Κυριακή 14 Μάρτη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 ΤΟ ΤΑΣΣ ΑΡΜΟΔΙΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ξένη σειρά (1ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον Γρηγόρη Χαλιακόπουλο, δημοσιογράφο - συγγραφέα, για το βιβλίο του «Αγαπώ τη δυσλεξία σου»

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο συνεπώνυμος» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ Με τον Αρη Νικολαΐδη

22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ (Ε)

19.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε) «Επώνυμα μεταναστών»

20.00 ΤΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΣΙΑ (Ε)

21.00 Ο ΑΛΙΓΑΤΟΡΑΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 12ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 DOC ON AIR «Αγιος Ευστράτιος»

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Βίκος» (Ε)

20.00 CHAMPIONS NET

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.30 ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Η ΓΗ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ

07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου»

20.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ

21.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπούφος»

00.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

02.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 Β` ΕΘΝΙΚΗ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

05.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΟΛΑ 10

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.40 EUROPEAN POKER TOUR

03.40 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 MOBILE FUN

05.30 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 GREEK IDOL (Audition)

22.15 CSI: LAS VEGAS

23.15 SEX AND THE CITY

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (E)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπέρβαση καθήκοντος 2»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ελβετών Ροβινσώνων» (Α` μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ

21.50 4

22.50 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έβδομο σημάδι»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συν.)

02.15 HOLLYWOOD HOME GAME (Ε)

03.15 EXTREME MAKE OVER (Ε)

04.15 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική ψυχαγωγική εκπομπή

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήτημα τιμής»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη διαγραφή»

02.00 SUPERNATURAL

03.00 THE DEAD ZONE

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με μία άγνωστη»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι. Με τον Πάρη Μήτσου

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με βόλεϊ... συναντήσεις

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Επιμέλεια - παρουσίαση Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν

21.35 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

22.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) Με τον Αρη Νικολαΐδη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 Η ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

18.00 ALL STAR GAME - ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

21.00 ΤΡΟΦΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Παγωτό»

22.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 12ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00:15 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Η γη της επαγγελίας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΘΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ, ΑΥΡΙΟ

17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

02.00 ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Η ΓΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Ο ΕΛΛΗΝΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΣΙΑ

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

14.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

18.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΕΣΘΗΡ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άνδρες είναι ίδιοι»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΟΥΓΓΡΙΚΗ ΠΑΓΙΔΑ

01.00 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΕΣ ΚΑΛΛΟΝΕΣ

02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

03.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

08.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

11.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίλοι και εραστές»

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στο μουσείο»

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποψίες»

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)

02.20 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.20 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.30 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

07.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

09.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 STARS SYSTEM

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Doc Hollywood»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή... τρελή σαραντάρα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 KITCHEN NIGHTMARES

21.00 CHART SHOW - YOUR COUNTDOWN

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Darkman»

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

13.00 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος σου πάει πολύ»

23.00 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.00 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Σάντοκαν»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spiderman 2»

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 TAXI GIRL

18.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ: Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

22.50 THE TWENTY

23.50 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The jacket»

03.30 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 DUCK DODGERS

12.30 POWER RANGERS: OPERATION OVERDRIVE

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές μετ' εμποδίων»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 THE BIG BANG THEORY

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ

18.45 KNIGHT RIDER

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί της ζωής»

23.15 GALA

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cop Land»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζιβάγκο»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Θέμα: Κήλες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας

19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο Γιώργο Ζαμπέτα, με την Σοφία Αδαμίδου

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο συνεπώνυμος» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Ξένη σειρά (9ο)

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 XANA MONTANA

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ

17.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΛΕΪ «Ηρακλής - Ολυμπιακός»

19.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΛΕΪ «ΠΑΟ - ΕΑ Πατρών»

21.00 ΜΕΞΙΚΑΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

22.00 ΤΡΟΦΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 12ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τη λίμνη»

02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζιπ, περίπτερο και αγάπη»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

23.00 PRESS

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.15 ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Η ΓΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ

07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

19.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΟΥ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΣΙΤΑΧ

20.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

21.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας αλλιώτικος πατέρας»

01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.30 ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.00 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

02.10 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.10 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 HEROES

22.45 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάχρηση εξουσίας»

