15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Γνωρίζω - μαθαίνω - κυκλοφορώ: 4ο
16.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ O συγγραφέας Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τους: Κατερίνα Αγγελάκη - Ρουκ ποιήτρια, Χέρμαντ Μπλάτουτ ζωγράφο, Λουκά Λουκάκη εκδότης με αφορμή την έκδοση του λευκώματος ζωγραφικής και ποίησης «Το δέρμα του ήλιου»
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Θέματα υγείας: 1ο & 2ο
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η παράσταση «LUCID DREAM» από την ομάδα σύγχρονου χορού «SOLIPSISM»
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με την Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.45 ANDY PANDY
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
09.40 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
10.10 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ
10.30 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
11.30 ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι με τα παραμύθια»
19.45 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ
20.00 SPORT EVENTS 2004 «Κωπηλασία»
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάμα σπαθί»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Ε)
01.00 ΜΑΤΛΟΚ
02.00 ΜΑΝΙΞ (Ε)
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
07.00 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
07.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ
10.30 ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ (Λίμνες και λιμνοθάλασσες)
11.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ Σειρά
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε)
24.00 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Ο Πειραιάς του Κώστα Μουρσελά»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βαν Μόρισον»
08.01 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004 (Ε)
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
09.00 Ο ΕΥΘΡΑΥΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ
09.30 ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΕΡΕΣΟΣ - ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ
10.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
11.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ (Ε)
11.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α`
12.00 ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
12.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
13.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδύσσεια»
14.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΚΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ «Εσύ - εγώ»
16.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΕΝ
16.30 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ
17.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
18.00 DESIGN 100%
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Σειρά
19.30 ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΟ Ντοκιμαντέρ
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
22.00 ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΠΟΥ
23.00 ΤΟ AIDS ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας και οργή»
02.15 NEIL YOUNG - SILVER & GOLD LIVE IN TEXAS
03.00 ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
07.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
07.50 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
08.20 SEX REVOLUTION (Ε)
09.10 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ (Ε)
09.45 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
10.20 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
23.00 SURVIVOR ΙΙ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE X-FILES
01.30 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.30 MOBILE FUN
02.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΣΑ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αριστοκράτες του εγκλήματος»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
12.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Συνέχεια)
17.50 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στίγμα του δολοφόνου»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
03.15 ΝΙΚΙΤΑ
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
16.10 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά θρανία»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος του μεσονυχτίου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.05 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
00.15 SEX & THE CITY
00.45 APHRODISIA
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
11.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ... ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύναμη κρούσης Δέλτα»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι της διπλανής πόρτας»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)
04.00 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
05.00 ΑΦΡΙΚΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
15.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πτήση Κόνκορντ, απειλή στα 20.000 μέτρα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σιωπή των νεκρών»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
02.30 ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