Κυριακή 4 Νοέμβρη 2007
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Χυτήριο μεταλλίων»

18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Τα όπλα της κυρα-Καράρ» του Μπ. Μπρεχτ

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Πέτρινα γεφύρια, μέρος 1ο

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα μεταδοθεί η πολυβραβευμένη τουρκική ταινία «Vizontele». Ταινία με έξυπνο σενάριο, μαεστρία και πολύ χιούμορ, που παρουσιάζει με μοναδικό τρόπο τις επιπτώσεις της «δυτικής» τεχνολογίας σ' ένα μικρό παραδοσιακό χωριό της Νότιας Τουρκίας

22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας ξεκινάει τη νέα σεζόν με την Ιρίνα Μπόικο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «ΑΒΒΑ»

11.00 ΤΟ ΜΠΟΥΡΙΝΙ

12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Σαμοθράκη»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Διαδρομές»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

16.15 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αυτοκρατορία πολεμιστών: Οι Μογγόλοι» Α΄ μέρος

22.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ «Πάνος Σκουρολιάκος»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε) «Νίκος Πορτοκάλογλου»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

20.00 CHAMPIONS NET

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επίθεση στο σταθμό 13»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

17.30 Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ «Ηλυσιακός - Θρασύβουλος»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ «Μαγιότ: Γη-καταφύγιο των Λεμούρ»

21.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΜΟΤΟ GP (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ

22.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

23.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ

24.00 ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

03.10 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)

18.00 ΤΙ ...ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ

23.50 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδίωξη στη Βαλτική»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Κολίαντρο: Επιχείρηση κινέζικος δράκος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ

22.00 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ, ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ

23.00 SAFE SEX

24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ώρες»

03.45 Α΄ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ Ντοκιμαντέρ

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πυρήνας»

23.45 NIP TUCK

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα όρια της τρέλας»

03.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

04.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.45 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.

17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών

18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

16.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αρης - ΑΕΚ»

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ (συν.)

20.15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός»

22.15 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΣΑΟΛΙΝ

01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 MIGHTY DUCKS

10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 TALE SPIN

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το Κατσαριδάκι στο Μόντε Κάρλο»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE «Αρης - Βέροια»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Μαφιόζων»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ (Ε)

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Β' κύκλος)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΜΟΤΟ GP «ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΑΛΕΝΘΙΑΣ»

16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ

21.00 ΝΕΟ ΤΣΙΡΚΟ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ατέλειωτο ταξίδι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

02.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρυκωσταίοι και Κοντογιώργηδες»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.00 SUPER DEAL

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός θάλαμος»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συν)

01.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 STARS SYSTEM

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ

16.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Λεβαδειακός - ΠΑΟ»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

22.45 ΣΦΗΝΑΚΙΑ

23.30 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία σκέτη τραγωδία»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

12.30 ΖΙΝΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «1200ο: Το τούνελ του θανάτου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 FALCON BEACH

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ισπαγγλικά»

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΤΑΧΙ GIRL

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.00 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός πειρασμός»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρτούρο Σαντοβάλ: Ο ζωντανός θρύλος»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στους δύο ο..."τρίτος" δε χωρεί»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 CALIFORNIA TEENS

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μυστηριώδης νήσος»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στη Βόρεια Θάλασσα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξενιστής»

04.30 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.30 CURB YOUR ENTHUSIASM

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Σ' αυτή την εκπομπή προσεγγίζουμε τις παλιές πολυκατοικίες της Αθήνας που παρουσιάζουν ιδιαίτερο αρχιτεκτονικό ενδιαφέρον. Με την Εφη Μάτζαρη

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συζητά με την οστεοπαθητικό Μαργαρίτα Παπαδημητρίου για την οστεοπόρωση, τους τρόπους πρόληψης και θεραπείας

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Πέτρινα γεφύρια, μέρος 2ο

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Μια πολυβραβευμένη και από τις πλέον γνωστές πολωνικές σειρές, με αντικείμενο την πάλη του πολωνικού λαού κατά του φασισμού. Επεισόδιο 1ο

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η βδομαδιάτικη εκπομπή συζήτησης και ανάλυσης της πολιτικής επικαιρότητας με τον Κώστα Καραχάλιο

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΗΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Πλούσιοι κληρονόμοι» Α΄ μέρος

11.00 ΤΟ ΜΠΟΥΡΙΝΙ

12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Πάτμος»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Οι πρωτοπόροι»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ «Αλέκος Σακελλάριος»

20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bomber & Paganini - Οι απίθανοι διαρρήκτες»

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημήτρη μου, Δημήτρη μου»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 PRESS

23.45 CHAMPIONS NET «Ολυμπιακός - Ρεάλ Μαδρίτης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

22.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΟΙ ΕΡΩΜΕΝΕΣ «Οι ερωμένες του σουλτάνου»

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πτήση του φοίνικα»

