07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ στο καλό ελληνικό και ξένο τραβούδι
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στο καλό ελληνικό και ξένο τραγούδι
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ...ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 MENOYME ΕΛΛΑΔΑ
12.00 «AEINAYTEΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΟΥΚΙΣ
19.00 ΡΙΜΕΪΚ
20.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
22.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Γαλλία «Ο ελιγμός»
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
09.00 GOOF TROOP Κινούμενα σχέδια
10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Ρομαντική κομεντί
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κατσαριδάκι στο Μόντε Κάρλο»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ
08.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
09.30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
10.30 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ;
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΠΙ Ντοκιμαντέρ
11.30 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ
17.00 MOTO GP SHOW
17.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ
18.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
20.30 1ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΣΙΜΟ - 2000»
21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παραμύθι του μικρού ελέφαντα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Το νουάρ σ' όλο τον κόσμο». «Το άνθος του κακού»
02.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
03.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.00 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
06.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ ΜΑΧΙ
22.00 SUPER DEAL
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασυμβίβαστη γενιά»
02.30 PRESIDIO MED
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
06.30 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ρένα είναι οφ-σάιντ»
18.45 ΝΑΙ `Η ΟΥ;
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Ε)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Συνέχεια)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007 εναντίον Δρ. Νο»
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάρκμαν»
24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του μπάτσου»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.15 STARS SYSTEM
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 TAXI GIRL
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
22.30 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ Σειρά
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ticker»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του κεραυνού»
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχή μου Αναστασία»
05.15 ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.30 E-RING
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάνγκο και Κας»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστική βάση Πρεζίντιο»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βετεράνος»
04.30 ΠΛΕΪΕΡΣ
05.30 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