07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Μαθήματα ιστιοπλοΐας 2ο
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Ζωγραφική - ψηφιδωτό, Αγγελίδου
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με τον Νίκο Πορτοκάλογλου από το ΑΝ ΚΛΑΜΠ Β΄ μέρος
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τους: Χαρίσιο Μπουντούλα, πρόεδρο της Ελληνικής Καρδιολογικής Εταιρείας, Νίκο Σιαφάκα, πρόεδρο της Ελληνικής Πνευμονολογικής Εταιρείας, και Βασιλική Χαντζαρά, πρόεδρο του Παιδοψυχιατρικού Κλάδου της Ελληνικής Ψυχιατρικής Εταιρείας, για τις επιπτώσεις του καπνίσματος
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... Με ποιοτική μουσική και τραγούδια
23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον Δημήτρη Μπαβέλλα. Μιλά για τη νέα του ταινία «Φύλακας Αγγελος» και για όσα ταλανίζουν τον ελληνικό μικρό κινηματογράφο
23.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΤΕΝΙΣ (Ε) «Τζον Μακ Ενρο»
10.30 ΠΡΟ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΘΕΜΑ «Ανάπτυξη - Απασχόληση - Κοινωνική Συνοχή»
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ
19.30 ΕΞΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΓΛΥΠΤΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ
ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)
24.00 ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ Ντοκιμαντέρ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 EURO 2004: Ελλάδα - Ρωσία
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)
23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)
24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 DESIGN (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
16.40 Ζ και Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ
21.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελοι στη σοφίτα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.50 SUPER GAME
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριζότο»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ροζ ολοταχώς»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
02.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ - ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ
03.10 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ
04.10 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε) Σειρά
19.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ...
22.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
23.00 DREAM SHOW
24.00 TALK SHOW
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του δολοφόνου»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ (Ε)
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
21.30 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ «Ελλάδα - Ουκρανία»
23.30 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (Συνέχεια)
00.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια για... σκότωμα»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος στο φεγγάρι»
05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ξανθιά για τρεις»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.30 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»
23.00 100% ΚΩΜΩΔΙΑ Τα καλύτερα στιγμιότυπα από τις παραστάσεις στο Comedy Club
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριες κραυγές»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
03.45 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