Κυριακή 20 Γενάρη 2002
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902 TV»
Τηλ. 0102592.802 - 0102592.902

09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ο «902» κοντά στον αθλητισμό

19.30 AUTO SPRINT LIVE (E) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες, με τον Γιώργο Μηνά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 0107701.911-5

05.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

12.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.45 ΚΑΣΤΟΡΙΑΝΑ ΡΑΓΚΟΥΤΣΑΡΙΑ

12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας με πατέντα»

15.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ «Γκαλά»

18.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ

20.10 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρωες»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ

23.35 ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ

00.30 Ο ΑΓΙΟΣ

01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

03.30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... (Ε)

04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

05.00 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)

06.00 50 ΛΕΠΤΑ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 0106066.000

08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ

09.30 MEDITERRANEO

10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

16.15 ART NET

17.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΡΑΦΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ

19.15 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

20.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

20.30 ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

23.00 ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ «Monday»

00.30 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Γράμμα στην Αμερική»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α'

10.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΥΜΠΟΣΙΟ

11.30 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ «Αίας Ευόσμου - Αρης»

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ της πλάκας»

17.30 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 DESIGN FOREVER

19.30 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ

19.45 ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ

20.15 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΟΠΕΡΑ «Ναμπούκο» του Τζουζέπε Βέρντι

02.00 ΡΕΠΟ (Ε)

04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 0106855.690-2

06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ(Ε)

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΕΜΙΛΥ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

11.00 ΝΤΡΑΚΟΝΜΠΟΛ

11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ

12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ

12.55 SUPER GAME

13.00 2004 ΠΛΗΝ 2

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοροϊδάρα»

16.10 ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζάκι Τσαν, θανάσιμος σαν κεραυνός»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κατάσταση πολιορκίας Νο 2»

23.00 BIG BROTHER

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 THE X-FILES

01.15 TMHMA ΗΘΩΝ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέι»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ(Ε)

05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 0104897.777

06.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

10.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φεύγω με πίκρα στα ξένα»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεανικός έρωτας»

17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.00 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΚΟΛ

22.00 ΚΟΛΠΟ GROSSO (Τηλεταινία)

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)

02.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

04.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

05.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 0105707.000

06.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

10.40 ΜΕΡΙ ΚΕΪΤ ΚΑΙ ΑΣΛΙ, ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ ΟΛΣΕΝ

11.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

16.15 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.15 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

18.15 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΖΟΥΓΚΛΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσάινα Τάουν 2: Οι δύο Τζέικς»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

00.45 ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χειρότερος δε γίνεται»

MEGA
Τηλ. 0106994.224, 0106994.300

06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)

07.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)

08.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ

06.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)

09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ

9.30 DISNEY CLUB

11.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ

11.30 ΜΠΕΤΥ, ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ

13.00 ΕΥΡΩ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και... το πρώτο παιδί»

17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ (Ε)

18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ

23.00 ALMA LIMBRE...

01.00 ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ: «Δεκαπενταύγουστος»

01.30 AIR AMERICA (E)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανοιξιάτικες τρέλες»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 0103481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΝΙΚΙ

12.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

15.00 ΖΙΝΑ

16.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

17.00 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.15 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

20.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα και η άλλη»

23.00 ΡΑΛΙ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ 2002

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά γράμματα από το δολοφόνο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή αναμέτρηση»

03.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 010.2592.802 - 2592.902

08.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

19.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...σε στέκια με καλή λαϊκή μουσική

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο. Με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

23.00 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Εβδομαδιαία εκπομπή για τις ταινίες μικρού μήκους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 010.7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ

20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΥΛΙΟ

22.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΤΣΧΕΝΤ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

23.30 ΣΙΜΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «D.C.Cab»

01.00 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.15www.άνθρωποι.gr (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 010.6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

11.30 ΤΑ ΖΩΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

12.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

14.00 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Νήσος Ρόμπινσον»

20.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ

20.35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΡΑΦΙ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00, 12.00, 19.00, 2.00, 3.00, 4.00, 5.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 0310-299.400-299.700

08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Σάμιουελ Τζόνσον»

08.30 8 1/2

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

11.30 ΚΥΜΑΤΟΜΟΡΙΑΚΟΣ ΔΥΙΣΜΟΣ

12.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ

12.30 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)

13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ 1

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ

14.30 DESIGN X-TREME (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Αγάπιος Σαχίνης, έκανε την τεχνική Τέχνη»

22.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ενα μάθημα στον έρωτα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ (Συνέχεια)

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

05.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 010.6886.100

06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.00 SUPER GAME

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ

22.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ SEFERLY HILLS

22.45 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

23.45 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΑΝΙ

01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησυχη, αλλά ματωμένη νύχτα»

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΛΗΘΙΝΗ ΔΟΞΑ

ALPHA
Τηλ. 010.4897.777

06.00 ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα Νίνα»

23.15 ΟΛΑ ΙΙ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΝΙΚΙΤΑ

02.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

04.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 010.5707.000

08.15 ALTER ΥΓΕΙΑ

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς τα μπατιράκια»

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΙΑΓΚΟ

15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμτάκο προχώρα, ξεβρώμισε τη χώρα»

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Μr BEAN

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από το Λος Αντζελες»

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λεπτές ισορροπίες»

MEGA
Τηλ. 010.6994.224 - 6994.300

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

21.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

22.50 ALMA LIBRE... Σημαίνει ελεύθερη ψυχή

23.50 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)

01.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

02.00 ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΡΟΥΣ ΛΙ

02.30 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ...

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 FASHION TV

STAR
Τηλ. 010.3481.000

06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)

15.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλοκαιρινός εραστής»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άφιξη»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέμορς 2: Τα σαγόνια της γης»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τεχεράνη 43»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας του Φρανκενστάιν»

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 010-2592.802 - 010-2592.902

08.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

19.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος

23.00 ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

20.15 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Συνέχεια)

20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Ε)

22.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΤΣΧΕΝΤ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Ο κακός Αμερικανός»

01.00 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.15 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 010-6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ

12.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

14.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΜΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ -ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Λίμνη Λεμάν»

20.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ

20.35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00, 19.00 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Αδελφές Μπροντέ»

08.30 8 1/2

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

11.30 ΓΕΝΙΚΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΟΥ

12.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ

12.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)

13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

14.30 DESIGN FOREVER (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΑΠΟΣΠΕΡΙΔΕΣ

22.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΖΥΓΙΩΝ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κολλημένοι»

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 010-6886.100

06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.00 SUPER GAME

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 Μ.Π.Α.Μ.

21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωνάζει ο κλέφτης»

23.30 ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΕ ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση μιας νεκρής»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.40 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ (Ε)

05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 010-4897.777

06.00 ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

22.00 ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ

23.00 TWIST

24.00 THIRD WATCH

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχη σχέση»

03.30 LIFE STYLE NEWS (E)

04.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ

05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 010-5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

08.15 ALTER ΥΓΕΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΙΑΝΚΟ

15.30 ΓΥΑΛΙΝΟ ΤΟΙΧΟΣ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρωτάρης και η Ρίτα»

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ... λίγο πιο νωρίς

23.15 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ισημερία»

MEGA
Τηλ. 010-6980.900

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολύ σκληρός για να πεθάνει: Η εκδίκηση»

23.40 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.40 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ (Συνέχεια)

02.45 ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΡΟΥΣ ΛΙ

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 FASHION TV

STAR
Τηλ. 010-3481.000

06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)

15.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παντρέψτε με κι ας κλαίω»

21.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ

22.00 ΕΝ ΙΟΡΔΑΝΗ

23.00 ΘΕΑΤΡΟ «Και ο Σημίτης θέλει το Γερμανό του»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανιακός δολοφόνος»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλό άγγιγμα»

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 010-2592.802 - 010-2592.902

08.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρέξι

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

19.15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Το καλό ελληνικό τραγούδι. Με τον Γιάννη Λεμπέση

20.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ... με τον Βαγγέλη Κούτα

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Διαπάλη αντίθετων απόψεων για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Συνάντηση με ανθρώπους των Γραμμάτων και των Τεχνών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35www.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.gr

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10www.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.gr (Συνέχεια)

19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)

20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ

22.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΤΣΧΕΝΤ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Αύγουστος»

01.10 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.40 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.30www.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.gr (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 010-6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ

11.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ

12.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

14.00 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ

19.01 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.05 ΤΑΞΙΔΙΑ «Αβάνα»

20.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ

20.35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 19.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Δανιήλ Νταφόε»

08.30 8 1/2

11.00 ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

11.30 ΓΕΝΙΚΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΟΥ

12.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ

12.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)

13.00 ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΝΟΙΞΗ

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ - IRCAD

14.00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΔΕΞΙΩΣΗ

22.30 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μνήμη και επιθυμία»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 010-6886.100

06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.00 SUPER GAME

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ

22.45 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ

22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ψεύτρα»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΣΕ ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ

02.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σαδιστής»

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.20 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 010-4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

22.00 ΝΙΡΒΑΝΑ (Ε)

23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

24.00 TALK SHOW

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ (Ε)

02.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

04.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

08.15 ALTER ΥΓΕΙΑ

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι 14 ήταν υπέροχοι»

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΙΑΓΚΟ

15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κώτσος και οι εξωγήινοι»

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριοι εκδικητές»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές φαντασιώσεις»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άσυλο»

MEGA
Τηλ. 6980.900

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια ολέθρου»

23.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ - ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ - ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟ ΜΠΡΟΥΣ ΛΙ

02.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ...

