07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΥΛΟΙ Ξένη σειρά (2ο)
18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου. Με την Αννεκε Ιωαννάτου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του συντάγματος» (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ (Ε)
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
10.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ (Ε)
10.30 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)
11.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα γελαστό απόγευμα»
14.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
14.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)
16.30 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)
19.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική επιθυμία»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 DOC ON AIR «Καντίρ, ένας Αφγανός πρόσφυγας»
01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε τα λεφτά και τρέχα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»
20.00 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ «Μαζί με τα συνδικάτα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτης Ρουθ»
24.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΠΑΛΣΑΡΣ ΚΑΙ ΚΟΥΑΖΑΡΣ (Ε)
07.30 ΤΟ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ «Κατοικίδια»
08.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
09.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ
10.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
10.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Δράκοι»
19.00 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
19.50 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.50 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πτέραρχος»
00.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
02.00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KISMET
19.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NEXT TOP MODEL
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΛΥΛΑ
24.00 ΟΛΑ 10
02.30 ΑΝΤ1 NEWS
02.40 EUROPEAN POKER TOUR
03.40 ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 BIG BROTHER
22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
23.00 ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ 'ΞΕΡΕΣ Τηλεπαιχνίδι
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ
02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 KAREN SISCO Αστυνομική σειρά
04.15 FLASH GORDON
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 SINGLES (Ε)
16.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 MASTER CHEF (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΤΟ ΝΗΣΙ
23.00 MASTER CHEF
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (E)
02.30 TAXI GIRL: SPECIAL EDITION (Ε)
03.30 ΓΗ & ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε) Ερωτική κομεντί
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Τα στρουμφάκια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μ.Ι. 2: Επικίνδυνη αποστολή 2»
23.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.30 MEDIUM Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποτε στην Κίνα 3»
04.45 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο Νίκο Δημητράτο. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ Με τον Αρη Νικολαΐδη
22.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.Ο0 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ (Ε) «Κλασική περίοδος»
15.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε) «Σάλης, ο μαύρος βαρκάρης»
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος για όλες τις δουλειές»
19.00 ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Μ)
20.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΛΟΙ, ΑΠΛΟΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
21.10 Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ (Ε)
22.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΧΑΛΚΙΔΟΣ (Ε)
00.15 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ 1 «Τζάκι Μπράουν»
06.00 ΟΚΤΩ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε) «Γη χωρίς παιδιά»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΤΑΓΚ
11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα σπίτι για όλες τις δουλειές»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Η ΓΗ (Ε) «Ηφαίστειο Κρακατόα»
17.00 ΗΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί, μεγάλοι εν δράσει»
20.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ «Ζευς, ο βασιλιάς των θεών»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΧΑΡΗ & ΠΑΝΟΥ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ (Μ)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύετε;»
01.15 ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ: ΧΑΛΚΟΣ (Ε)
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Αποστολή στο Καμερούν» (Β' μέρος)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ «Τήνος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
14.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΝΤΩΣΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Αετός Φλώρινας»
18.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ «Παγγαίο»
19.00 ΜΟΚΕΝ, ΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
23.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Πόλοι με αρκούδες και φώκιες»
00.30 ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ: ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΑΓΟΝΙΑΣ
01.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
02.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
08.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.00 ΛΟΛΑ (Ε)
10.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπερδέματα για δύο»
