07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις. Με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoons classic collection
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΕΥ ΖΗΝ Η υγιεινή διατροφή, η σημασία και ο ρόλος της, με την Ρένα Μαραζιώτη
18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Η εξαίρεση και ο κανόνας»
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Υπόθεση Πόιντα»
22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Σακίλ Ο' Νιλ»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε) «Οι μηχανές της Ανατολής»
12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρώμα της φιλίας»
19.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά του παραδείσου» Α' τηλεοπτική προβολή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Εγκλημα και τιμωρία: Θανάσιμα παιχνίδια»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
23.00 TOP STORIES
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC
08.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
17.30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανσερραϊκός - Καλαμάτα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (Ε)
21.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
23.00 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΟΥΝ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΤΑΜΕΡΛΑΝΟΥ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ
22.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ
23.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ
24.00 ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.50 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
04.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό της μαύρης λίμνης»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Κορίν εξαφανίστηκε»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ
22.00 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ, ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ
23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι συμβαίνει με τους Χάμπτονς»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσε με αν μπορείς»
24.00 NIP / TUCK
01.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαρλέν» Α' τηλεοπτική προβολή
05.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καραγκιόζης»
08.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Παρουσίαση Ζωή Κούλια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι με τους σύγχρονους δημιουργούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Μπαλέτο, όπερα, κλασική μουσική
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Απόδημος Ελληνισμός»
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
15.30 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο γυναίκες, τρεις βαλίτσες και εγώ»
19.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ «Το καπηλειό»
19.45 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Φωτεινή Δάρρα, Μυρτώ Αλικάκη, Πέγκυ Τρικαλιώτη»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ο νόμος της μοίρας»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
16.45 SUPER LEAGUE «Αρης - Εργοτέλης»
18.45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
19.00 SUPER LEAGUE «Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνδρες του Στέπφορντ»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ «Πάνω Πόλη»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Προϊστορική Ελλάδα» Α΄ μέρος
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.30 ΟΞΥΓΟΝΟ
18.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ - ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΣΤΑ ΑΚΡΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
21.00 ΝΕΟ ΤΣΙΡΚΟ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιφρόνα με καρδιά μου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
15.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίβα Ρένα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρα ανεξαρτησίας»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάλυσέ το»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)
02.30 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
12.50 STARS SYSTEM
13.50 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ...
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
15.45 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μερικοί το προτιμούν κρύο»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 BABY DANCE (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
22.45 ΣΦΗΝΑΚΙΑ
23.30 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΡΟΥΜΠΙ
06.45 ALTER KIDS
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκδίκηση μέχρι θανάτου»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεντρική σκηνή»
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΤΑΧΙ GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δράκουλας: Νεκρός και μ' αρέσει»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πουαρό: Εγκλημα στο Νείλο»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 FALCON BEACH
08.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξ και Εμα»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το όπλο του ολέθρου»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πικρά φεγγάρια»
05.15 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τον Ορέστη Παντελόγλου
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoon classic collection
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ και ΠΡΑΓΜΑΤΑ Με την Εφη Μάτζαρη
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί για το άγχος και τις επιπλοκές που μπορεί αυτό να δημιουργήσει στον οργανισμό και στην ψυχολογία του ατόμου, με την ψυχολόγο Νένα Γεωργιάδου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Πολωνική σειρά. Επεισόδιο 3ο
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η βδομαδιάτικη εκπομπή συζήτησης και ανάλυσης της πολιτικής επικαιρότητας, με τον Κώστα Καραχάλιο
23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & JOTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Χτενίσματα και χτυποκάρδια: Οι γυναίκες της μουσικής κάντρι» Α' μέρος
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε)