04.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΛΒΕΤΩΝ ΡΟΒΙΝΣΩΝΩΝ Μίνι σειρά (Β` μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Τσέλσι - Ιντερ»

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Συνέχεια)

00.15 CHAMPIONS LEAGUE (Μ) «Σεβίλλη - ΤΣΣΚΑ Μόσχας»

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτος κίνδυνος»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράμπο: το πρώτο αίμα»

01.15 SUPERΝATURAL

02.15 THE DEAD ZONE

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκηνές από ένα έγκλημα»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (3ο)

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Λαϊκά παραμύθια, από την Αθηνά Μπίνιου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Μια εκπομπή για γονείς, εκπαιδευτικούς και παιδιά, με αποσπάσματα ξεχωριστών παιδικών θεατρικών παραστάσεων και εκλεκτούς καλεσμένους. Επιμέλεια - παρουσίαση Θανάσης Καραγιάννης, συγγραφέας και κριτικός παιδικών θεατρικών έργων

20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (4ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΥΛΟΙ (3ο)

22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «Τρίκαλα - Ολυμπιακός»

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «Περιστέρι - Αρης»

21.00 ΡΙΜΕΪΚ

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 12ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θαλασσόλυκος»

20.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

20.30 CHAMPIONS NET

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μπορντό - Ολυμπιακός»

23.45 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή και σε μαγνητοσκόπηση ο αγώνας «Μπαρτσελόνα - Στουτγκάρδη»

02.00 ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Η ΓΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ

07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

19.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΟΥ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΣΙΤΑΧ

20.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ «Η γη του αξιώματος»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ROLLING STONES

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑ ΠΕΛΣ

22.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑ ΠΕΛΣ (Ε)

02.10 EUROPEAN POKER TOUR

03.10 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Αρης - Καβάλα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

22.00 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ (Ε)

23.00 ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΑΝΤΑ

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΖΑΜΑΝΦΟΥ

01.15 HIT PARADE (Ε)

01.45 AUTO ALTER

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμα μυστικά»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή της Τζάνις Τζόπλιν»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

22.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ

23.15 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.30 HOLLYWOOD HOME GAME (Ε)

03.30 EXTREME MAKEOVER (Ε)

04.30 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Αρειανοί επιτίθενται»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην πεις λέξη»

01.45 SUPERΝATURAL

02.45 THE DEAD ZONE

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Asylum»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ 902 Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Θέμα: Περιβόλι

17.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας του Πειραϊκού πρωταθλήματος ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΪΚΟς

19.10 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού

19.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή αφιερωμένη στο Γιώργο Ζαμπέτα, με την Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

DISNEY HOUR

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ Ξένη νεανική μουσική σειρά

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ «Βαγγέλης Καραμανωλάκης»

19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΑΚΑΘΙΣΤΟΥ ΥΜΝΟΥ

21.45 ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 12ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ζαν Ρενουάρ, ο πατέρας του γαλλικού κινηματογράφου»: «Τόνι»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεριζωμένη γενιά»

20.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 HIGH SCHOOL MUSICAL 2 Εφηβικό μουσικό πρόγραμμα παραγωγής DISNEY

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

02.00 ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Η ΓΗ «Το ρήγμα του Αγίου Ανδρέα»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΙ

07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Νέμο»

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Λαβράκια και πέρκες»

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ «Ταξίδι στις γεύσεις του Marlborough»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ Δραματική σειρά

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Ο απομονωμένος»

19.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Το εσωτερικό ταξίδι»

20.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 Η ΓΚΑΛΕΡΙ TRETYAKOV: ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

01.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 24 ΩΡΕΣ

02.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

05.10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανό καθημερινό πρόγραμμα

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ Πρεμιέρα

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Heroes mountain» Α' τηλεοπτική προβολή

03.10 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 GREEK IDOL (Audition)

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Zoolander: Ο άρχοντας της πασαρέλας»

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» Με τον Γιώργο Αυτιά

10.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 SHOWBIZ NEWS BY NIGHT Ψυχαγωγική εκπομπή

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ Εκπομπή έρευνας

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τα όρια»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του μαχητή»

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Σειρά

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Μ+Μ (Ε)

22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

23.15 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποπτος μηδέν»