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 HOW I MET YOUR MOTHER Χιουμοριστική σειρά
18.00 SAMANTHA WHO? Χιουμοριστική σειρά
19.00 WIPE OUT (E)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «X-Men 3: Η τελική αναμέτρηση»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cloverfield» A' προβολή
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ (Ε)
02.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
03.00 ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
05.15 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
07.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
08.30 FORMULA 1 GRAN PRIX ΙΑΠΩΝΙΑΣ Live
11.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.15 FORMULA 1 GRAN PRIX ΙΑΠΩΝΙΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 EXCLUSIVE
21.00 BIG BROTHER: THE SHOW
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αλλιώτικη ζωή»
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
12.00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΜΟΣ (Ε)
13.00 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Van Helsing»
23.45 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση»
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του Ζορό»
17.30 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 MASTER CHEF Διαγωνισμός μαγειρικής
22.30 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ 2010-2011
23.40 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wannabe»
03.00 WORLD SERIES OF POKER
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yu-Gi-Oh», «Ζορό: Η νέα γενιά», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Οι μπόμπιρες του 402», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Angel's friends», «Lazy town», «Super Looney Tunes», «Ben 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Xiaolin showdown», «Sylvester and Tweety Mysteries»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Beauty shop»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 TWO AND A HALF MEN
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ
18.50 NUMB3RS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτοπαίχτρα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός εαυτού»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρώπινο θήραμα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος ελεύθερος»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
Οπερα του Τζουζέπε Βέρντι «Ερνάνης», με τους Πλάθιντο Ντομίνγκο, Μιρέλα Φρένι, Ρενάτο Μπρουσόν, Νικολάι Γκιαούροφ. Διευθύνει ο Ρικάρντο Μούτι. Ο Ερνάνης έχει δύο στόχους: Να εξεγερθεί εναντίον του βασιλιά της Ισπανίας Καρόλου, ο οποίος τον προέγραψε, και να αρπάξει την Ελβίρα, που αγαπά, από τον γέρο Ντον Ρουί Γκόμες, που πρόκειται να παντρευτεί. Ο βασιλιάς, ο οποίος επίσης αγαπά την Ελβίρα, την πιάνει μαζί με τον Ερνάνη. Ο Ντον Ρουί Γκόμες αναμειγνύεται στην υπόθεση. Ο Ερνάνης σώζεται την τελευταία στιγμή. Στο τέλος μιας σειράς περιπετειών ο Ερνάνης υπόσχεται στον Ντον Ρουί ότι θα είναι στο έλεός του, από τη στιγμή που θα εκδικηθεί το βασιλιά. Η συνωμοσία όμως αποτυγχάνει όταν ο Κάρολος ανακηρύσσεται αυτοκράτορας. Ο Κάρολος δίνει στον αντίζηλό του για γυναίκα του την Ελβίρα! Κατά τη διάρκεια του γάμου ο Ντον Ρουί επιστρέφει και ζητεί από τον Ερνάνη να αυτοκτονήσει. Ο Ερνάνης αυτοκτονεί ενώ η Ελβίρα πέφτει άψυχη επάνω στο σώμα του. (Κυριακή, «ΒΟΥΛΗ TV», 22.00)
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΟΧΥΡΟ Ξένη σειρά (5ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του συντάγματος» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με τη Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ (Ε)
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
10.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)
11.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΚΕΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι κάνει ο άνθρωπος για να ζήσει»
13.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
14.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
14.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)
16.30 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO ΕΛΠΙΔΩΝ «Ελλάδα - Τσεχία»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ
21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΒΕΡΕΝΙΚΗ (Ε)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουέντι Γου: πολεμώντας για το αύριο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν και μπουζούκι»
20.30 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ «Η γυναίκα πλάι μας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επαρχιώτης»
24.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΔΑΚΤΥΛΙΩΤΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ (Ε)
07.30 ΣΑΜΟΣ, ΧΡΥΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΟΥ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
08.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
08.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ «Κροκόδειλος, ο κλέφτης του βάλτου»
09.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ
10.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
10.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
19.00 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
19.50 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.50 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΒΥΘΙΣΜΕΝΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΣΤΗ ΓΗ ΤΩΝ ΒΕΔΟΥΙΝΩΝ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλε αυτοκίνητο»
02.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Πολιτισμός Ινκα: νικητής ή νικημένος»
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΣΑΜΟΣ, ΧΡΥΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΟΥ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KISMET
