11.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
14.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε) Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.15 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Δημοτική μουσική και τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα
19.45 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Παρουσίαση αγώνων Α' Κατηγορίας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
12.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 MIA ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ
12.15 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
12.45 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ραντεβού της Κυριακής»
15.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
16.15 ΣΤΙΒΟΣ: ΜΠΡΟΥΝΟ ΤΖΑΟΥΛΙ - ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ
17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ
19.30 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΣΤΙΒΟΣ (Συνέχεια)
21.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΜΠΑΝΤΙ ΦΑΡΟ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλανεύτρα Σελήνη»
02.40 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 7 ΜΜΕ
10.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΝΕΑΝΤΕΡΝΤΑΛ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφή μου θέλει ξύλο»
16.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
18.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
19.45 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
20.15 ΚΟΣΜΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας πολύ διακριτικός ήρωας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ART - NET (Ε)
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Τόσκα» του Τζάκομο Πουτσίνι
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαξ»
17.00 WOMAN
17.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 DESIGN FOREVER
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ - Ο ΜΑΓΟΣ ΤΗΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗΣ
20.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρτι τα μεσάνυχτα»
22.00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.00 ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 3
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουκαράδες και λεφτάδες»
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαϊλάντερ Νο3 - Ο μάγος»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σοφερίνα»
23.15 ΜΠΑΜ (Ε)
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 Χ-FILES
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση μιας νεκρής»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αληθινή δόξα»
05.15 ΘΥΣΙΑ (Ε)
06.00 ΚΑΡΟΥΣΕΛ (Ε)
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπα Γιάννης Κανατάς»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16.45 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιχαήλ»
24.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
03.00 TWIST! (Ε)
04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
11.00 STATUS QUO
12.05 HACKERS - BEST OFF
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 6+1
15.45 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
16.30 IN STYLE
17.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ «Μάργκαρετ Θάτσερ» (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.30 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
11.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος εραστής»
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος α λα ελληνικά»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη δύναμη»
23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στόχος του δολοφόνου»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 FASHION TV
06.15 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
09.15 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
10.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ
10.10 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
10.50 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
12.50 ΕΞ-ΜΕΝ
13.25 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
14.00 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2525
14.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΓΟΥΙΛ & ΓΚΡΕΪΣ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ
22.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.45 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτσος εκτός νόμου»
02.00 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
03.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΡΑ
04.00 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