10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ ΡΕΞ
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Θέμα: «Εξωτερική πολιτική, Ελληνοτουρκικές σχέσεις»
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Η ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας, με τη Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 STYLE Επιδείξεις μόδας και παρουσιάσεις επιχειρήσεων μόδας, συνεντεύξεις μεγάλων δημιουργών από την Ελλάδα και το εξωτερικό. Παρουσίαση: Βίκυ Κολοκοτρώνη
19.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ
22.00ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας της Β΄ Εθνικής κατηγορίας «Καλλιθέα - Αγ. Νικόλαος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΔΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 MEDITERRANEO
10.30 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙ
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρία μωρά»
15.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
19.00 ΡΙΜΕΪΚ
20.00 Ο ΨΥΧΡΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χωρισμός»
01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.15 ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ
02.10 ΑΥΛΑΙΑ
03.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΝΩΕ (Ε)
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ (Ε)
12.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 Ο ΛOΡΕΝΣ ΤΗΣ ΑΡΑΒΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύντομη συνάντηση»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΦΥΛΩΝ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΟΥ ΓΑΓΓΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ «Μέριλιν Μονρόε»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κακά παιδιά»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
08.31 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
14.30 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΡΘΟΥΡ ΚΛΑΡΚ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας κόσμος διαφορετικός»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
07.30 ΜΠΙΣΤΓΟΥΟΡΣ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
12.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΡΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
15.00 ΣΤΑΡ ΕΛΛΑΣ
15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θύμα»
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξυπόλυτος πρίγκιψ»
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γιάνκι Ζουλού»
03.00 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας το δολοφόνο μου»
06.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.15 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ALPHA και...
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος Θανάσης»
17.00 ΓΟΥΙ ΑΡ ΕΪΝΤΖΕΛΣ
19.00 ΤΣΑ! (Ε)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζόνι και Κλάιντ»
23.15 ΠΕΣ ΜΟΝΟ «ΝΑΙ»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απ' την άκρη της πόλης»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή απειλή»
04.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 THE VIP SHOW
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 IN OUT
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ON AIR
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 VIVA MILLENNIUM
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ME 2.000 ΦΙΛΙΑ (Ε)
03.15IN OUT (E)
04.00ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
07.00 O ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.20 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΝΕΝΤ (Ε)
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
08.40 ΤΑ «ΑΤΙΘΑΣΑ» ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΤΟΥ SΤΟRΥ 2: ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαρσέρ της καρπαζιάς»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 WWW.MEGA.DOC
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσι για τρεις»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόμισσα της φάμπρικας»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΜΠΡΑΒΟ
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο όνομα της αγάπης»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη δίνη της πλάνης»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριάμπα»
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.30 THE CLOSER
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.15 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
12.30 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
14.00 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ
15.00 ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζούνιορ»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουόλ Στριτ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμείλικτη εκδίκηση»
03.45 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