Τετάρτη 4 Οχτώβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Τηλεόραση

TV ΤΕΤΑΡΤΗ

«902»

Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.. ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημανικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

14.00 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ «902» ΣΤΟ ΑΝΣΙ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ - Μέρος 2ο Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 26ο ΦΕΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - «ΟΔΗΓΗΤΗ» Ομορφες μουσικές στιγμές με το Νίκο Πορτοκάλογλου

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Θέμα: «Παγκοσμιοποίηση». Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή

19.30ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί συναυλία έντεχνου λαϊκού τραγουδιού από τις πολιτιστικές εκδηλώσεις του Δήμου Ηλιούπολης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «Το αγωνιστικό πρόγραμμα των ταξικών δυνάμεων». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγγλικός αγώνας Leeds - Tottenham

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

07.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ

08.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΤΟΚΙΟ - 1964

19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΛΟΤΤΟ

20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια)

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...

21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός - τρελός - τρελός Βέγγος»

23.00 ΕΙΔΗΕΣΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ

01.00 MEDITERRANEO

01.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

03.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

07.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

08.00 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ

08.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

09.00 INFERNO

09.30 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ

10.01 ΑΘΗΝΑ - ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΠΟΛΗ

10.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ

11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ

11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 Η ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ

17.00 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ

17.30 ΙΣΟΡΡΟΠΩΝΤΑΣ ΣΤΙΣ ΡΑΓΕΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ

18.30 Η ΓΙΑΝΝΙΩΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΤΩΝ ΑΣΗΜΟΥΡΓΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ (Ε)

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ «EXPO 2000» ΣΤΟ ΑNΝΟΒΕΡΟ

23.00 H ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΧΕΜΙΝΓΟΥΕΪ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ

10.00 Η ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΣΙΜΟΦ

10.30 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ «Βαρνούντας - Τρικλάριο»

11.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ

11.30 ΤΟΠΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ

12.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΜΩΜΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ

20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

21.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κορυφή του πάγου»

ΑΝΤ 1
Τηλ. 6855.690-2

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται ψεύτης»

23.10 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος κυνηγός»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουράνια απειλή»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε εμπόδιο για καλό»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)

16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.15 ΤΑΜΠΟΥ

18.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΩΤΟ

18.40 ΠΑΚΙΤΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ

21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Δον Ζουάν για κλάμματα»

23.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία συνάντηση»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)

05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)

16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπέρτατη πρόκληση»

23.20 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ (Συνέχεια)

00.45 ΑΟΡΑΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ: ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ

01.15 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ

02.15 FRASIER (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΣΤΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

10.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

10.30 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

18.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Συνέχεια)

18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράμπο 2: Η αποστολή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο διεφθαρμένος»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος έρχεται ψιθυριστά»

03.30 ΕΛ ΕΪ ΧΙΤ

04.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org