Τετάρτη 7 Νοέμβρη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Τηλεόραση

TV - ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Ανδρέας Θερμός, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητάει με τους: Νίκο Κακατσή, πρόεδρο του σωματείου εργαζομένων ΣΟΦΤΕΞ, τον Χρήστο Κατσούλια, αντιπρόεδρο του ίδιου σωματείου και το Διομήδη Λιάλιο, γραμματέα, για τα προβλήματα, που αντιμετωπίζουν οι εργαζόμενοι της μεγαλύτερης χαρτοβιομηχανίας της χώρας

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τη Διαμάντω Μανωλάκου, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και τον Χάρη Παπαμάργαρη, στέλεχος της Τράπεζας της Ελλάδας, για την κυκλοφορία στις αρχές του 2002 του ΕΥΡΩ και τις επιπτώσεις του στη ζωή μας

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Μια εκπομπή με ιατρικά θέματα, που απασχολούν. «Υπέρταση». Ομιλητές: Δ. Βαρώνος, Σπ. Μουλόπουλος

16.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Τα τελευταία άγρια ζώα. Ο ρινόκερος

17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Το δικαίωμα να είσαι παιδί (Συνέχεια)

17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους καλεσμένους του για την 84η Επέτειο της Μεγάλης Οχτωβριανής Σοσιαλιστικής Επανάστασης

19.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα παρακολουθήσετε τη χορωδία του Κόκκινου Στρατού και χορευτικά σύνολα σε μια παράσταση στην αίθουσα Τσαϊκόφσκι το 1997

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή συζητάει με τους καλεσμένους της για το αντιπολεμικό συλλαλητήριο της Πέμπτης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Ο δημοσιογράφος Κώστας Πασακυριάκος, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητάει με την Φάνη Πάλη Πετραλιά, βουλευτή και τομεάρχη Ολυμπιακών Αγώνων της ΝΔ, τη Φρόσω Κορτζίδου, επικεφαλής της Επιτροπής Ολυμπιακών Αγώνων της ΚΕ του ΚΚΕ και το δημοσιογράφο Γιώργο Σμυρνή, για την πορεία και το κόστος της διοργάνωσης των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004

23.00 Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ Επιμέλεια - παρουσίαση: Χρήστος Ποθητάκης

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ Θα προβληθούν μια σειρά ταινίες στα πλαίσια αφιερώματος του σταθμύ στην Οχτωβριανή Επανάσταση

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

12.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

14.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

20.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ

22.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Αντεργκράουντ»

02.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

03.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ

11.30 ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ

12.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Καμάργκη»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (Ε)

19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

20.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ «Αρθουρ Ντάντο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'

08.30 8 1/2

11.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΧΑΡΤΟΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ

12.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ

12.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)

13.30 ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

14.30 DESIGN FOREVER (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΣΠΡΑ

22.30 ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ (Ε)

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απόστρατος»

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 BIG BROHTER

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

17.55 BIG BROTHER

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ

21.45 BIG BROTHER

22.30 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

23.30 ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ατιμασμένη»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

05.15 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ

10.30 ΠΟΤΕ, ΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ

11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΡΟΥΛΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE

15.30 ΜΠΟΡΩ

17.45 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ

22.00 ΘΕΑΤΡΟ «Αλίμονο στους νέους»

23.30 ΚΟΛΠΟ GROSSO

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον κλοιό της φωτιάς 1»

03.00 PACIFIC BLUE

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 SOS ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ

22.30 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή αναμέτρηση στο μικρό Τόκιο»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ

02.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.27 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 STAR SYSTEM (E)

09.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.30 STAR SYSTEM

21.00 ΔΑΚΡΙΣΜΕΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία βλάβη»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος σε νεκρό χρόνο»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο μέτωπο»

04.00 ΛΟΓΙΑ STARATA(Ε)

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org