Κυριακή 18 Μάρτη 2007
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Οι μύθοι του Αισώπου 11 & 12

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ: Η τέχνη του χειροποίητου σανδαλιού

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Οι εξελίξεις και τα προβλήματα στο χώρο της Εκπαίδευσης

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Συνοικία το όνειρο»

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συναυλία Αντώνη Χατζηγιάννη από τις εκδηλώσεις του 2ου Φεστιβάλ Γαλατσίου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Καταδύσεις συγχρ. ανδρών»

09.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Συγχρονισμένη κολύμβηση»

11.15 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

11.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Καταδύσεις συγχρ. γυναικών»

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ

19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

20.00 Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ

21.00 ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΡΝΑΡ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.10 ΔΡΟΜΟΙ

01.15 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο άσπονδες φίλες»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ

12.00 ΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΥΜΠΑΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ στη νοηματική γλώσσα

16.40 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ηλυσιακός - Μεσσηνιακός»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΔΕ ΣΕ ΒΛΑΠΤΕΙ

22.00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος του Φόιλ: Το άσπρο φτερό»

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ Σειρά

22.00 ΔΙΣ ΜΑΔΙΑΜ Σειρά

23.00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ Σειρά

24.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη της ρωσικής Μαφίας»

03.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (E)

23.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καταραμένοι»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Matrix reloaded»

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «8 mile»

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα δολοφονίας»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά

21.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ

22.50 ΜΑΖΙ ΣΟΥ Σειρά

23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά τα χεριά»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επίθεση των εντόμων»

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.45 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα του αίματος»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλες 48 ώρες»

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβατήριο στην παρανομία»

03.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

04.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

05.45 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδ. Τηλεόραση

08.00 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων ειδήσεων της βδομάδας

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...

17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Από την κοινοβουλευτική δραστηριότητα

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Ασχημα νέα»

22.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Συγχρονισμένη κολύμβηση»

12.00 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ

12.20 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV

15.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

16.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αρης - Ολυμπιακός»

19.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

20.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Λέλα Παπαδοπούλου»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - Η ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΤΖΙΜ ΤΖΑΡΜΟΥΣ «Πέρα από τον Παράδεισο»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.10 LOFT

01.10 H ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

02.00 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.40 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Πόλο γυναικών «Ελλάδα - Καζακστάν»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 GOOF TROOP

10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS

10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 PRESS

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μπαίνοντας στην 5η τάξη»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SUPER LEAGUE «Ολυμπιακός - Αρης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τέχνη της αποπλάνησης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

16.30 ΟΞΥΓΟΝΟ

17.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΙΦΑΣΚΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

20.30 4ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ - 2003

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιάπης μας προέκυψε μαϊμού»

23.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

17.00 PASS ΠΑΝΤΟΥ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 SUPER DEAL

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σπεσιαλίστες»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι θεοί τρελάθηκαν»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.50 OI MEN KAI OI ΔΕΝ (E)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι ΓΚΡΑΝ ΠΡΙΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς διευθυντής»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάχρηση εξουσίας»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο κόλπο»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.000 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι

02.45 THIRD WATCH VI Σειρά

03.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

12.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδίστακτοι»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

11.45 STARS SYSTEM

13.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελό κυνήγι του θησαυρού»

17.00 SINGLES 2 Σειρά

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

19.00 TAXI GIRL

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος δράκος»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ Σειρά

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ Σειρά

16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελοι στο γήπεδο»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ιάσων και οι έντεκα Αργοναύτες»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο επίκεντρο του σεισμού»

03.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cotton Mary»

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Οι μύθοι του Αισώπου 15 & 16

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ 12. Βενετία

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Οι εξελίξεις και τα προβλήματα στο χώρο της Εκπαίδευσης

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Μάμπο καφέ»

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Φόνος; θ' αστειεύεστε» του Κουκ, από το 17ο Φεστιβάλ Βύρωνα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.40 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ

08.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Ελλάδα - Ολλανδία»

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Σύγχρονη κολύμβηση

11.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Καταδύσεις

12.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Φώτης Κόντογλου»

20.00 Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτωλός και δολοφόνος»