19.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 ΚΑΡΜΑ (Ε)
02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03.10 ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
23.00 BIG BROTHER
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ
02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
22.45 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 KAREN SISCO Αστυνομική σειρά
04.15 FLASH GORDON
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 SINGLES (Ε)
16.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 MASTER CHEF (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ EURO
21.45 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2012 «Ελλάδα - Ισραήλ»
23.50 ΠΑΜΕ EURO (Συνέχεια)
02.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
03.00 ΓΗ & ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε) Ερωτική κομεντί
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Τα στρουμφάκια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποζημίωση»
23.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.30 MEDIUM Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενάντια στο χρόνο»
04.30 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά (9ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Αλλαντικά Μπατανιάν
19.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) Με τον Αρη Νικολαΐδη
20.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ (Ε)
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
10.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)
11.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο ο τρομερός»
13.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
14.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
14.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΒΕΡ
16.30 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)
19.00 ΔΡΟΜΟΙ
20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ
21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Δημήτρης Αντωνίτσης»
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκαταλείποντας το πλοίο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό το κάτι άλλο»
20.00 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ «Η παιδική εργασία»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hollywoodland»
00.15 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ (Ε)
07.30 ΚΑΛΥΜΝΟΣ: ΓΙΑ ΗΡΕΜΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΕΙΣ
08.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Κας - Τουρκία»
08.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
09.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Τεράστια κύματα»
10.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ «Οάσεις των ωκεανών»
10.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Περίεργο»
19.00 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
19.50 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.00 ΜΟΚΕΝ, ΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΜΟΚΕΝ, ΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Συνέχεια)
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΘΙΒΕΤ, ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΨΜΕΑ
01.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΚΑΛΥΜΝΟΣ: ΓΙΑ ΗΡΕΜΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΕΙΣ (Ε)
04.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (Ε)
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KISMET
19.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE X-FACTOR Audition
22.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ Κωμική σειρά
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 ΚΑΡΜΑ (Ε)
02.10 EUROPEAN POKER TOUR
03.10 ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 BIG BROTHER
22.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ
23.00 ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ 'ΞΕΡΕΣ
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
01.15 AUTO ALTER
01.30 HIT PARADE (Ε)
02.00 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.00 KAREN SISCO Αστυνομική σειρά
04.00 FLASH GORDON
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 SINGLES (Ε)
16.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 MASTER CHEF (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΚΟΥΚΛΕΣ
23.00 MASTER CHEF
24.00 ΕΡΕΥΝΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (E)
02.15 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
03.15 ΓΗ & ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι μπόμπιρες του 402», «Τα στρουμφάκια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμαίος πρέπει να πεθάνει»
23.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.15 MEDIUM Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς όρια»
04.45 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
Τη ρομαντική περιπέτεια «Η μάσκα του Ζορό», που φέρει την υπογραφή του Μάρτιν Κάμπελ, θα προβληθεί απ' το «Mega». Πρόκειται για την αναβίωση απ' τον Μάρτιν Κάμπελ του μύθου του μασκοφόρου ήρωα. Ο ηλικιωμένος Δον Ντιέγκο, που ήταν κάποτε ο θρυλικός Ζορό, δραπετεύει ύστερα από 20 χρόνια φυλακής και εκπαιδεύει έναν παράνομο για να γίνει ο συνεχιστής του έργου του. Στόχος τους ο σατανικός κυβερνήτης Δον Μοντέρο, του οποίου η όμορφη προστατευόμενη Ελενα, δεν είναι άλλη από τη χαμένη κόρη του Δον Ντιέγκο. Ξιφομαχίες, χιούμορ, ρομαντισμός και το μεγάλο στοίχημα για την εταιρεία παραγωγής του Σπίλμπεργκ, να αναβιώσει έναν ξεχασμένο κινηματογραφικό μύθο. Μια διασκεδαστική ταινία για μικρούς και μεγάλους. Παίζουν: Αντόνιο Μπαντέρας, Αντονι Χόπκινς, Κάθριν Ζέτα Τζόουνς, Στιούαρτ Γουίλσον (Κυριακή, «Mega», 14.50).
