Τετάρτη 7 Νοέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

09.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΚΡΙΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΓΙΑΤΙ;

09.30 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε)

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

10.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΚΡΙΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΓΙΑΤΙ;

11.30 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

12.30 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

13.30 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.20 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)

15.40 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

16.05 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.15 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.30 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

18.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗ ΦΤΩΧΕΙΑ

18.15 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ

19.05 ΓΙΑΤΙ;

19.15 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε) «Το καφενείο»

19.45 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ

20.20 ΓΙΑΤΙ;

20.25 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ

21.10 ΓΙΑΤΙ;

21.15 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

23.10 ΓΙΑΤΙ;

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Chiko: ο ανυπότακτος»

01.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

01.15 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

06.15 Η ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)

07.10 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ

08.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε)

08.50 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε)

09.35 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ (Ε)

10.25 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

12.05 103,7 ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ

13.45 Η ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)

14.40 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε)

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.05 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

18.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

18.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

19.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Σέλτικ - Μπαρτσελόνα» Απευθείας μετάδοση

23.45 CHAMPIONS NET Περιλαμβάνεται μαγνητοσκοπημένος ο αγώνας: «Μπράγκα - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

05.35 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

06.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

06.23 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΥ

08.03 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

09.01 BALKAN EXPRESS (E)

09.41 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.58 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε) «Ελαφόνησος-Μονεμβάσια»

11.41 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ (Ε)

12.32 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Ζάκυνθος - Ελλάδα»

12.58 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

13.44 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.52 ΣΧΕΔΙΟ

14.19 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ

15.07 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

15.31 ΔΙΑΚΟΠΕΣ

15.57 Α-ΛΑ ΚΑΡΤ

16.23 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.44 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ 5 ΥΛΙΚΑ

17.05 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

17.54 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»

19.15 ΤΑΙΝΙΑ «Χειρότερα δεν γίνεται»

20.48 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ

21.39 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ

22.35 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

22.43 CIA: ΟΙ ΜΥΣΤΙΚΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ

23.35 ΣΤΑ ΟΡΙΑ Σειρά

00.18 ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στους αμμόλοφους»

01.28 ΖΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ Σειρά

02.18 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

02.44 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.05 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

03.31 7ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

04.28 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)

05.24 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 SUPER GAME

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ (Ε)

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη, Τζένη»

23.15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

00.15 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε) Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα ζωής»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 MASTERCHEF (Ε)

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 CHUCK Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «V for Ventetta»

00.45 FRINGE Σειρά

01.45 NUMBERS Σειρά μυστηρίου

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή του γιου»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org