15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτική μουσική και τραγούδια, από τις εκδηλώσεις του Θεάτρου Βράχων
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της χρονιάς που πέρασε, μέρος 1ο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου, από τη ΣΦΕΝΤΟΝΑ
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ανασκόπηση των σημαντικότερων διεθνών γεγονότων που σημάδεψαν τη χρονιά που πέρασε. Με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Τραγούδια από το ΔΡΟΜΟ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ρεμπέτικοι ρυθμοί από την «Αργώ»
22.55 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Τον καινούριο χρόνο υποδέχονται μαζί μας ο Παντελής Θαλασσινός, η Ερωφίλη, ο Νίκος Κουρουπάκης και ο Δημήτρης Υφαντής από το «Σταυρό του Νότου». Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
00.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΙΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
HISTORY CHANNEL
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε)
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Αίγυπτος, η πόλη των θεών»
12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Βιέννη»
13.00 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ
14.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ
15.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ «Οργανικό design»
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ
18.00 ΕΝΝΕΑ ΣΥΝ ΜΙΑ
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπαθί του πολέμου»
20.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό της δόξας»
23.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κέρματα του Παραδείσου»
02.15 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
03.15 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
03.45 ΕΝΝΕΑ ΣΥΝ ΜΙΑ
04.30 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
05.15 ΚΑΛΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ
06.15 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πτέραρχος»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mediterraneo»
08.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ
09.00 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 EXODUS
18.30 TO ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ «Garbage»
19.00 ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ
19.45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ - ΑΝΑΔΡΟΜΗ
24.00 ΜΠΑΓΙΑΤ BROTHERS
01.30 ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΜΟΥΛΕΝ ΡΟΥΖ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
17.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ Γιορταστικό πρόγραμμα
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Γιορταστικό
22.00 MISSION FINAL LIVE
01.00 ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ: ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΕΡΖΗΣ - ΚΑΙΤΗ ΓΑΡΜΠΗ
03.40 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
03.30 EASY GAME
04.45 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.15 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
18.20 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέντι μπόι αγάπη μου»
23.00 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
04.20 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 SURVIVOR - ΤΕΛΙΚΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ ΓΙΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)
22.00 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ 2002 (Ε)
04.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ Ν. ΒΕΡΤΗ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΛΑΟΥΡΑ
17.15 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσας»
23.00 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ 2004
02.00 ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΑ «ΑΣΤΕΡΙΑ»
03.45 Η CHRISTINA AGUILERA ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