07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τον Ορέστη Παντελόγλου
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια: «Ο βασιλιάς Μήδας», «Η Ραπουνζέλ»
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ και ΠΡΑΓΜΑΤΑ Θέμα: «Καρέκλες, ντιζάιν & αρχιτεκτονική». Με την Εφη Μάτζαρη
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με την ψυχολόγο Νέλλη Θεοδοσίου και τη δικηγόρο Ελενα Γκλεγκλέ, για τα κακοποιημένα παιδιά και τις μορφές κακοποίησης
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Αναζητώντας το λευκό Γυπογέρακα»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Πολωνική σειρά. Επεισόδιο 2ο
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Μάνος Ξυδούς, Βαλέρια Χριστοδουλίδου, Βωξ από τη μουσική σκηνή ΣΥΡΜΟΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «Συζήτηση για την πρόσφατη απόφαση της ΚΕ του ΚΚΕ για τις τρέχουσες πολιτικές εξελίξεις και τις προσπάθειες αναδιαμόρφωσης του πολιτικού σκηνικού». Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Η εκπομπή είναι αφιερωμένη στο Νίκο Ξυλούρη. Μιλούν: η Ουρανία Ξυλούρη και ο Ηλίας Ανδριόπουλος. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & JOTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Χτενίσματα και χτυποκάρδια: Οι γυναίκες της μουσικής κάντρι» Α' μέρος
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε)
12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρι»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 GREEN TEAM
20.00 Η ΑΝΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΡΩΜΑΪΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ
22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ «Ιφιγένεια εν Αυλίδι»
02.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Ακρον: Αδελφός εναντίον αδελφού»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εύα δεν αμάρτησε»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ
23.00 PRESS
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικά παιχνίδια»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΒC
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ
21.30 ΜΑΙΕΣ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ
22.30 ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΚΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ - Ο ΝΕΟΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.25 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καϊκτσής»
02.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ
22.00 Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ
23.00 PRISON BREAK
24.00 8 ΟΛΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
04.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Εθνική Ελλάδας - Εθνική Τσεχίας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
23.30 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ροζ Πάνθηρ ξαναχτυπά»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ
23.00 BIG BANG
24.00 ΕΡΕΥΝΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγορευμένες αμαρτίες» Α' τηλεοπτική προβολή
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
05.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ;
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες συνωμοσίας»
23.45 NIP / TUCK
00.45 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκηνοθεσία θανάτου»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο παιχνίδι»
05.45 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