02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΚΑΠΕΤΑΝ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ Παιδική σειρά

07.15 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο Παιδική σειρά

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική ψυχαγωγική εκπομπή

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κοιλάδα του Ηλα» Α' τηλεοπτική προβολή

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες συνωμοσίας»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξκάλιμπερ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Αλτσχάιμερ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο

20.00 Η ΦΥΣΗ (3ο) Ξένη σειρά

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΡΑΤΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ (επ. 6ο)

22.40 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ (Ε)

19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ «Αμαλία Φλέμινγκ»

20.00 ΤΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΣΙΑ «Νότια Κορέα»

21.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 12ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Εγκληματική συμπεριφορά: Απόδραση από το Βέγκας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «He got game»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.45 ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Η ΓΗ «Νέα Υόρκη» (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΙ

07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

19.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΟΥ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΣΙΤΑΧ

20.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

01.30 BALKAN EXPRESS (E)

02.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 LOVE BITES

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 UEFA EUROPA LEAGUE «Σταντάρ Λιέγης - Παναθηναϊκός»

22.05 UEFA EUROPA LEAGUE

00.05 UEFA EUROPA LIVE Αθλητική εκπομπή

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.10 EUROPEAN POKER TOUR

03.10 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.15 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

23.15 SEX AND THE CITY

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (E)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.15 ΗIT PARADE gr (Ε)

01.45 AUTO ALTER

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός ζούγκλας»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Octane»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ

22.15 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ

23.15 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τριαντάρης από σπίτι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τσακάλι»

01.30 SUPERΝATURAL

02.30 THE DEAD ZONE

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δύναμη του 9»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ...με ποδοσφαιρικούς αγώνες

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Μουσείο Μπενάκη»

10.30 ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΕΟ

11.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ», ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ «Μαρία Μίχαλου»

11.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Καλαβρία»

14.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε) «Αλκμήνη»

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 «Καβάλα - Ολυμπία Λάρισας»

19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Λένα Πλάτωνος» Α' μέρος

20.00 ΤΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΣΙΑ: ΙΝΔΙΑ (Ε)

21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Δυο γυναίκες, τρεις βαλίτσες κι εγώ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 12ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Κρατικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης - Θεσσαλονίκη» 2η Μπιενάλε Θεσσαλονίκης

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

  • DISNEY FESTIVAL

10.00 TIMOΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • DISNEY FESTIVAL

12.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

13.00 HIGH SCHOOL MUSICAL 2 Εφηβικό μουσικό πρόγραμμα παραγωγής DISNEY

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλος για το εκατομμύριο»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΣΙΠΑΝ

08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Νερό»

08.30 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Ψάρεμα στον Ατλαντικό»

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

18.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΕΡΕΜΙΑΣ Τηλεταινία

20.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουρανοκατέβατος»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: Ζωογόνα παραμύθια: «Μαίρη Πόπινς»

02.30 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)

05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (E)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

08.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION (Ε)

11.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Robots» Ταινία κινουμένων σχεδίων

16.20 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δόλωμα»

20.00 ANT1 NEWS

21.00 WE ARE THE WORLD FOR HAITI Special μουσικό πρόγραμμα

21.15 WIPE OUT Ψυχαγωγικό παιχνίδι

22.15 AMERICA'S GOT TALENT

23.15 ΟΛΑ 10+ Σατιρική εκπομπή

01.20 ANT1 NEWS

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρυφές επιθυμίες»

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

07.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

09.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 GREEK IDOL (Ε) Audition

16.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Zoolander: Ο άρχοντας της πασαρέλας»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 KITCHEN NIGHTMARES

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλός, ο κακός και η κομμώτρια»

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

02.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή

13.00 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μπάρμπι και οι τρεις σωματοφύλακες»

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου» (Α' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 TAXI GIRL: SPECIAL EDITION

22.15 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και από εδώ... οι γονείς μου»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 WORLD SERIES OF POKER

03.00 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 POWER RANGERS OPERATION OVERDRIVE Παιδική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με έναν σταρ»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 CHRISTINE Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 STUDIO 60 Δραματική σειρά

18.45 TRAUMA Ιατρική, δραματική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστερίξ και Οβελίξ εναντίον Καίσαρα»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Catwoman»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άφιξη»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org