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για τη φύση, τα ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους
17.30 Ο ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ Ξένη σειρά (3ο)
19.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ...(Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή, με τον Τάκη Σέγκο
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Τζων Κασσαβέτης»
11.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ (Ε) «Η γενιά του '30 και επίγονοι. Το ζήτημα της ελληνικότητας»
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
13.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε) «Το παιδί και τα ζώα»
14.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
14.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
16.30 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ Ξένη εφηβική σειρά
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)
19.00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ «Ολυμπιακός - Λίβερπουλ»
20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ (Ε)
21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Πρώτα το απολυτήριο»
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαθρεπιβάτης στην τρέλα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»
20.00 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ «Γεννήθηκα για να ζω»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα πράγματα που μισώ σε σένα»
24.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ «Διαστημικοί πόλεμοι»
-- Στις 24.00 πεντάλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
08.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Κρήτη - Ελλάδα»
08.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ «Ο μικροσκοπικός κόσμος των εντόμων»
09.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Μουσώνες»
10.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ «Οάσεις των ωκεανών»
10.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ «Μειονότητες στην Κίνα: Οι πριγκίπισσες Guizhou»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ «Μαφία στα τροπικά δάση»
19.00 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Νησιά»
19.50 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.50 ΤΟ ΣΦΥΡΙΓΜΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΑΝΗΛΙΚΟΙ ΑΝΘΡΑΚΩΡΥΧΟΙ Ντοκιμαντέρ
01.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Μια ζωή χωρίς σύνορα»
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
04.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KISMET Καθημερινή αισθηματική σειρά
19.00 DEAL Καθημερινό τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE X-FACTOR (Audition) Μουσικό talent show
22.00 ΚΑΡΜΑ Νέα επεισόδια
23.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 ΚΑΡΜΑ (Ε)
02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03.10 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 BIG BROTHER
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι: Δράση πέρα από τα όρια»
00.15 SEX AND THE CITY Σειρά
01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ Σειρά
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κοινωνική εκπομπή
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ Ενημερωτικό εκπομπή
21.30 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 AUTO ALTER
02.15 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ Νεανική σειρά
04.15 FLASH GORDON Σειρά φαντασίας
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.15 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 SINGLES (Ε)
16.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 MASTER CHEF (Ε)
18.00 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ Πρεμιέρα
23.00 MASTER CHEF
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προορισμός θάνατος»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
02.15 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
03.15 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι μπόμπιρες του 402», «Τα στρουμφάκια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σημαίες των προγόνων μας» Α' τηλεοπτική προβολή
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Shaft: Ο μαύρος πάνθηρας»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μάτι 3»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην ξαναγυρίσεις»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά (2ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΚΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Ξένη σειρά (6ο)
20.00 ΑΤΙΘΑΣΗ ΜΑΪΚΑ (9ο) Ξένη σειρά
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ (Ε)
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
10.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)
11.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα μέρες στο Παρίσι»
13.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
14.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
14.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
16.30 AARON STONE
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)
19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε)
20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ
21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καλοκαίρι της νιότης μας»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»
20.30 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ «Το δίκιο πάνω απ' όλα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
24.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΚΟΣΜΙΚΕΣ ΣΥΣΤΟΙΧΙΕΣ
07.30 ΧΙΟΣ, ΨΑΡΑ, ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ, ΤΩΝ ΑΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
08.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Βόρεια Σαρδηνία - Ιταλία»
08.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
09.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Κατολισθήσεις»
10.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
10.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ «Αφρικανικός παράδεισος σε κίνδυνο»
19.00 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
19.50 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.50 ΜΑΚΟ-ΓΡΗΓΟΡΟΣ, ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.05 ΜΑΚΟ-ΓΡΗΓΟΡΟΣ, ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟΣ (Συνέχεια)
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA
01.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
02.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΧΙΟΣ, ΨΑΡΑ, ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ, ΤΩΝ ΑΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ (Ε)
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KISMET
19.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαριά ερωτευμένος»
24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 ΚΑΡΜΑ (Ε)
02.10 EUROPEAN POKER TOUR
03.10 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 BIG BROTHER
22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 ΒΡΑΔΥ Talk show
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.15 AUTO ALTER
01.30 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.30 KAREN SISCO Αστυνομική σειρά
03.30 FLASH GORDON Σειρά φαντασίας
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 SINGLES (Ε)
16.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 MASTER CHEF (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ Κωμική σειρά
23.00 MASTER CHEF
24.00 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (E)
02.15 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
03.15 ΓΗ & ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι μπόμπιρες του 402», «Τα στρουμφάκια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «300»
23.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.15 MEDIUM Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύελλα πάνω από το Βερολίνο»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
Ο Μορίς Πιαλά σκηνοθετεί την ταινία «Πρώτα το απολυτήριο». Σε μια πόλη με ορυχεία του Βορρά της Γαλλίας, τη Λανς, τα αγόρια και τα κορίτσια που τελειώνουν το Λύκειο, βλέπουν να πλησιάζουν οι εξετάσεις για το «μπακαλορεά», το απολυτήριο, με κάποια αγωνία, που συνδυάζεται και με αδιαφορία. Οι παραδοσιακές εξετάσεις διατηρούν τον «επίφοβο» τίτλο τους, όμως οι περισσότεροι έφηβοι συνειδητοποιούν ότι έχει σχεδόν χάσει το νόημά του, αφού η ανεργία έχει κατακλύσει την κοινωνική ζωή. Το κλίμα της αβεβαιότητας διαβρώνει τους νέους, που περνούν τις ώρες τους όσο μπορούν καλύτερα μεταξύ τους. Συναντιούνται στο μπιστρό, για να ξεφεύγουν από τους γονείς. Ερωτικές σχέσεις γεννιούνται και διαλύονται... Παίζουν: Σαμπίν Οντπέν, Φιλίπ Μαρλό, Ανίκ Αλάν, Μισέλ Καρόν (Παρασκευή, ΕΤ-1, 24.00).
