Παρασκευή 11 Μάρτη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 38
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Το βιβλίο και εμείς

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η εκπομπή σε συνεργασία με την κουβανέζικη τηλεόραση, ταξιδεύει στο εργοστάσιο παραγωγής φαρμάκων ΣΙΔΕΜ, αλλά και το φαρμακείο - μουσείο της πόλης ΜΑΤΑΝΖΑΣ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... «Μάσκες - Προσωπεία: ως αντικείμενα ή ως σύμβολα», έκθεση ζωγραφικής και συνέντευξη με τον ζωγράφο Σπύρο Κουρσάρη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Πιοτρ Ιλιτς Τσαϊκόφσκι»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Η ανάπλαση μιας μούμιας»

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ Σειρά

13.00 ΓΕΝΕΣΗ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 PRE GAME

18.30 FINAL FOUR - TOP - TEAMS CUP ΒΟΛΕΪ - 1ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

21.00 FINAL FOUR - TOP - TEAMS CUP ΒΟΛΕΪ - 2ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Γιοζίμπο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΜΕ ΦΛΟΓΑ Ντοκιμαντέρ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον παλιό εκείνο τον καιρό»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 EUROMANIA 50 ΧΡΟΝΙΑ EUROVISION

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαλβαδόρ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του δολοφόνου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΕΛΙΟΤ Ο ΤΑΡΑΝΔΟΣ

08.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ

08.30 ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 Ζ ΚΑΙ Κ Νεανική εκπομπή

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 DESIRE

21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Σατανικοί εραστές»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

17.00 ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Σειρά

22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ

23.00 FAME STORY

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνήθεις ύποπτοι»

02.40 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA

03.40 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ

05.40 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά με το ζόρι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό μπουζούκι»

24.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 SUPERGOAL

01.45 THE LAZARUS MAN

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εϊντζελ 3»

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ Σειρά

22.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

23.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ Σειρά

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάντιμαν: η μέρα των νεκρών»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια σύγκρουση»

05.15 ΑΦΡΙΚΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ Σειρά

18.30 ΖΙΝΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχειωμένο σπίτι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάτια ερμητικά κλειστά»

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίκιο σου το παίρνεις με αίμα»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org