06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)
00.15 ΟΛΑ HOT
01.15 CALL & WIN
03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Κοινωνική σειρά
05.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.45 WORLD PARTY (Ε)
24.00 CHECKPOINT ALPHA
02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.40 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.30 FRANKLIN & BASH Σειρά
01.30 JUSTIFIED Σειρά
02.20 MAD LOVE Σειρά
02.40 FANTASY ISLAND Σειρά
03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds., «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Road Runner Show»
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Κόπανοι»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Trespass»
24.00 THE MENTALIST
01.00 THIRD WATCH Αστυνομική σειρά (Νέα ξένη σειρά)
02.00 NIP / TUCK Δραματική σειρά
03.00 ΦΜ LIVE (Ε)
04.45 ONE TREE HILL
06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)
00.15 ΟΛΑ HOT
01.15 CALL & WIN
03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Κοινωνική σειρά
05.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.45 WORLD PARTY (Ε)
24.00 ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ (Ε)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.40 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.00 GOLDEN BARISTA
23.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.30 FRANKLIN & BASH Σειρά
01.30 JUSTIFIED Σειρά
02.20 MAD LOVE Σειρά
02.40 FANTASY ISLAND Σειρά
03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds., «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Ο Δαίμων της Ταζμανία»
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρωτάρης μπάτσος κι η τροτέζα»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτο σκοτάδι»
24.00 THE MENTALIST
01.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
02.00 NIP / TUCK Δραματική σειρά
03.00 ΦΜ LIVE (Ε)
04.45 ONE TREE HILL
06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)
00.15 ΟΛΑ HOT
01.15 CALL & WIN
03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Κοινωνική σειρά
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ» / «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.45 WORLD PARTY (Ε)
24.00 ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ (Ε)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.40 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.00 GOLDEN BARISTA
23.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.30 FRANKLIN & BASH Σειρά
01.30 JUSTIFIED Σειρά
02.20 MAD LOVE Σειρά
02.40 FANTASY ISLAND Σειρά
03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds., «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Road Runner Show»
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γλυκοψεύτης»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμείλικτη καταδίωξη»
24.00 Τ.Τ.: Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥ STAR ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΤΕΛΛΟΓΛΟΥ «Αντικρίζοντας την άβυσσο»
01.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
02.00 NIP / TUCK Δραματική σειρά
03.30 ΦΜ LIVE (Ε)
04.45 ONE TREE HILL Κοινωνική σειρά
06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζευς και Ρωξάνη»
16.15 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πατέρα κάτσε φρόνιμα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR (E)
01.15 CALL & WIN
03.15 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
04.15 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε) Σειρά
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ Σειρά (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ» / «Ο Τζέικ και οι πειρατές από την χώρα του Ποτέ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
10.00 TV MALL
11.00 JAMIES' 15' MEALS
12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε) Κωμωδία
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ
15.10 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (E)
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο2»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ (Ε)
21.00 MAD VIDEO MUSIC AWARDS 2015
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε) Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
12.50 MY LIFE
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμόγελο της Μόνα Λίζα»
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΑΔΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
23.15 GOLDEN BARISTA (E)
23.50 L.A.P.D. (Ε)
00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμόγελο της Μόνα Λίζα»
03.00 THE KILLING Σειρά
04.30 COMMUNITY Ξένη σειρά
05.10 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Μάγια η μέλισσα», «Οι περιπέτειες του Max», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «The Garfield Show», «Baby Looney Tunes», «Barbie, η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Scooby Doo! Mystery Inc», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «10.000 π.Χ.»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 PSYCH Χιουμοριστική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ARROW Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Στη φωλιά του κούκλου»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιράνχας»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες ψυχές»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είμαι καλά, μη σε νοιάζει»
06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)
00.15 ΟΛΑ HOT
01.15 CALL & WIN
03.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
04.14 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κόψη του χρόνου»
05.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
22.50 ΣΕ ΕΙΔΑ (Ε)
23.50 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.45 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (E)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.40 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.30 FRANKLIN & BASH Σειρά
01.30 JUSTIFIED Σειρά