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

03.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.27 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.00 ΜΕΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)

15.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή - τρελή νύχτα»

21.00 ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ

21.45 Ο ΦΥΓΑΣ

22.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

23.45 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καταιγίδα»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από τη Γουόλ Στριτ στο κολέγιο»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 010-2592.802 - 010-2592.902

08.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική - ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

19.05 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Παπαρήγας

20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ 15ήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Οι διαστάσεις των γεγονότων χωρίς παραμορφωτικούς φακούς και σκοπιμότητες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου

23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Εβδομαδιαία εκπομπή με θέμα το βιβλίο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 010-7701.911 - 5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΚΛΗΡΩΣΗ EURO FOOT 2004

13.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.10 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΙ - SYMPHOLLIES

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΙΟΝΙΑ

19.45 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)

20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 Η ΦΩΝΗ

22.00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Προετοιμασία για έγκλημα»

01.00 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.15 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ

11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ

12.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

14.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΜΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΥΔΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ

19.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ (Ε)

19.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ (Ε)

19.45 Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ

20.00 ΔΙΚΤΥΟ

20.35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 επίΛΟΓΟΣ

23.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μόνο ο Θεός με βλέπει»

  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται στις 11.00, 12.00, 19.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Τζέιν Οστιν»

08.01 8 1/2

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

11.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

12.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ

12.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ 1

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 ΑΠΟΣΠΕΡΙΔΕΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στον παράδεισο»

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 010-6886.100

06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.00 SUPER GAME

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ

22.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

23.00 BIG BROTHER

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 THE X-FILES

01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέρα της σφαγής»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ (Ε)

05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φανταστική καταδίωξη»

23.15 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία μιας αγάπης»

02.20 ΜΠΟΡΩ (Ε)

04.30 TELEMARKETING

05.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

08.15 ALTER ΥΓΕΙΑ

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσαμε την καλή»

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΙΑΓΚΟ

15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός - τρελός Βέγγος»

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ (Ε)

22.45 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί δολοφόνος»

MEGA
Τηλ. 010-6980.900

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

21.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ

22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οφθαλμόν αντί οφθαλμού»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιέρεια και ο πολεμιστής»

03.30 FASHION TV

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 010-3481.000

06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)

15.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πεθερόπληκτος»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις επιθυμίες»

23.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαδημία Ηθών 5»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψυχοπαθής»

04.45 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 010-2592.802 - 010-2592.902

08.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 Η ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ Με την κάμερα του «902», καταγράφει, σχολιάζει και προτείνει λύσεις

18.45... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.00 ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΕΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ Αναζητώντας την ουσία των διεθνών εξελίξεων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Θέμος Στοφορόπουλος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 010-7701.911 - 5

06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΙΟΝΙΑ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.10 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)

20.40 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

20.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.15 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ

22.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΤΣΧΕΝΤ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Η Αννα των χιλίων ημερών»

01.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

02.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

02.20 OI ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

04.00 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 010-6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MEDITERRANEO

11.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ

11.30 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΦΡΙΚΗ

12.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

14.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΜΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Γιάννης Γρυπάρης»

19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Μαρόκο»

20.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ

20.35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00, 19.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00.
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Γουίλιαμ Μπλέικ»

08.30 8 1/2

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

11.30 ΓΕΝΙΚΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΟΥ

12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

13.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.30 ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΙ

23.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τέλειος σύζυγος»

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 010-6886.100

06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.00 SUPER GAME

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ

22.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1`

23.00 CHILLI

23.45 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ (Συνέχεια)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

01.10 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοτζίλα εναντίον Μέγκαλον»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ (Ε)

05.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 010-4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!

13.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παρελθόν μιας γυναίκας»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

02.30 ΟΛΑ ΙΙ (Ε)

04.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

05.00 ΠΑΚΙΤΑ

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

08.15 ALTER ΥΓΕΙΑ

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπαμαφίας»

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΙΑΝΚΟ

15.30 ΓΥΑΛΙΝΟ ΤΟΙΧΟΣ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαΐνια»

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με τον πατέρα και το γιο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σύμπλεγμα»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή του κυβερνοχώρου»

MEGA
Τηλ. 010-6994.224 - 010-6994.300

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ

22.40 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ

23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες της ερήμου»

03.15 ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΡΟΥΣ ΛΙ

03.45 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ...

