ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΟΙΩΝ
ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.00 Τήνο, Μύκονο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 18.00 Καρλόβασι, Κω, Ρόδο, Κάρπαθο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.
ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.00 Τήνο, Μύκονο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ 13.00 Μήλο, Σίφνο, Σέριφο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΜΠΛΟΥ ΓΚΑΛΑΞΙ 21.00 Χανιά, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ 22.00 Σίφνο, Μήλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, Ν. ΣΑΜΟΣ 22.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ ΧΙΙ 23.30 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο.