Κυριακή 30 Οχτώβρη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

07.20 MAGIG ENGISH

07.30 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ντουάιτ Αϊζενχάουερ» Α΄ μέρος

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «The aviator»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά

15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ «Πανελλήνιος - Πάτρα»

20.00 ΣΤΟ ΦΙΛΕ

20.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ

20.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΡΟΜΟΙ

01.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ

23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

24.00 CHAMPIONS NET

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΟΙ ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ

08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ

08.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

11.30 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε) Σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Κέρκυρα - Εργοτέλης»

18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά

21.55 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.20 ΕΡΤ3 SPORTS ARENA

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νιαγάρας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

22.00 ΜΩΒ - ΡΟΖ

23.00 BIG MOTHER

23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός βομβιστής»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΖΕΡΣ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

23.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ Σειρά

24.00 ΟΛΑ Χ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 THE MATRIX REVISITED Ντοκιμαντέρ πώς γυρίστηκαν οι ταινίες

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κατάσταση πολιορκίας 2»

01.00 SEX AND THE CITY

01.30 AUTO ALTER

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμποροι θανάτου»

03.30 APHRODISIA Σειρά

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Erotic witch project»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ

23.00 SAFE SEX

23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)

02.30 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)

04.30 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ Κινούμενα σχέδια

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο 3»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή δύναμη»

01.30 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βλακόμουτρο»

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θυελλώδης έρωτας»

06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310-51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη

19.40 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ «Κόλπος Μπάιρον»

14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV

16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

20.00 ΦΙΛ ΚΟΛΙΝΣ Συνέντευξη

20.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: Μάικλ Πάουελ: Ο Αλχημιστής (1905-1990) «Η ζωή και ο θάνατος του συνταγματάρχη Μπλιμπ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ Καταλωνία

24.00 ΙΔΕΕΣ «Ποδόσφαιρο, μια θρησκεία χωρίς απίστους»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

09.45 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

10.30 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.15 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 PRESS

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντομάς»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ Σειρά (Ε)

19.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι έκανες στον πόλεμο Θανάση;»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ: ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

23.20 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω από την κόκκινη πόρτα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ: Πάβελ Μέντεκ στην άκρη του κόσμου

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ «Μπαχ»

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.00 ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΤΑ ΕΝ ΔΗΜΩ ΕΝ ΟΙΚΩ...

15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

17.30 DESIGN

18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ «ΠΑΟΚ - ΓΣ Ηρακλής»

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τυχερός άνθρωπος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

12.15 SE FORMA

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

16.40 BIG MOTHER - BEST OF

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 BIG MOTHER - BEST OF (Συν.)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 BIG MOTHER LIVE

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμήν»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 AMHN

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρχαρίας ο ανθρωποφάγος»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

14.00 ΕΙΚΟΝΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά»

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπρόνκο Μπίλι»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

13.15 NUMBER ONE

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The last girl»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 MAX STEEL (E)

06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 42 ΛΕΠΤΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος των δύο αιώνων»

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.10 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δωμάτιο πανικού»

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα όρια της τρέλας»

02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκράμπερς»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

15.30 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος της συμφοράς»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χίτλερ: Η αρχή του κακού»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εμμονή»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε Κυριακή»

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Rights & Wrongs

23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΕΛΛΑΔΟΓΡΑΦΙΕΣ Σειρά ντοκιμαντέρ για την Ελλάδα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΛΙΤΑΟΥΝ

07.20 MAGIC ENGLISH

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Ντουάιτ Αϊζενχάουερ»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Πάθος με τη μηχανοκίνηση»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.10 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

18.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Γιάννης Διακογιάννης»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΠΑΡΑΒΑΣΗ «Ψέμα στο ψέμα» (Χαϊκάλης)

20.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

20.30 ΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΩΝ

21.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΘΟΔΩΡΟ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ Αφιέρωμα στον Θόδωρο Αγγελόπουλο «Τοπίο στην ομίχλη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CHAMPIONS NET PRE GAME

21.45 CHAMPION LEAGUE «Ολυμπιακός - Λιόν»

23.45 CHAMPION ΝΕΤ

00.30 CHAMPION LEAGUE «Αϊτχόβεν - Μίλαν»

01.30 CHAMPION ΝΕΤ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΟΙ ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ

08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ «Οι πέντε εποχές της αλεπούς»

08.30 ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΙΒΗΡΙΚΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά

21.55 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 THEATIS.GR (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The banger sisters»

23.30 BIG MOTHER

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 MOBILE FUN

04.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

04.30 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

21.50 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ

22.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σειρά

23.50 ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.35 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

08.45 ΠΡΩΙΝΑ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παρθενοκυνηγός»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέστα χρυσόστομε»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 APHRODISIA Σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξαψη τα μεσάνυχτα»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά

22.50 ΕΠΑΦΗ

23.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)

01.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ

02.00 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ

02.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

04.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ «Πετσί και... κόκκαλη»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαμένος τα παίρνει όλα»

02.00 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΦΘΟΡΑ Σειρά

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρίτο θαύμα»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός

23.00 THE SAVAGE - Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΙΘΑΓΕΝΩΝ Μια σειρά ντοκιμαντέρ για την αντίδραση των ιθαγενών στις δολοφονικές συνέπειες του καπιταλιστικού εκπολιτισμού

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

07.20 MAGIC ENGLISH

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Ρίτσαρντ Νίξον»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Το μεγάλο φράγμα της Κίνας»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

19.00 TOP TEAMS COLLEY CUP «ΠΑΟ - Πιατσέντα»

21.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΠΙΕΡ ΠΑΟΛΟ ΠΑΖΟΛΙΝΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Οι σκάλες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΝΗ ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ

23.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ

24.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΟΙ ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ

08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ «Τροπικά μέρη του πλανήτη»

08.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

20.30 ΒΟΛΕΪ CHAMPIONS LEAGUE «Ηρακλής - Ινσμπρουτκ»

22.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ Σειρά

22.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

22.45 BIG MOTHER

23.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

01.20 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

02.20 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

05.00 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.2124.000

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ

21.50 ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ

22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ

23.50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεινασμένος και τζέντλεμαν»

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

22.00 LIFESTYLE

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

02.00 AUTO ALTER

02.15 APHRODISIA Σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 2»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε) Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

21.45 CHAMPIONS LEAGUE

23.50 ΣΠΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Συν.)

