Τετάρτη 2 Νοέμβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 2/11
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Αμοργός»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Επιμ. - παρουσίαση: Κώστας Τσίφτης

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Γ. Χριστοδούλου, Π. Θαλασσινό, Δ. Μητροπάνο

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι άνθρωποι του δάσους» (5ο)

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Φιλοξενούμενος ο Γιώργος Μελισσουργός και η Μαρία Καψαχείλη. Μιλούν για τη συλλογή αλατιού από τις πρωτόγονες αλυκές των Κυθήρων και για την οικογενειακή επιχείρηση που ίδρυσαν εδώ 15 χρόνια. Επιμ.-παρουσίαση: Ευδοκία Πατσιλινάκου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Επεμβάσεις «CIA ΔΕΚΑΕΤΙΑ '70»

20.00 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Σ. Λεονάρδου, Γ. Περαντάκο, Μ. Ιακώβου, Αργοναύτες

22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)

10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΣΕΡΕΝΓΚΕΤΙ (Ε)

12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)

13.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε) «Εργασία και κοινωνία»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ

16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΕΣ (Ε)

21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Δημήτρης Μπουραντάς»

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άντρας που αγαπά»

24.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε) Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Ανατολία»

20.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

21.00 CHAMPIONS LEAGUE Pre game Αθλητική εκπομπή

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μπάγερν Μονάχου - Νάπολι». Απευθείας μετάδοση

23.45 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή. Περιλαμβάνεται και η μαγνητοσκοπημένη μετάδοση του αγώνα «Λιόν - Ρεάλ Μαδρίτης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Πορτογαλία»

08.30 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ

09.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

09.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ

10.00 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

12.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Ασφάλεια στον αέρα»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΛΕΥΚΟΣ ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ: ΦΑΓΗΤΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ιταλία»

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Οι περίεργοι μουσικοί»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένα όνειρα»

20.45 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ «Υποφερτό, L.A.: επιβιώνοντας στην κλιματική αλλαγή»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...(Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ

05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κοινωνική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

18.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ

22.00 FAB FIVE

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρικό talk show

24.00 GREY'S ANATOMY

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 GREEK Νεανική σειρά

02.10 ΛΟΛΑ (Ε)

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ: ΟΣΟ ΕΧΩ ΦΩΝΗ

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 THE BIG GAME (Ε)

02.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER - RETOUR (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

16.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 50-50 (Ε)

18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Κωμική σειρά

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 L.A.P.D. (Ε)

01.30 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)

02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.30 MASTERCHEF - UK (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle

15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΝΙΚΙΤΑ Ξένη σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας ξαναχτυπά»

24.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

01.00 SUPERNATURAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη οργής»

04.15 BATTLESTAR GALACTICA Σειρά επιστημονικής φαντασίας




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org