02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

03.00 INSIDE GUIDE TO...

03.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο Cold Mountain»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ

12.00 ΝΗΣΙΑ «Καρακάο»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΜ «ΓΣ Ηλιούπολης - Παύλος Μελάς»

17.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΟΣ

22.00 BALKAN EXPRESS

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

01.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

01.30 DESIGN (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ Σειρά

22.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ Σειρά

23.00 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ

23.50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπελάδες για τρεις»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ

24.00 TV-ΤΙΓΚΛΟΝ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφώνας: η αληθινή ιστορία»

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 JE T' AIME

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 SEX AND THE CITY

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευμένοι μέχρι την αιωνιότητα»

03.15 AUTO ALTER

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ(Ε)

16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

21.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ

22.50 SINGLES 2

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντίσταση»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπιλ Κόσβι, μυστικός πράκτωρ για κλάματα»

04.40 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.45 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια βραδιά στο Νότινγκ Χιλ»

23.30 GALA

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μαχητές των αιθέρων»

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγός των επτά κεφαλών»

05.45 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. Μουσική εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι μύθοι του Αισώπου» Επ. 13 & 14

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ 11. Λισαβόνα

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Οι περιπέτειες του Μπιλ»

22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με το Δημήτρη Κοντογιάννη σε ένα αφιέρωμα στον Στέλιο Καζαντζίδη από τις εκδηλώσεις του 31ου Φεστιβάλ ΚΝΕ - «Οδηγητή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Πόλο Ανδρών: Ελλάδα - Ρωσία

09.05 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Συγχρονισμένη κολύμβηση

11.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Σύντομο πρόγραμμα - Ζευγάρια

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ

20.00 Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ

21.00 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Τα χρυσά μήλα των Εσπερίδων»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.10 ΝΒΑ - ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «Boston - NO/Oklahoma»

02.45 INSIDE GUIDE TO...

04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Σύντομο πρόγραμμα ανδρών

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ Παιδική σειρά

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝ' ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ; Τηλεπαιχνίδι

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χρυσή κούπα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 H ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ

12.00 ΝΗΣΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ Σειρά

15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.10 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

22.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

01.30 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεόσταλτος»

23.10 ΣΚΕRΤΣΑΚΙΑ

23.45 ΟΛΑ 7EVEN

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 H ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.15 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Σειρά

23.15 ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ Σειρά

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάργκο»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέβη τα μεσάνυχτα»

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σέξι κατάδικος»

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ευκαιρία»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ Τηλεπαιχνίδι

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά

21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά

22.50 SO YOU THINK YOU CAN DANCE

23.50 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευμένος μέχρι βλακείας»

03.30 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σειρά

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.45 ΜΠΕΪΜΠΙ ΛΟΥΝΕΪ ΤΟΥΝΣ Παιδική σειρά

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ Παιδική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λεβεντόπαιδο»

22.450 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wild wild west»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι των ονείρων μου»

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ροζ κάντιλακ»

05.45 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ Σειρά

06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι μύθοι του Αισώπου» 17 & 18

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Δυτική Ελβετία

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Ο Ελβις είναι ζωντανός»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΕΝΤΟΜΑ

09.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Ελλάδα - Κίνα»

11.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ

13.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

20.00 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Γεώργιος Ι. Ράλλης - 1918-2006»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Ξέρουμε τι τρώμε;»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Εμεις τρέφουμε τον κόσμο»

02.05 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ Παιδική σειρά

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ

23.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ Σειρά

24.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΝΒΑ ACTION

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 H ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ

12.00 ΝΗΣΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΦΕΣΟΣ - Η ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΚΑΠΝΙΣΜΑ: Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

22.00 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ

23.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The x-files: η ταινία πολεμώντας το αύριο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.40 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ Τηλεπαιχνίδι

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ

23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ Σειρά

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του αστροναύτη»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΩΔΙΚΑΣ ΝΤΑ ΜΗΤΣΙ

22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος του Αλ, Τζον και Τζακ»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

21.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ

22.50 SO YOU THINK YOU CAN DANCE

00.20 ΟΣΑ ΛΕΝ' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανορθόδοξη έλξη»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.45 ΜΠΕΪΜΠΙ ΛΟΥΝΕΪ ΤΟΥΝΣ

