06.00 ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
07.00 ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
(08.00, 09.00 και 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
10.10 ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΕΙΟ (Ε)
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
14.00 ΑΙΓΑΙΟ, ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)
14.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)
17.00 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
17.30 ON THE ROAD (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο στη Νοηματική / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΚΑΙΡΟΣ
18.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
19.20 ΣΙΝΕΜΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ «Τζο ο τρομερός»
20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) «Βραζιλία - Ν. Αφρική»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)
11.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
12.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
14.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
15.00 ΙΟΛΗ (Ε) -τελευταίο
15.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.00 THE PARADISE (Ε)
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΡΙΟ 2016 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α): «Ιράκ - Δανία»
21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΡΙΟ 2016 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α): «Ονδούρα - Αλγερία»
23.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΡΙΟ 2016 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α): «Μεξικό - Γερμανία»
08.00 ΥΔΡΟΚΙΝΗΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΠΟΧΗ (Ε)
08.30 ΛΕΣΒΟΣ (Ε)
09.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
10.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
11.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
12.00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ (Ε)
15.00 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
16.00 ΥΠΟ ΣΚΙΑΝ
17.30 ΚΡΟΙΣΟΙ (Ε)
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
21.00 Ο ΦΑΡΟΣ Σειρά
06.00 - 08.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
08.45 ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑ Σαπουνόπερα
09.45 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
10.45 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
11.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
21.00 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε)
07.30-12.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
14.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
16.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πες τα Χρυσόστομε»
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
06.45-14.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.40 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
15.30 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
17.40 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
18.50 KARA SEVDA Σειρά
20.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
06.45 - 13.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.30 ΖΙΝΑ
15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.45 BAHAR Σειρά
18.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ! (Ε)
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PABLO ESCOBAR Ξένη σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι υποψήφιοι»