Κυριακή 4 Γενάρη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαμόρφωση διαφόρων ειδών τέχνης. Επιμέλεια: Ολγα Σεισμανίδου

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Η μικρή μήκους ταινία με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Κ. Ουράνης»

11.30 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Αντιγόνη Βαλάκου»

11.40 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ (Ε)

12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ «Ο Πορθμός της Μαλάκκας»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ

15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΘΑΛΑΣΣΑ «Τα στενά του Ορμούζ»

21.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Κοσμάς Πολίτης»

22.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 με ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

  • Δίλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ

08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ

09.00 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'

09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Με τους κορμούς κατά νου»

12.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Σειρά ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 EXODUS (E)

18.30 ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΚΑΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΑΠΟ «Μ», ΟΠΩΣ MEDIA

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ

01.30 ΧΑΚΕΡΣ Ντοκιμαντέρ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περπατώντας στα σύννεφα»

02.30 EASY GAME (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι υπέροχοι Ντόρσεϊ»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ

15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙΚΟΣ ΑΝΤΟΧΗΣ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ

23.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

23.50 ΟΛΑ 2004

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 EUROGOAL

03.00 MUSIC MARKET (E)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

11.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλική συμβουλή»

23.30 ΤΕΤ Α ΤΕΤ

02.00 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ (Ε)

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 4»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΖΟΡΟ: Η ΣΕΙΡΑ

07.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

08.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

09.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 Η ΝΤΑΝΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ

22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

23.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.00... ΚΑΙ ΕΖΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ξένη σειρά

01.30 ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

02.30 ΖΟΡΟ: Η ΣΕΙΡΑ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΛΑΟΥΡΑ

17.15 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά

18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άφιξη»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχια απειλή»

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνας βόλεϊ Γυναικών Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας και Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Με την Σοφία Αδαμίδου

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδι, θέατρο, βιβλίο...

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»

22.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο μουσικοσυνθέτης Γιώργος Μηνάς μάς παρουσιάζει τον χώρο της κλασικής μουσικής

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.30 MEDITERRANEO

12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.00 Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

15.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΖΕΒΓΜΑ Ντοκιμαντέρ

16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: «Ηλυσιακός - Μαρούσι»

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπένι και Τζουν»

22.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ

23.45 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

00.45 ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

14.00 50 ΛΕΠΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS

16.30 ΤΟ ΦΙΛΙ Ξένο ντοκιμαντέρ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δοσατζήδες»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποστολή»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΥΓΜΑΧΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

07.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΖΙΖΕΛ Β΄ μέρος

11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

12.30 ΧΟΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΡΦΙΚΗΣ ΓΗΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ

15.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ Ντοκιμαντέρ

16.00 ΡΑΓΚΟΥΤΣΑΡΙΑ Ντοκιμαντέρ

17.30 CONCERTO - ELLENICO - ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

17.30 DESIGN WORLD

18.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.30 ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΡΕΜΠΕΤΙΣΣΕΣ ΤΗΣ 10ΕΤΙΑΣ ΤΟΥ '30

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περί ορέξεως»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ (Ε)

01.00 ΟΙ «OASIS» ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ

ANTENNA
Τηλ. 210.6886.100

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΕΝΑ SHOW ΑΝΩ - ΚΑΤΩ

11.55 SUPER GAME

12.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι απίθανες περιπέτειες του σούπερ Ντέιβ»

16.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

17.15 THE SEFERLY SHOW (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 THE SEFERLY SHOW (Συνέχεια)

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρά μας η μαμή»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριζότο»

23.00 FAME STORY IN CONCERT FINAL (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 FAME STORY IN CONCERT FINAL

01.40 THE X-FILES

03.40 EASY GAME

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)

05.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Οι γκάφες του Ρίγκαν»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στραβόξυλο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 ΕΙΚΟΝΕΣ

16.00 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ

17.00 MUSIC MARKET

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η παιχνιδιάρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (Ε)

23.00 ΝΤΙΟΥΝ Ξένη σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.15 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.10 ALTER KIDS

12.00 ΤΟ ΔΙΧΤΥ (Ε)

12.45 CELEBRITIES (E)

13.30 BAND STAND

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι ένας τρελός... τρελός Βέγγος»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 GOSSIP

22.00 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ Ξένη σειρά

03.00 APHRODISIA

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 Η ΔΙΨΑ (Ε)

06.15 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

07.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ (Ε)

08.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

08.45 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ

09.15 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

10.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες μιας μπέιμπι σίτερ»

13.00 BACKSTAGE

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αλλιώτικη αγάπη»

18.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρός άνδρας»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ποντικομικρούλης»

22.45 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμοί ζωής»

02.40 ΠΕΝΤΑΓΩΝΟ

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 Η ΣΙΝΤΙ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.30 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ Σειρά

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μουσίτσα»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανόλια»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνος συνδυασμός»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιάρης»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»

17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Η μικρού μήκους ταινία. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια...

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική μουσική από τον «902»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια...

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Με τη Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ BBC

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣΜΟΥ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

11.30 ΚΑΛΑΝΤΑ ΤΩΝ ΦΩΤΩΝ

ΟΙΚΟ-TV

12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ «Τα στενά του Ορμούζ»

13.00 ΕΠΙΒΙΩΣΗ Σειρά ντοκιμαντέρ

14.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ

15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 Ο ΛΑΪΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΘΑΛΑΣΣΑ «Τα στενά του Μπέρινγκ»

HISTORY CHANNEL

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η ιστορία των παιχνιδιών»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα κόλπα του Τζέιμς Μποντ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Τα παιδιά της Χελιδόνας»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ «Μετέωρα»

07.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠ' ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

08.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ - ΚΑΛΑΝΤΑ ΔΩΔΕΚΑΗΜΕΡΟΥ

09.00 Β΄ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟ ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΝΕΩΝ

11.00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣΜΟΥ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λάσι ταξιδεύει»

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οχι, κύριε Τζόνσον»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 OLYMIC TROPHY

23.00 EUROSTAR VODAFONE

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • Δίλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.00 RENAISSANCE

12.00 DESIGN 100% (E)

12.30 ΑΓΝΩΣΤΗ ΓΗ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΜΟΣΧΑΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ

15.00 Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΤΣΙΑΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΑΜΕΡΙΚΕΝ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πεθερός της νύφης»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Πανδοχείο Τζαμάικα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

02.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΠΛΑΤΟ: ΤΟΛΗΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ, ΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

03.15 EASY GAME (E)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξυπνάκιας»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ

16.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

23.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

24.00 TALK SHOW

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bella Donna»

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

11.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ερωτόγυφτος και το Ντάτσουν»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ

20.55 AUTO ALTER

21.00 VIP

23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 BANDSTAND (Ε)

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες 1»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ: ΟΙ ΠΙΟ ΑΣΤΕΙΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

06.45 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ: ΑΣΤΕΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ

08.30 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ: ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΖΩΑ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

23.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ευκαιρία της ζωής μου»

02.30 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ Ντοκιμαντέρ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΣΤΑΜΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ

04.00 ΣΤΑΜΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάλτο 2»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΛΑΟΥΡΑ

17.15 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά

18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «O Dr T και οι γυναίκες»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σύγκρουση»

01.30 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ Σειρά

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόκκινο βιολί»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org