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ Παιδική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και ο αιχμάλωτος του Αζκαμπάν»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατήγορος»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριψοκίνδυνος ελιγμός»

05.15 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ Σειρά

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ Πολιτικό talk show

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Οι μύθοι του Αισώπου 19 & 20

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ 14. Βαρκελώνη

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Ποτέ μην κοιτάς πίσω»

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Ψυχή αθάνατον τάξιν έχει μακάρων», θεατρικό δρώμενο με μοιρολόγια, τραγούδια και χορό, βασισμένο σε κείμενα των Δικαίου Βαγιακάκου, Κυριάκου Κάσση, σκηνοθεσία Κώστα Κατσουλάκη, παραγ. ΔΕΠΑΚ. Με αφορμή την επέτειο απελευθέρωσης της Καλαμάτας

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

05.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Πόλο γυναικών Ελλάδα-ΗΠΑ

07.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Χορός στον πάγο - Ελεύθερο πρόγραμμα - Απονομή

10.40 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Καταδύσεις γυναικών

11.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Καταδύσεις ανδρών - Τελικός

13.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Συγχρονισμένη κολύμβηση

14.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Σύντομο πρόγραμμα γυναικών Β' μέρος (Μ)

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΏΝΑ

19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΑΚΑΘΙΣΤΟΥ ΥΜΝΟΥ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.010 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Παράξενα παιχνίδια»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝ' ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ;

23.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Β' κύκλος)

24.00 CSI MIAMI

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ

12.00 ΝΗΣΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ Σειρά

15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ Σειρά

15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.10 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΚΑΘΗΓΗΤΑ

21.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

23.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ Σειρά

22.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ

22.30 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»

02.45 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ - SPECIAL Τηλεπαιχνίδι

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 THIRD WATCH VI Σειρά

03.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βάρβαρος μαχητής επιστρέφει»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζώνη του πολέμου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ Σειρά (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

21.50 50-50

22.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έβδομο σημάδι»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πριγκίπισσα Καραμπού»

05.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.45 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

19.15 ΣΚΟΥΠΙ ΝΤΟΥ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλίπερ, το δελφίνι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό, τρελό κόλπο»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνό αίμα»

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «7 μέρες ζωής»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική Τηλεόραση...

08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Βάρκα στη λίμνη»

22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με τους Δ. Τσακνή, Λ. Μαχαιρίτσα και Φ. Πλιάτσικα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

08.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

09.05 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

09.30 MEDITERRANEO

10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

11.45 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

12.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ

12.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «ΑΕΠ Ολύμπιας - Πανιώνιος»

19.00 ΡΙΜΕΪΚ

20.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

22.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον καιρό των Ελλήνων»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

09.00 GOOF TROOP Κινούμενα σχέδια

10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS

10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Ρομαντική κομεντί

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέντζι ο κυνηγημένος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

08.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΒΟΜΒΑΣ Ντοκιμαντέρ

09.03 ΣΙΚΕΛΙΑ Ντοκιμαντέρ

10.00 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ;

10.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 MotoGP SHOW

18.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

20.30 4ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ - 2003»

21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

23.00 ΟΙ ΕΡΩΜΕΝΕΣ Σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: Το σινεμά της πολιτικής «Το σμαραγδένιο δάσος»

02.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)

04.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

06.00 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ

22.00 SUPER DEAL

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μάγισσες του Ιστουίκ»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός άγγελος»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.40 MOBILE FUN

05.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.30 ΝΑΙ `Η ΟΥ;

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

01.00 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Ε)

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Συνέχεια)

03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ένα φιλί»

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 GREY'S ANATOMY Σειρά

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σωματοφύλακες του μέλλοντος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.15 STARS SYSTEM

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 TAXI GIRL

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ EURO

21.30 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO «Ελλάδα - Τουρκία»

23.30 ΠΑΜΕ EURO (Συνέχεια)

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό της λίμνης»

04.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

16.30 CALIFORNIA TEENS Σειρά

17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

18.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε.R.)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι να καίει»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρόμικες υποθέσεις»

03.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

04.15 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

05.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org