Τρίτη 20 Μάρτη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Τηλεόραση

TV - ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Moυσική Παιδεία

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Αφιέρωμα στην τραγωδία της Γιουγκοσλαβίας με την επέμβαση των ξένων δυνάμεων για τη διάλυσή της. α΄ μέρος. Επιμέλεια παρουσίαση Αννα Μπαλλή

19.15IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη

20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ (Ε) Το καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Γιάννη Λεμπέση

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους καλεσμένους του για τις τελευταίες εξελίξεις στα Βαλκάνια

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα παρακολουθήσετε τον αγώνα ποδοσφαίρου μεταξύ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ και ΑΕΚ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ

08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

13.00 ΜΑΡΙΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.25 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΖ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ (Ε)

18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Συνέχεια)

19.44 ΥΜΙΝ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ

19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001 (Ε)

22.59 ΥΜΙΝ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ (Συν.)

00.45 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Αρχαία Σάμος»

10.30 ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΚΥΟΝΑΣ «Βόλβη»

11.01 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ

11.30 ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ

12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ; «Γαλλία»

14.00 ΝΩΕ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)

18.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.35 ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗ

20.30 ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Η καρδιά του κτήνους»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00.
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)

08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»

09.30 ΔΥΝΑΜΕΙΣ

10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

12.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΡΟΥΝΕΛΕΤΣΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΕΛΑΝΤΖΕΛΟ (τελευταία)

13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.30 ROCK TV

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

20.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ

21.00 E-LIFE

22.00 ΑΠΛΕΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ

22.30 EVIVA

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Σόφι»

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ

22.00 ΑΛΙΚΗ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας το δολοφόνο μου»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποχαιρετισμός στα όπλα»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΧΑΛΙ END (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΚΑΝΤΕΛΑ

13.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

15.45 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ Με την Τατιάνα Στεφανίδου

17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μερικοί το προτιμούν κρύο»

23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

24.00 TALK SHOW

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσευχήσου να πεθάνεις»

03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

04.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)

05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10

09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΧΑΚΕΡ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Στον αφρό του υποκόσμου»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα της οργής»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 PERSONA GRATA

22.00 DE FACTO

23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ

16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ 2000

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ 2000 (Συνέχεια)

01.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ EROS RAMAZOTI (E)

02.00 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ (Ε)

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

06.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΑΡΘΟΥΡ

08.10 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

08.25 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ

08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ

08.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ

15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δρόμος χωρίς γυρισμό»

23.00 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλάσμα 2»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλε ουρανός»

04.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ

05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org