06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.45 PRE GAME SHOW Ζωντανή αθλητική εκπομπή
22.00 UEFA EUROPA LEAGUE: ΠΑΟΚ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ Σε απευθείας μετάδοση από το γήπεδο της Τούμπας
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γονείς της συμφοράς»
00.10 UEFA EUROPA LEAGUE LIVE Ζωντανή αθλητική εκπομπή
01.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
02.30 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε)
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.50 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
08.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.45 FRASIER Σειρά
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ Πρεμιέρα
23.00 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ (Best of)
23.45 ΑΥΤΟΨΙΑ
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 JUNGING AMY Σειρά
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.30 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά
18.50 FATMAGUL Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS
02.00 DROP DEAD DIVA (Ε) Ξένη σειρά
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 MIAMI TRAUMA Ιατρική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade: Metal Fusion»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.45 ΜΙΛΑ
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Inception»
01.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρόεδρος, ένα ροζ σκάνδαλο κι ένας πόλεμος»