07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Οδοιπορικό στο Βίκο»
07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Οι περιπέτειες του Μπάτσονς και του Ράστι «Το μέλι του Μπαγιού»
08.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια (Χριστουγεννιάτικα)
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρουφαλντίνο από την Μπέργκαμο» (μέρος 1ο)
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ «Μανώλης Μητσιάς»
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Ερμες Ερέρα, πρέσβη της Κούβας, με αφορμή τη συμπλήρωση 50 χρόνων από την Κουβανική Επανάσταση
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα. Φιλοξενούμενη της εκπομπής η δημιουργός Ιωακειμίδου Χριστίνα
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία ΔΙΦΩΝΟΥ «10 Χρόνια Ελληνικό Τραγούδι»
21.50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Μπένιαμισεκ»
22.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Θα μεταδοθεί συναυλία του Αγάθωνα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO
11.00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
11.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Πιλοποιείο Πουλόπουλου»
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΡΙΜΕΪΚ
14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Πρωτάθλημα Α1 «Ολύμπια - ΑΕΛ»
19.00 NBA ΜΠΑΣΚΕΤ «Houston - Toronto» (M)
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)
22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΑΠΩΝΙΑ - «Violent cop»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ποκαχόντας»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
16.30 PRE GAME
16.45 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ» Απευθείας μετάδοση
18.45 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ «Το κλίμα στα όρια»
08.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Ο αγριόχοιρος»
09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Γατόψαρα και χέλια»
10.00 ΑΟΡΑΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
11.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
12.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «Αναγέννηση Καρδίτσας - Εθνικός»
17.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
18.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίτη και 13»
21.00 2ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟΥ ΒΕΡΟΝΑΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ: «Ο παλαβός αεικίνητος κόσμος του Θανάση»: «Το μεγάλο κανόνι»
05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο
10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.50 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION
15.50 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ «Ολυμπιακός - Πανελλήνιος»
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αισιόδοξος»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 X-FACTOR AUDITION (Uncut) Μουσικός διαγωνισμός
22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ (Ε)
23.10 OLA 9+ Σατιρική εκπομπή
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 DAY BREAK
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΜΕΣ' ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάιντι»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πινόκιο»
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ MUSIC (Ε)
23.45 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (συνέχεια)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του θηριοτροφείου»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μπάρμπι και οι φίλοι της στο διαμαντένιο κάστρο»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε τεντωμένο σχοινί»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σουμούρου»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντελάιν»
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 BELLAS TV (Ε)
18.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
19.00 ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΠΟΥΚΙΤΣΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ - Τηλεπαιχνίδι
21.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι της αγάπης»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 WORLD POKER TOUR
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