23.20 ΣΚΕΡΤΣΑΚΙΑ (Ε)

24.00 8 ΟΛΑ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.50 SCARE TACTICS

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συνέχεια)

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

23.30 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός μπελάς»

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ταυτότητα»

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι της φωτιάς»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

22.00 EXTRA LARGE - 400 ΧΛΜ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ

22.45 BIG BANG

23.50 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο καθάρματα στον ίδιο δρόμο»

03.30 Α΄ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη καταδίωξη»

23.15 NIP TUCK Σειρά

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαρκοβόρες αράχνες»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις μέρες του κόνδορα»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με τη Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Εκπομπή αφιερωμένη στο «άλλο μισό του ουρανού», τη γυναίκα και όλα όσα την αφορούν, με την Αλέκα Γιαννούση και την Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΟΚΤΩΒΡΗΣ 1917 Ντοκιμαντέρ για τη μεγάλη Οχτωβριανή σοσιαλιστική επανάσταση

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 «Τίμημα ψηλότερο και από τη ζωή», ασπρόμαυρη πολωνική σειρά 18 επεισοδίων. Ηρωας της ταινίας, ο Πολωνός Γιάνεκ. Το 1941 περνάει τα σύνορα της ΕΣΣΔ, για να τους ενημερώσει για την επίθεση που ετοιμάζει η φασιστική Γερμανία εναντίον της. Μαθαίνει ότι έχουν έναν αιχμάλωτο τον Χανς Κλος, υπολοχαγό της Αμπβέρας με τον οποίο μοιάζει σα δυο σταγόνες νερό. Οι σοβιετικοί τον εκπαιδεύουν και τον στέλνουν ανάμεσα στους Γερμανούς κι από τώρα είναι ο πράκτωρ J-23. Επεισόδιο 1ο

22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Ταινία - αφιέρωμα στη μεγάλη Οχτωβριανή Σοσιαλιστική Επανάσταση

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Πλούσιοι κληρονόμοι» Β' μέρος

11.00 ΤΟ ΜΠΟΥΡΙΝΙ

12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Μονεμβασιά»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Η στιγμή»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ «Γιάννης Δαλιανίδης»

20.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΙΣΤΟΡΙΑ

22.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Ναντίν Γκόρντιμερ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το σπίτι του Κάιν»

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόκληροι της κοινωνίας»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 CHAMPIONS NET

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μπαρτσελόνα - Ρέιντζερς»

23.45 CHAMPIONS NET

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΥΒΙΑ ΣΤΟ ΣΟΥΔΑΝ

22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

01.00 ΤΡΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΕΧΕΡΑΝΗ

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ

22.00 Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ

23.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ

24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

03.10 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.10 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)

18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ

23.00 TV - ΤΙΓΚΛΟΝ (live)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπάλληλος του μήνα»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HEROES

22.00 ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ

22.45 JE T' AIME

02.00 SEX AND THE CITY

02.30 AUTO ALTER

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή εκδίκηση»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

22.00 SAFE SEX

23.00 SINGLES 2 1/2

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστηριώδεις αναζητήσεις»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωραία μέρα να πεθάνεις»

03.15 Α?ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟΣ: Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD IV

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επιζήσαντες»

01.00 NIP TUCK Σειρά

02.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μηχανή του χρόνου»

05.15 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με τη Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΦΩΤΟγραφές Με την Αννα Σκαρλάτου. Φιλοξενούμενος της πρώτης εκπομπής, ο μεγαλύτερος Ελληνας ζων φωτογράφος Βασίλης Μακρής, ο οποίος είναι και υπεύθυνος φωτογράφος του υπ. Πολιτισμού

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με το χημικό βιοχημικό μηχανικό Θανάση Πανελόγλου και το χημικό Παναγιώτη Ρωμανό, για τις επιπτώσεις του μολυσμένου με χημικά στοιχεία νερού που καταναλώνουν κάτοικοι και εργαζόμενοι σε περιοχές της Αττικής και της Βοιωτίας

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Οι καρβουνιάρηδες»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ «902» Επιλεγμένα ντοκιμαντέρ απ' όλο τον κόσμο

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Εκπομπή που αναζητά και αναδεικνύει τη βαθύτερη ουσία των κοινωνικών και πολιτικών φαινομένων και εξελίξεων, τις ρίζες και τις ιδεολογικές τους προεκτάσεις

23.00 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Λουδοβίκος 14ος»

11.00 Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ

12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Πρέσπες»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Η ευρωπαϊκή αυστηρότητα»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε) «Βασίλης Γεωργιάδης»

20.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΙΣΤΟΡΙΑ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ «Η Ελλάδα του Χίτλερ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Συνέχεια)

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη είναι ελέφαντας»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Αρης - Ερυθρός Αστέρας»

Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΑΛΛΟΥ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΙΣΙΑ ΠΑΝΩ - ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

