06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.30 TV QUIZ
10.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωντανή μετάδοση: The Truman Show»
15.45 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.00 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι να καίει»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 DANCING WITH THE STARS Ζωντανό χορευτικό talent show
01.00 ΖΟΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ (Ε)
02.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)
03.45 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.10 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
15.10 STARS SYSTEM
16.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑgr
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 WORLD PARTY (RELOADED)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρμαγεδδών»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου 4» Α' τηλεοπτική προβολή
01.45 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (E)
04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 THE MUSIC SCHOOL (Ε)
12.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγική μαγκαζίνο
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε)
18.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
18.50 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 THE MUSIC SCHOOL
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΧΧΧ: Ο απόλυτος πράκτορας 2»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανακόντα 4: Ιχνη αίματος» Α' τηλεοπτική μετάδοση
04.00 FANTASY ISLAND Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Ben 10 Omniverse», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Η Μία κι εγώ», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie, η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Invizimals», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Angry Birds», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πρωταθλήτριες» Α' τηλεοπτική προβολή
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 2 BROKE GIRLS Νέα ξένη σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HOUSE Ιατρική σειρά
18.50 ARROW Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «After life»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλοί ένοικοι» Α' τηλεοπτική προβολή
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τη Ρανγκούν»