06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί και μεγάλοι εν δράσει»
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
01.00 EUROPEAN POKER TOUR
02.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Σοφία η πριγκίπισσα» - «Η μπουτίκ της Μίνι»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
21.45 WOLRD PARTY
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ «Κόκκινο»
24.00 360ο (Τελευταίο) Εκπομπή
01.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 CELEBRITY GAME NIGHT (Ε)
23.40 ONLINE Εκπομπή
02.00 KISMET - ΖΩΗ ΣΑΝ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΣΑΠΟΥΝΟΠΕΡΑ Ντοκιμαντέρ
03.30 COMMUNITY Ξένη σειρά
04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Ξένη σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»
08.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 JUST COOKING
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 MAJOR CRIMES Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εργένηδες για μια εβδομάδα»
00.30 THE MENTALIST Σειρά
01.30 WITHOUT A TRACE Σειρά
02.30 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου
03.30 ΦΜ LIVE (E)