Κυριακή 4 Γενάρη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαμόρφωση διαφόρων ειδών τέχνης. Επιμέλεια: Ολγα Σεισμανίδου

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Η μικρή μήκους ταινία με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Κ. Ουράνης»

11.30 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Αντιγόνη Βαλάκου»

11.40 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ (Ε)

12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ «Ο Πορθμός της Μαλάκκας»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ

15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΘΑΛΑΣΣΑ «Τα στενά του Ορμούζ»

21.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Κοσμάς Πολίτης»

22.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 με ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

  • Δίλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ

08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ

09.00 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'

09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Με τους κορμούς κατά νου»

12.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Σειρά ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 EXODUS (E)

18.30 ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΚΑΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΑΠΟ «Μ», ΟΠΩΣ MEDIA

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ

01.30 ΧΑΚΕΡΣ Ντοκιμαντέρ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περπατώντας στα σύννεφα»

02.30 EASY GAME (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι υπέροχοι Ντόρσεϊ»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ

15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙΚΟΣ ΑΝΤΟΧΗΣ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ

23.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

23.50 ΟΛΑ 2004

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 EUROGOAL

03.00 MUSIC MARKET (E)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

11.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλική συμβουλή»

23.30 ΤΕΤ Α ΤΕΤ

02.00 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ (Ε)

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 4»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΖΟΡΟ: Η ΣΕΙΡΑ

07.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

08.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

09.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 Η ΝΤΑΝΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ

22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

23.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.00... ΚΑΙ ΕΖΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ξένη σειρά

01.30 ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

02.30 ΖΟΡΟ: Η ΣΕΙΡΑ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΛΑΟΥΡΑ

17.15 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά

18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άφιξη»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχια απειλή»

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΠΕΜΠΤΗ(1/1/2005)
ΠΕΜΠΤΗ(14/10/2004)
ΤΕΤΑΡΤΗ(3/10/2004)
ΤΕΤΑΡΤΗ(4/7/2004)
ΤΕΤΑΡΤΗ(30/5/2004)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(4/1/2004)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org