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 FASHION TV

STAR
Τηλ. 010-3481.000

06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.27 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)

16.00 AIMIΛIA, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο τρελό αστέρι»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες συνωμοσίας»

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζώνη πυρός»

02.30 ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγαλειοτάτη κυρία Μπράουν»

ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
«902»
Τηλ. 0102592802 - 0102592902

09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης

20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Η αγωνιστική πορεία, η σταδιακή μετάλλαξη και οι γεμάτες ερωτήματα προοπτικές των Ολυμπιακών Αγώνων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γ. Λιβέρης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7791.626

06.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)

08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.30 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ

08.45 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ

09.20 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ

09.50 SYMPHOLLIES

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ: ΓΕΦΥΡΕΣ

10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αληθινός Σλέμιλ»

12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο,τι λάμπει είναι χρυσός»

16.00 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

18.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ

19.00 50 ΛΕΠΤΑ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

20.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι ένας τρελός... τρελός... τρελός κόσμος»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ

00.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολύ νέα για να πεθάνει»

03.10 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.10 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)

11.30 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ

12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ (Ε)

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόκκινος κουρσάρος»

17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

17.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000

19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

20.15 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυρίαρχοι του διαστήματος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ας περιμένουν οι γυναίκες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 0310299400, 0310299700

08.01 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΑΡΙΘΜΩΝ

09.30 GIMME 6. Ντοκιμαντέρ

10.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

11.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

12.00 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

13.30 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ

14.30 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΝΟΣΤΟΣ

17.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

17.30 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ

18.30 ANOIXTOI ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

19.00 DESIGN X-treme

19.30 Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΥΞΕΙΝΟΥ ΠΟΝΤΟΥ

20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ

22.00 PROFILES

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαμά και η πουτάνα»

03.40 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

05.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ

12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.30 ΑΛΙ

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γίγας της Κυψέλης»

17.40 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: Ελλάδα - Ισπανία. Ζωντανή μετάδοση

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»

23.00 BIG BROTHER

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ

01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέφτες διαμαντιών»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό γαϊτανάκι»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

07.00 ΕΠΙΚΑΙΡΑ

10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.30 TWIST (E)

04.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)

05.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

07.30 Ο ΤΟΣΟΔΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΟΝ

07.40 MUPPET BABIES

08.10 ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.20 ΟΔΟΣ ΟΝΕΙΡΩΝ

08.30 ΡΟΥΠΕΡΤ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.10 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ Ο ΓΟΥΛΙ ΜΠΟΥΛΙ

09.20 ΧΑΪΝΤΙ

09.55 ΝΟΝΤΙ

10.05 ΑΝΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

10.40 ΜΑΙΡΗ ΚΕΪΤ ΚΑΙ ΑΣΛΙ, ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ ΟΛΣΕΝ

11.15 ΑΡΝΟΛΝΤ

11.25 ΕΡΙΚ Ο ΒΙΚΙΝΓΚ

11.55 ΤΡΟΛΛΣ

12.35 ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΡΕΙΑΝΟΙ

13.15 ΤΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΠΙΒΕΡ

13.25 MEDABOTS

14.05 Ο ΟΓΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

14.45 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ

14.55 COCCO BILL

15.35 ΤΑΜΠΑΛΟΥΓΚΑ

16.15 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.15 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

18.15 ΖΟΥΓΚΛΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ (Ε)

19.15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιντιάνα Τζόουνς: Οι πρώτες περιπέτειες»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μις Φαϊαρκράκερ»

04.10 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 6994.224-6994.300

06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)

06.30 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)

08.00 Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΕΧΕΙ ΚΕΦΙΑ...

08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)

09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)

09.30 DISNEY CLUB

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίδυμο για κλάματα»

13.00 MEGA STAR

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.20 ΜΑΖΙ

15.45 TRACTION

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θύμα»

18.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ (τηλεπαιχνίδι)

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του ήλιου»

23.00 PRIVE

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πάθος της παλίρροιας»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρη ορχιδέα»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια γιαγιά 100 Μαΐων»

STAR
Τηλ. 3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

12.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

15.00 ΖΙΝΑ

16.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΫ ΦΟΞ

17.00 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.15 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

20.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξόντωση»

23.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα τάξη αναρχίας»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βρώμικο μούτρο»

04.15 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org