00.10 CHAMPIONS LEAGUE

02.10 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

03.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ

04.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

04.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες και μάγκες»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομα δεμένες»

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυνάμωσέ το»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακός μπελάς»

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Οδοιπορικά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.77610.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)

07.20 MAGIC ENGLISH

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ρίτσαρντ Νίξον» Β` μέρος

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η κατάκτηση της Αμερικής: Βορειοδυτική Αμερική»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά

15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

17.30 CHAMPIONS LEAGUE ΒΟΛΕΪ «Κλάντνο - Ολυμπιακός»

19.30 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ «Η κηδεία του Γεωργίου Παπανδρέου»

20.10 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια) «Επιδημία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων (10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ Σειρά

23.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Β` κύκλος)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καλύτεροι φίλοι»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ

08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ

08.30 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΚΑΙ... SERA SERA Σειρά

22.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

01.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

02.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 MOBILE FUN

05.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΖΕΡΣ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ Σειρά

22.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ Σειρά

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.35 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναικάρα από το Κιλκίς»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ

22.15 ΠΑΜΕ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ

23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Ο κόσμος δεν είναι ποτέ αρκετός»

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

04.15 APHRODISIA Σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.1169.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Σειρά

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

23.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ Σειρά

24.00 I LOVE TV

01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε γωνίες»

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μούμια»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bloodsport»

01.30 Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ Σειρά

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επίθεση στο σταθμό 13»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... με ανθρώπους της θεατρικής και μουσικής σκηνής

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΛΙΤΑΟΥΝ

07.20 MAGIC ENGLISH

07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)

08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Τζορτζ Ουάσιγκτον»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ «Μετενσάρκωση»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τζορτζ Ουάσιγκτον»

19.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ (Ε) «Μετενσάρκωση»

20.00 ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΒΕΝΕΤΙΑΣ Ντοκιμαντέρ

20.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ Σειρά

21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: ΤΑ ΜΟΛΥΒΕΝΙΑ ΧΡΟΝΙΑ «Ο στρατηγός»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Διακοπές για πάντα»

23.45 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ 12

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη οργής»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΕΧ

08.00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Φλίριντα»

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

16.45 E-LIFE

17.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ

22.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

22.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

23.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 5΄ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ Σειρά

22.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ Σειρά

23.00 BIG MOTHER

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

01.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

02.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 MOBILE FUN

05.00 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ

05.55 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ

22.00 ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας ξαναχτυπά»

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκλόρια»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV HELLO

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε απ' τα πιάτα»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.45 AUTO ALTER

02.00 APHRODISIA Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες αγάπες»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ

22.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι που άφησα πίσω»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυριαρχώντας τη ζωή»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE

18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δυο ατσίδες και το πονηρό ποντίκι»

23.00 GALA

24.00 MAZI ΣΤΟ STAR

01.00 ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ Σειρά

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙ9Σ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του Δράκουλα»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αυτοκίνητο φάντασμα»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία

00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη

19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τον Βαγγέλη Κούτα

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ...ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.30 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 MEDITERRANEO

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

14.00 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV

16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «ΠΑΟ - ΠΑΟΚ»

21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

22.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ο χαρταετός»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΞΙΦΟΥΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Γουατεμάλα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

19.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Διακοπές για πάντα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΕΧΝΗ ΠΟΙΩ ΚΑΛΗ

08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

08.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ

09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

09.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

10.00 ΣΤΟΝ ΑΣΤΕΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ

11.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ

11.30 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ

12.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ

12.30 ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.20 ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

16.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ

18.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ - 2001

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

21.00 THEATIS.GR

22.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ 2

23.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Φρανκ Ρίβα, ο άνδρας από το πουθενά»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Οι διαφορετικές όψεις του νεονουάρ» «Χωρίς φραγμό»

02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ 2 (Ε)

05.00 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ (Ε)

07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ - ΜΟΔΙΑΝΟ ΚΑΙ ΚΑΠΑΝΙ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 BIG MOTHER

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σειρά

03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.10 MOBILE FUN

05.45 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ Παιδική σειρά

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.30 BABY STYLE Ελληνική σειρά (Ε)

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά χρόνια γάμου»

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προκαλώντας τη μοίρα»

02.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά

03.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 BABY STYLE (Ε) Ελληνική σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.25 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάιδω»

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΡΕΞ Σειρά

22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπι: Η λίμνη των κύκνων»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Fight club»

01.45 ΠΑΜΕ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ Σειρά (Ε)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Σειρά

06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 BACKSTAGE

15.50 TRACTION

16.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRIVE

22.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό τρίγωνο»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου κι εγώ»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάθημα μετά μουσικής»

05.00 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Ξένη σειρά

05.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επισκέπτες της συμφοράς»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιπτάμενος και τζέντλεμαν»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λορέντζο Οϊλ»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλάζια έρημος»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310 51180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ

23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org