ΜΑΡΙΝΑ 00.30 Ρόδος, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 00.30 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 00.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 00.30 Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Ρόδο, ΜΙΛΕΝΑ 00.30 Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνοι, Καρλ/σι, Βαθύ, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.05 Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ ΙΙ 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ Ι 08.00 Πάρο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 15.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 16.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλ/σι, Βαθύ, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 16.00 Πάρο, Νάξο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 16.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 17.45 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 18.00 Μήλο, Θήρα, Ηράκλειο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 18.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 18.45 Ρέθυμνο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Κω, Ρόδο, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 19.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΝΑ 20.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΑΡΙΑΔΝΗ 20.30 Ηράκλειο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 21.00 Πάρο, Νάξο, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.