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητς, με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ Ξένη σειρά (6ο)
22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με μουσική, τραγούδι, χορό, θέατρο
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ (Ε)
10.30 ΜΕDΙΤΕRRΑΝΕΟ (Ε)
11.00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ (Ε) «Στην Καππαδοκία»
11.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Ε) «Γιώργος Χατζημελάκης»
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ «Οικόσιτα ζώα σε ένα κόσμο που αλλάζει»
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (Ε) «Γ. Λογοθέτης»
14.00 ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ (Ε) «Ρωμαϊκή κατοχή - ανασκαφές»
15.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε) «Η παλαίστρα του δρόμου»
16.00 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (Ε)
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
18.30 ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΠΝΕΩ - ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ (Ε)
20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ (Ε)
21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Το βλέμμα του φιδιού»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Εγκλημα 360: Θανάσιμο ραντεβού»
06.00 ΟΚΤΩ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε) «Παχυσαρκία»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΤΑΓΚ
11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13.00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Στιτς: η ταινία»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Ντίνα Κώνστα - Ηλίας Λογοθέτης»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ (Ε) «Αθηνά και Αφροδίτη»
19.15 PRE GAME
19.30 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «SKODA Ξάνθη - Ολυμπιακός»
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγαλειοτάτη κυρία Μπράουν»
24.00 HISTORY CHANNEL (Ε) «Το Σύμπαν: Νεκρά άστρα»
-- Στις 24.00, πεντάλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Χέλια κάτω από βράχους»
08.00 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΤΣΙΤΑ
08.30 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεριζωμένη γενιά»
18.30 ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΡΕΖΑ ΤΗΣ ΚΑΛΚΟΥΤΑ - ΚΑΘΟΔΗΓΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ
20.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Αγρια σκυλιά»
21.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Αετός»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λουστράκος»
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Αμερικανικές τοιχογραφίες εποχής»: «The Life Aquatic with Steve Zissou»
02.30 Η ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
03.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Ο ΕΛΛΗΝΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΣΙΑ (2ο)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (E)
07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
08.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.00 ΛΟΛΑ (Ε)
10.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του προέδρου»