12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία με γοητεία»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 GREEN TEAM
20.00 Η ΑΝΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΡΩΜΑΪΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ
22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ «Ιφιγένεια εν Αυλίδι»
02.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εύα δεν αμάρτησε»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ
23.00 PRESS
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικά παιχνίδια»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΒC
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ
21.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.25 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδάμαστος Καλογουέι»
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
22.00 Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ
23.00 PRISON BREAK
24.00 8 ΟΛΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
04.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Εθνική Ελλάδας - Εθνική Τσεχίας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
23.30 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ροζ Πάνθηρ ξαναχτυπά»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Αλεξίσφαιρος»
23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ιππότης των δρόμων»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ
23.00 BIG BANG
24.00 ΕΡΕΥΝΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγορευμένες αμαρτίες» Α' τηλεοπτική προβολή
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
05.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ;
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες συνωμοσίας»
23.45 NIP / TUCK
00.45 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκηνοθεσία θανάτου»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο παιχνίδι»
05.45 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τον Ορέστη Παντελόγλου
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoon classic collection
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καταγραφή της διαδικασίας κατασκευής διαφόρων δημιουργιών
18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με το γιατρό εργασίας Σπύρο Δρίβα και την Κατερίνα Μιχαλιού, μέλος του Τμήματος Υγείας της ΚΕ του ΚΚΕ, για τα προβλήματα υγείας από επαγγελματικές ασθένειες που παρουσιάζονται στις γυναίκες
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 «Τίμημα υψηλότερο και από τη ζωή». Επεισόδιο 13ο
22.00 ΠΑΜΕ ταξικά Εκπομπή για το ταξικό, συνδικαλιστικό κίνημα, με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπόνο»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε) «Υπερ-πλοία»
12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.15 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Πανελλήνιος - ΠΑΟ»
19.15 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Ολυμπιακός - Αρης»
ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.15 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Γ΄ κύκλος)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Τζον Λε Καρέ»
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά»
20.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ «Από την Καμπούλ στην Μπαμιγιάν»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πριγκίπισσα του πάγου» Α΄ τηλεοπτική προβολή
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΒC
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΚΟ
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Σεισμοί»
01.30 CINEMANIA (Ε)
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
22.00 COUPLING
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
02.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.40 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
04.50 CHEEK TOY CHEEK (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Εθνική Ελλάδος - Εθνική Φινλανδίας»
23.15 ΑΜΟΡΕ ΜΙΟ
24.00 TV-ΤΙΓΚΛΟΝ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 HEROES
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sleepers»
01.00 SEX AND THE CITY
01.45 AUTO ALTER
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμείλικτη δικαιοσύνη»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ
22.30 SINGLES 2 1/2
23.30 ΙΧΝΗ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία με τα χακί» Α΄ τηλεοπτική προβολή
02.50 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 FALCON BEACH
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ναυαγός»
24.00 NIP / TUCK
01.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φρανκενστάιν δεσμώτης»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η παγίδα της αγάπης» Α΄ τηλεοπτική προβολή
05.45 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τον Ορέστη Παντελόγλου
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoon classic collection
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
17.30 ΦΩΤΟγραφές - Φωτο γραφη ζωντας Με την Αννα Σκαρλάτου
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον Ηλία Ιγγλέζο, αναπληρωτή διευθυντή ΕΣΥ Β' Πνευμονολογική Κλινική Σισμανόγλειο ΓΝΑ, για την κυστική ίνωση, μια από τις συχνότερες κληρονομικές νόσους
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
20.30 ΡΩΣΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Το παλιό οχυρό» Επεισόδιο 4ο
22.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ, Η ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ Η εκπομπή για το σοσιαλισμό που γνωρίσαμε, τις ανατροπές και τις αιτίες, τη σοσιαλιστική διέξοδο από τη σύγχρονη καπιταλιστική βαρβαρότητα
23.00 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 CHARLIE & LOLA
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ελιοτ Νες»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε) «Ακραίες μεγάλες μηχανές»
12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαύρο τόξο»
19.00 GREEN TEAM
20.00 Η ΑΝΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΡΩΜΑΪΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ
22.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Η γενοκτονία των Αρμενίων»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (συν.)
