 FANTASY ISLAND

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΦΕΥΓΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Κοινωνική σειρά

17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 Η ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΟΛΙΣ... ΑΡΧΙΣΕ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Replicant»

00.15 ELEVENTH HOUR

01.15 SUPERNATURAL

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙA «Αδρεναλίνη»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οικογένεια Σίβερς ξαναχτυπά!»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org