01.30 ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΣΤΗΝ ΙΕΡΗ ΓΗ

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ(Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ

22.00 Ο ΦΑΡΟΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ

01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBILE FUN

04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.30 ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Λάρισα - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης»

19.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.00 ΤΟ «10»

23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ

00.15 ΚΩΔΙΚΟΣ ALPHA

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομος νόμος»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια θανάτου»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος για κλάματα»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ

22.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ

23.00 ΙΧΝΗ

24.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρολίνα»

03.15 Α' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλφι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζούνιορ»

01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλύση εγκεφάλου»

05.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου

18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Λαύριο, η αρχαία σκουριά

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Μια ενδιαφέρουσα σειρά για την Πολωνία του 17ου αιώνα, βασισμένη σε πραγματικά ιστορικά γεγονότα, με φόντο θαυμάσιες τοποθεσίες στην Κρακοβία, στο Λούμπλιν, το παλάτι Μπισκουπίν στο Κιέλτσε, κλπ.

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Ο Πάρης Μήτσου που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή φιλοξενεί το Βαγγέλη Κορακάκη και την παρέα του, σε μια βραδιά πλούσια σε καλό ελληνικό τραγούδι

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ

12.00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 ΟΚΤΩ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

20.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ - ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ

20.30 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ - ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ

21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Τσέρνομπιλ: Πυρηνική καταστροφή».

21.30 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Ο διαστημικός σταθμός MIR»

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Βάσα»

02.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Ο Τίγρης, ο Γουίνι και η παρέα τους»

24.00 Θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΑΛΛΟΥ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

20.55 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

21.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ

22.00 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ «Καραϊβική: Οι ψαράδες και οι Σέντες»

22.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ

01.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ(Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ

22.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ

23.00 GO STRAIGHT

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτης Χ»

02.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

05.00 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)

18.00 ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ

22.00 TV STARS: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωρες αγωνίας»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «7 ευχές»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανατηφόρα γοητεία»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δάκρυα του ήλιου»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 WORLD POKER TOUR

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του τρόμου»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 Α΄ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας κι εγώ 2: Ο βασιλικός γάμος» Α΄ τηλεοπτική προβολή

24.00 GALA

01.00 NIP TUCK Σειρά

02.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας έξυπνος, δύο συνέταιροι κι ένα κορόιδο»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά

08.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των ειδήσεων της βδομάδας με τη Γιούλη Ασημακοπούλου

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.

17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια με Παντελή Σούλη

18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων με την Αννα Μπαλλή

21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με τη χορωδία του «Κόκκινου στρατού»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Βόιο» Ντοκιμαντέρ

11.30 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Νέος κύκλος)

13.30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ «Phoenix - Miami» (Μ)

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «Παναθηναϊκός - Αρης»

19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ «Αντώνης Βαρδής» Α' μέρος

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Κώστας Καράκωστας»

22.00 ΡΙΜΕΪΚ (Νέος κύκλος)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ισραήλ «Ραγισμένα φτερά»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 MIGHTY DUCKS

10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 TALE SPIN

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ο Τίγρης, ο Γουίνι και η παρέα τους»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

Στις 24.00 θα μεταδίδεται Μονόλεπτο Δελτίο Ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΥΜΠΑΝ «Πεδίο ονείρων»

09.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Η αστική έκρηξη»

10.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

10.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΠΙ «Η Τίπι και οι λύκοι»

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίστευτη απόδραση»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

18.00 MOTO GP SHOW

19.00 ΖΟΡΟ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΚΑΙΡΟΣ

20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ

20.45 ΝΕΟ ΤΣΙΡΚΟ

21.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΝΗΣΙΑ «Μπόρα - Μπόρα»

23.00 CINEMANIA

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Νουάρ - Θρίλερ - Τρόμος»: «Πριν και μετά»

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ (Ε)

05.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ANT1 WEEKEND

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ Αθλητική εκπομπή

14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

16.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εφοπλιστίνα»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή τρελή οικογένεια»

23.10 THE LAST PASSENGER

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μελωδία της ευτυχίας»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.30 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άφραγκος Ωνάσης»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σταλόνε, η απόδραση»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάδικος του έρωτα» Α' τηλεοπτική προβολή

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΡΟΥΜΠΙ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

13.00 ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 PSYCH Ξένη σειρά

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνταγή για φόνο»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 SUMUSU

18.00 TAXI GIRL

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

23.30 RESCUE ME Ξένη σειρά

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.45 WORLD POKER TOUR

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεραυνοβόλος έρωτας»

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Α' Παγκόσμιος Πόλεμος: Ο μεγάλος πόλεμος»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για το χατίρι της Κάρλι Σου»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά (Νέος κύκλος επεισοδίων)

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξορκιστής: Η αρχή του κακού» Α' τηλεοπτική προβολή

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόμης Δράκουλας»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org