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανακατωσούρας»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 REWIND
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΑΟΡΑΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.59 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ
22.00 Ο ΦΑΡΟΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
24.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ
02.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.40 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 CHEEK TO CHEEK (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.00 ΤΟ «10»
23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ
00.15 ΚΩΔΙΚΟΣ ALPHA - Προστατευόμενος μάρτυς
01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ξεδιάντροποι»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American kickboxer»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ
22.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
23.00 SAFE SEX
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Underworld» Α' τηλεοπτική προβολή
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.40 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 FALCON BEACH
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και η φιλοσοφική λίθος»
00.15 NIP / TUCK
01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ανταμς»
04.45 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τον Ορέστη Παντελόγλου
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Cartoon classic collection
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Εφη Γρηγοριάδου και τον Γιάννη Σαραντόπουλο
18.30 ΠΟΛΗ MAG Εικόνες και πολιτιστικά δρώμενα της Αθήνας
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΟΙ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ Μια ενδιαφέρουσα πολωνική σειρά, με ήρωες το πλήρωμα του τανκ, με αριθμό 102 και το σκύλο τους Σαρκ. Επεισόδιο 4ο
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς. Με τον Πάρη Μήτσου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 CHARLIE & LOLA
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε) «Η πολιορκία της Τροίας»
12.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η περιπέτεια του μικρού Γουίσπερς»
19.00 ΔΡΟΜΟΙ «Γιώργος Μπαμπινιώτης»
20.00 Η ΑΝΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΡΩΜΑΪΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ
22.00 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Σουηδία»
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η φλόγα που τρεμοσβήνει»
01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Βιογραφία: Τσαρλς Γουίτμαν»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Λήμνος»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Το κοτοπουλάκι»
24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ «Πίθηκοι»
22.00 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ
22.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 CLEVER
22.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της Μάρθα Στιούαρτ»
02.40 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 MOBILE FUN
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ
22.00 BABY DANCE
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύπνημα του θανάτου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος του Γενάρη»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν: Το ταξίδι»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.10 SO YOU THINK YOU CAN DANCE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρεύτηκα την Αφρική»
02.30 FALCON BEACH
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οκτάποδα φρικιά»
24.00 GALA
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόκκινο φίδι»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτόπτης μάρτυρας»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
08.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των ειδήσεων της βδομάδας, με την Βούλα Τσιβόλα
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια με τον Παντελή Σούλη
18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου φιλοξενεί τον Πέτρο Στεφανέα, διδάκτορα της θεωρητικής πληροφορικής για το βιβλίο «Live Wire. Η εναγής Επανόρθωση», από τις εκδόσεις ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων με την Αννα Μπαλλή
21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με μουσική, χορό, θέατρο, εικαστικά κ.ά.
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO
11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
11.30 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
13.30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ «Memphis - Dallas» (Μ)
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.15 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ» Απευθείας μετάδοση
19.00 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από την Παιανία
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
22.00 ΡΙΜΕΪΚ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΣΟΥΗΔΙΑ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - «Στις 5 το απόγευμα»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Το κοτοπουλάκι»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αρης - Αστέρας Τρίπολης» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Κυριάκος Μητσοτάκης - Σταύρος Λαμπρινίδης»
-- Στις 24.00 θα μεταδίδεται Μονόλεπτο Δελτίο Ειδήσεων
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΕΞΕΛΙΞΗ «Η εξελικτική μάχη των δυνάμεων»
09.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
09.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
10.00 ΑΝΙΛΑΝΤ
10.30 ΧΟΡΕΥΕΤΕ;
11.00 ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος για την ελευθερία»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ «Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας»
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο προικοθήρας»
18.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΚΑΙΡΟΣ
20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ
20.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλάζοντας ζωές»
23.00 ΝΕΟ ΤΣΙΡΚΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Στα αριστουργήματα του κλασικού σινεμά - στον Αλφρεντ Χίτσκοκ»: «Ο περιβόητος»
02.35 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ (Ε)
04.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
05.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.50 ANT1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια κούκλα... ζωντανή!»
16.45 Η ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑ Ξένη σειρά
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα μη χορεύεις»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ 10ΧΡΟΝΟ; Τηλεπαιχνίδι
22.00 ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.40 8 ΟΛΑ Best of
02.00 ΟΙ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΙ ΤΩΝ ΘΕΩΝ Μίνι σειρά
04.40 MOBILE FUN
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ, ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ
16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δύο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
22.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της βροχής»
05.00 ΡΟΥΜΠΙ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
13.00 ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΧΘΡΟΣ
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πακέτο»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.00 SUMUSU
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 TAXI GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παντρεμένη με το θάνατο»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Απατεώνες... κατά λάθος!»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Falcon Beach»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα παράξενο ζευγάρι 2»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORD BOYARD IV
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικηγόρος του διαβόλου»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διψασμένη εκδίκηση»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαμμένο μυστικό» Α' τηλεοπτική προβολή
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