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 HOW I MET YOUR MOTHER
18.00 SAMANTHA WHO?
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.00 TOP CHEF Πρεμιέρα
23.00 ΟΛΑ 11+
01.00 ANT1 NEWS
01.10 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ (Ε)
02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03.10 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
07.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩΣ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
15.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
16.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
16.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι: Δράση πέρα από τα όρια»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 BIG BROTHER
24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή
13.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ - Best of
23.45 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του δολοφόνου»
05.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά περιπέτειας
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.15 MASTER CHEF (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 FIFTY - FIFTY Πρεμιέρα
18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA Πρεμιέρα
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ Πρεμιέρα
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 MONEY DROP Πρεμιέρα
22.30 MASTER CHEF
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντεσπεράντο»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 WORLD SERIES OF POKER
03.45 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Νεανική σειρά φαντασίας
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «YU-GI-OH», «Ζορό: Η νέα γενιά», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Οι μπόμπιρες του 402», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Angel's friends», «Lazy town», «Σούπερ Looney Tunes», «Ben 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Xiaolin showdown», «Sylvester and Tweety mysteries»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή του γιού»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 GOSSIP GIRL
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Shoot 'Em Up»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επίμονος κηπουρός»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρατιώτης»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Κική Κουτζανίδου
10.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝ' ΕΥΧΗ Με την Βάσω Γεωργοπούλου
11.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Πρόσωπα και γεγονότα της Λογοτεχνίας, της Ποίησης, της Ιστορίας και της Μουσικής. Με τον Γιώργο Μηλιώνη
13.00 Η ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ «902» Με τον Τάκη Τσίγκα και τον Γιώργο Καραγιάννη
15.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Η παραδοσιακή μουσική και οι μουσικοί της. Με τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
17.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ Με τον Γιάννη Ανδρέου και τον Θωμά Νικολάου
18.00 ΣΥΝΕΧΕΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΟ Με την Βίκυ Λούλη και τον Βασίλη Μερτζάνη
19.00 ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ Με τους Κολεκτίβα
20.00 ΜΑΓΙΚΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ Με τον Τάκη Σεραφείγκο και τον Δημήτρη Λεβέντη
22.00 METALΜΟΡΦΩΣΗ Με το Βασίλη Σκουρτόπουλο
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Γεωργία Βουδούρη
06.00 «ΞΥΠΝΑ ΒΑΣΙΛΗ...» Πληροφορίες, ειδήσεις, ρεπορτάζ για το ξεκίνημα της μέρας. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
09.00 ΚΛΙΝΑΤΕ ΕΠ' ΑΡΙΣΤΕΡΑ Από τον Γιώργο Πενταράκη
11.00 ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΣ Με τον Δάνη Παπαβασιλείου
13.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ Με τους Γιάννη Ευσταθίου και Κώστα Τσίφτη
14.00 Η ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ «902» Το ενημερωτικό «μαγκαζίνο» του σταθμού μας. Με τον Κώστα Καραχάλιο