02.30 MR SUNSHINE Σειρά
02.40 FANTASY ISLAND Σειρά
03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds», «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Road Runner Show»
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναικάρα από το Κιλκίς»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστηριώδης εξαφάνιση»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Twilight Saga: Εκλειψη»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Four»
04.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη της γης»
06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)
00.15 ΟΛΑ HOT
01.15 CALL & WIN
03.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε) Δραματική σειρά
05.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
22.45 WORLD PARTY (Ε)
24.00 ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ (Ε)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.40 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.20 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.30 FRANKLIN & BASH Σειρά
01.25 DIRTY MEGAΖΗΝ
01.30 JUSTIFIED Σειρά
02.20 MR SUNSHINE Σειρά
02.40 FANTASY ISLAND Σειρά
03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds», «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Ο Δαίμων της Ταζμανία»
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε, φιλήστε, τελειώσατε»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντιμότατοι απατεώνες» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 THE MENTALIST
01.00 THIRD WATCH Αστυνομική σειρά
02.00 NIP / TUCK Δραματική σειρά
03.00 ΦΜ LIVE (Ε)
04.45 ONE TREE HILL
06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.00 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ by Coca Cola
16.15 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
17.15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00.45 VICE
01.15 CALL & WIN
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από την χώρα του Ποτέ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΩΝ (Ε)
09.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
10.00 TV MALL
11.00 JAMIE'S 15' MEALS Εκπομπή μαγειρικής
12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ
15.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ (τελευταίο)
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
12.40 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
16.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε) Σειρά
18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 CELEBRITY GAME NIGHT (Ε)
22.50 L.A.P.D. (Ε)
24.00 CHARLIE'S ANGELS Σειρά
01.00 RESCUE ME Σειρά
02.00 HAWTHORNE Σειρά
03.00 FANTASY ISLAND Σειρά
04.00 CHARLIE'S ANGELS Σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.15 STARLAND «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «The Garfield Show», «Baby Looney Tunes», «Barbie, η μπαλαρίνα με τις μαγικές πουέντ» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery inc», «Sylvester and Tweety mysteries», «Transformers Robots in disguise», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι»
13.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spy kids 4: Το τέλος του χρόνου» Α' τηλεοπτική προβολή
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 PSYCH Χιουμοριστική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλίες και έρωτες»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και ο αιχμάλωτος του Αζκαμπαν»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Showbitch»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δοσατζού: Επιχείρησις γαμπρός»
ΔΕΥΤΕΡΑ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
11.00-12.00 - Κλικ στην ενημέρωση
12.00-13.00 - Ηχοι των πολιτισμών
13.00-15.00 - Αφιέρωμα σε μουσικό συγκρότημα
15.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-18.00 - Μουσικές επιλογές
18.00-20.00 - Ποιητική αδεία
20.00-22.00 - 7 σε παίρνει αριστερά
22.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΤΡΙΤΗ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
11.00-12.00 - Κλικ στην ενημέρωση
12.00-14.00 - 7 σε παίρνει αριστερά
14.00-16.00 - Jazz τότε και τώρα
16.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-19.00 - Μουσικές του κόσμου
19.00-20.00 - World bypass
20.00-22.00 - Μονοπάτια της Ανατολής
21.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΤΕΤΑΡΤΗ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
11.00-12.00 - Κλικ στην ενημέρωση
12.00-13.00 - World bypass
13.00-15.00 - Μονοπάτια της ανατολής
15.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-19.00 - Μουσικές του κόσμου
19.00-20.00 - Λαϊκά μονοπάτια
20.00-22.00 - Ηλεκτρικές ημικρανίες
22.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΠΕΜΠΤΗ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
11.00-12.00 - Κλικ στην ενημέρωση
12.00-14.00 - Ηλεκτρικές ημικρανίες
14.00-16.00 - Μουσικές του κόσμου
16.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-19.00 - 7 σε παίρνει αριστερά
19.00-21.00 - Υπάρχει λόγος σοβαρός
21.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
11.00-12.00 - Κλικ στην ενημέρωση
12.00-14.00 - Υπάρχει λόγος σοβαρός
13.00-15.00 - Αφιέρωμα μουσικό συγκρότημα
15.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-19.00 - Μουσικές του Κόσμου
19.00-21.00 - Ποιητική αδεία
21.00-22.00 - Μουσικές επιλογές
ΣΑΒΒΑΤΟ
10.00-11.00 - Κλασσική μουσική
11.00-12.00 - Παιδική εκπομπή
12.00-14.00 - Παραδοσιακή μουσική
14.00-15.00 - Λαϊκά μονοπάτια
15.00-16.00 - Μουσικές επιλογές
16.00-18.00 - Αφιέρωμα μουσικό συγκρότημα
18.00-19.00 - Ροκ εν ρολ
19.00-21.00 - Τζαζ τότε και τώρα
21.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΚΥΡΙΑΚΗ
10.00-11.00 - Κλασική μουσική
11.00-12.00 - Παιδική εκπομπή
12.00-14.00 - Παραδοσιακή μουσική
14.00-15.00 - Λαϊκά μονοπάτια
15.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-18.00 - Μουσικές επιλογές
18.00-20.00 - Αφιέρωμα σε μουσικό συγκρότημα
20.00-21.00 - Ηχοι των πολιτισμών