15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Με το Μιχάλη Χάρο
15.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Με την Αννα Μπαλή
16.00 7 ΤΕΧΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ Με την Εφη Θανοπούλου
16.30 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ Με την Κική Κουτζανίδου
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ 'Η ΕΣΠΕΡΑΝΤΟ; Με τη Γεωργία Βουδούρη
18.00 ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΣ (Ε)
20.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Με τον Κώστα Λάζαρη
21.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ Με την Αλκμήνη
22.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΣΜΑΤΑ Το λαϊκό τραγούδι με μεράκι και άποψη. Με τον Πάρη Μήτσου και την Αννα Μπούντα
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM» Από την Γεωργία Βουδούρη
1. Φυσική δραστηριότητα, που βελτιώνει τη φυσική κατάσταση του ανθρώπου - Επιφώνημα αποτροπής της βασκανίας. 2. Σπονδυλωτή ταινία του Γιαπωνέζου σκηνοθέτη Οσίμα - Κοσμούν βουλεβάρτα. 3. Εφευρέτης του ραδιοφώνου - Δεν είναι κοινό οίκημα. 4. Ξενική τέχνη - Το διαθέτουν οι ιδιαίτερα συμπαθείς - Ο χώρος όπου συχνάζει κανείς. 5. Ελληνας γιατρός της αρχαιότητας από την Πέργαμο - Ταιριάζει στον Μπιν Λάντεν. 6. Το αντικείμενο συζητήσεως - Χρησιμοποιούνται ύστερα από επεξεργασία, ως ύλη προσανάμματος - Φιλοξένησε σπίτι του τη θεά Δήμητρα. 7. Χέρια καπετάνιων τα χειρίζονται - Υποδιαίρεση της ... μοίρας - Παλιός Γάλλος σκηνοθέτης, ο δημιουργός του κυρίου Ιλό. 8. Μουσική νότα - Χαρακτηρίζονται κάποιες αναφορές - Ομοια ποιοτικά. 9. Χρησιμοποιούσαν τα ξύλα ως καύσιμη ύλη παλιότερα. 10. Αρχαία πόλη της Μικράς Ασίας, πρωτεύουσα της Λυδίας - Γειτονικά γράμματα - Μάρκα φορτηγών. 11. Ονομαστός Γάλλος σκηνοθέτης - Καταντάει συχνά μία ληστεία. 12. Συντελείται χωρίς μεσολάβηση - Αναγκαία σε κάποιο άθλημα. 13. Ορος του τένις - Μορφή διόδου - Δακτυλιοειδής κοραλλιογενής σχηματισμός. 14. Γάλλος θεατρικός συγγραφέας - Ανθεκτικός φορέας υγρών - Αρχαία ονομασία του μεταξοσκώληκα.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. Τη νύχτα καταναλώνονται περισσότερα - Αναφέρεται κι ο ουράνιος - Μονάδες ευαισθησίας φωτογραφικών πλακών. 2. Αναφέρονται και οι πηγές της - Στον κύβο είναι μια ντουζίνα. 3. Ανεβάζει την εσωτερική θερμοκρασία του σώματος αθλητή - Ελληνίδα τραγουδίστρια. 4. Συνθετικό ονομασίας μάρκας πετρελαιοειδών - Παλαμίδες σε άρμη. 5. Του λόφου αυτά αναφέρονται - Αρρωστημένη....κίτρινη βαφή. 6. Αρχικά για ... πέταγμα - Ειδικού τύπου το άσυλό τους - Λίγα ...εκατοστά. 7. Λεγόταν ο ποιητής Δασκαλόπουλος - Μέλη της είναι όλα τα ποδοσφαιρικά σωματεία της πρωτεύουσας - Παρισινή λεωφόρος. 8. Το όνομα του συγγραφέα Φλέμμινγκ - Είδος θάμνου, το μαστιχόδεντρο - Εχει πλούσια κοιτάσματα πετρελαίου. 9. Νοστιμίζει το φαγητό (καθ) - Παρέχει τα εχέγγυα για εγχείρημα. 10. Τοπικό επίρρημα - Αρπακτικό πουλί με γαμψό ράμφος (καθ.). 11. Είναι λεπτές και πλατιές - Ιδιωματική έκφραση - Γαλλικό κεφάλι. 12. Φοριούνται το καλοκαίρι - Το προϊόν του θερισμού, η συγκομιδή. 13. Μακρύ ποίημα με δίστιχα που ομοιοκαταληκτούν - Αλμυρή λίμνη της κεντρικής Ασίας. 14. Κύρια πρόθεση - Μυθική κόρη του Μίνωα και της Πασιφάης - Σύμβολο του ατμόιππου.
Λ Υ Σ Η
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:
1. ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ - ΦΤΟΥ 2. ΟΝΕΙΡΑ - ΑΛΕΕΣ 3. ΤΕΣΛΑ - ΑΝΑΚΤΟΡΟ 4. ΑΡΤ - ΝΑΚ - ΣΤΕΚΙ 5. ΓΑΛΗΝΟΣ - ΟΣΑΜΑ 6. ΘΕΜΑ - ΙΣΚΕΣ - ΡΑΡ 7. ΟΙΑΚΙΑ - ΙΡ - ΤΑΤΙ 8. ΛΑ - ΕΚΤΕΝΕΙΣ - ΑΑ 9. ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ 10. ΣΑΡΔΕΙΣ - ΣΡ - ΜΑΝ 11. ΚΛΕΡ - ΑΙΜΑΤΗΡΗ 12. ΑΜΕΣΟΣ - ΡΑΚΕΤΑ 13. ΣΕΤ - ΣΤΟΑ - ΑΤΟΛΗ 14. ΑΣΑΡ - ΑΣΚΟΣ - ΣΗΡ.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. ΠΟΤΑ - ΘΟΛΟΣ - ΑΣΑ 2. ΕΝΕΡΓΕΙΑ - ΑΚΜΕΣ 3. ΖΕΣΤΑΜΑ - ΑΡΛΕΤΑ 4. ΟΙΛ - ΛΑΚΕΡΔΕΣ 5. ΠΡΑΝΗ - ΙΚΤΕΡΟΣ 6. ΟΑ - ΑΝΙΑΤΟΙ - ΣΤΑ 7. ΑΚΟΣ - ΕΠΣΑ - ΟΣ 8. ΙΑΝ - ΣΚΙΝΟ - ΙΡΑΚ 9. ΑΛΑΣ - ΕΡΕΙΣΜΑ 10. ΕΚΤΟΣ - ΙΕΡΑΚΑΣ 11. ΦΕΤΕΣ - ΤΣΙ - ΤΕΤ 12. ΤΣΟΚΑΡΑ - ΑΜΗΤΟΣ 13. ΡΙΜΑΤΑ - ΑΡΑΛΗ 14. ΥΠΟ - ΑΡΙΑΔΝΗ - ΗΡ.