Τετάρτη 30 Απρίλη 2008
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τσάρλι Τσάπλιν: «Ο Μπάστερ Κίτον στο θέατρο»

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Οδοιπορικό στο Μυστρά και τη Μονεμβασιά»

18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο «άλλο μισό του ουρανού», τη γυναίκα κι όλα όσα την αφορούν, με την Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ο μικρός κύκνος»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ Νέα πολωνική σειρά. Επεισόδιο 5ο

22.00 ΠΑΜΕ ταξικά Εκπομπή για το ταξικό, συνδικαλιστικό κίνημα, με τον Ζήση Νούσια

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Μουσικό αφιέρωμα στο Μάνο Λοΐζο, από τη μουσική σκηνή «Συρμός»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Σακίλ Ο' Νιλ: Ο κυρίαρχος των γηπέδων»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Πέρα από τον κώδικα Ντα Βίντσι» Β' μέρος

12.00 ΟΙ ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

13.00 ΜΥΡΤΩ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 PEPPER ANN

15.00 ΦΙΛΜΟΡ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 SO YOU CAN DANCE!

19.00 GREEN TEAM

20.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΑΡΙΟ ΤΟΚΟ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Γ` κύκλος)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Ο άνθρωπος του τρένου»

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Αμαρίλο, Τέξας: Θανατηφόρο ατύχημα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE-PLAY OFF «Παναθηναϊκός - ΑΕΚ»

21.00 CHAMPIONS NET

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Τσέλσι - Λίβερπουλ» Απευθείας μετάδοση

23.45 CHAMPIONS NET

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρεία θανάτου»

- Στη 01.30 θα μεταδοθεί σύντομο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

11.30 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΝΗΣΙΑ «Ρεϊνιόν»

12.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ

17.30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «ΠΑΣ Γιάννινα - Πανσερραϊκός»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΑΜΙΣ

22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Θερμές ζώνες»

01.30 CINEMANIA (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ

22.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ

23.00 LAS VEGAS

24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

02.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.40 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ (Ε)

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 MOBILE FUN

04.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ

22.00 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

24.00 TV-ΤΙΓΚΛΟΝ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόναν ο εξολοθρευτής»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 BELISSIMA (E)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ

22.15 SINGLES 3

23.15 ΙΧΝΗ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ύποπτος της Οδού Αρλιγκτον»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκούμπι Ντου και το τέρας του Μεξικού»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ψεύτρα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος είναι της μόδας»

01.15 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαν ταύροι σε υαλοπωλείο»

04.45 DEADWOOD

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τσάρλι Τσάπλιν

08.00 ΜΟΡΦΕΣ ΤΗΣ ΥΛΗΣ «Το χυτήριο»

08.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τραγούδια του Θάνου Μικρούτσικου, με τους Χρ. Θηβαίο και Κ. Χατζή

09.05 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΤΑΞΗ Αλέκα Γιαννούση, Βασιλεία Παπαρήγα

10.00 Ο «902» ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΗΣ 1ΜΑΗ

13.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Χαράλαμπο Γαργανουράκη, από το φεστιβάλ της ΚΝΕ

16.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΡΙΤΣΟ

16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η εκδήλωση για τον Γιάννη Ρίτσο «Παραμερίζουμε ποιητή για να περάσεις», που πραγματοποιήθηκε από την Ορχήστρα της Ν. Ιωνίας, σε εκδήλωση του Θεάτρου Βράχων

18.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 1η Μάη 2007

18.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με Χρήστο Λεοντή, Λάκη Χαλκιά και Νένα Βενετσάνου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΡΩΣΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Space century. The chronicle pages» Μέρος 7ο

21.35 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η εκδήλωση τιμής που πραγματοποίησε η ΚΟΑ του ΚΚΕ στον ποιητή της ρωμιοσύνης, Γιάννη Ρίτσο

22.40 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ο Ντα Βίντσι και ο κώδικας της ζωής του» Α'- Β' μέρος

11.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ «Συναυλία - αφιέρωμα στη Μαρία Κάλλας»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 PEPPER ANN

15.00 ΦΙΛΜΟΡ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ «Γκοτενίτσα, το μυστικό καταφύγιο του Τίτο»

19.00 GREEN TEAM

20.00 EURODOC - ΕΥΡΩΠΗ 2013

21.00 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.10 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ «Χρήστος Μαρκόπουλος»

22.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Ο πόλεμος κατά της τρομοκρατίας και οι απαγωγές της CIA»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ

08.00 DARWING DUCK

08.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

09.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

09.30 TALE SPIN

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 REWIND

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Ρόμπινσον του Μπέβερλι Χιλς»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΝΗΣΙΑ «Νέα Καληδονία»

09.45 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

10.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στουρνάρα 288»

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 63ο ΤΣΙΡΚΟ SCOTT

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΣΑΓΑΡΜΑΔΑ, Η ΘΕΑ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CLEVER (E)

21.50 SHOW ME THE MONEY!

23.00 LAS VEGAS

24.00 ALIAS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναίκα-παγίδα»

03.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

03.30 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ

23.00 ΣΕ ΕΙΔΑ (Ε)

00.15 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΝΟΣ ΚΟΛ ΓΚΕΡΛ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομος νόμος»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 BELISSIMA (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

21.45 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΟΥΕΦΑ

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από το Αμπσολομ»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΣΑΪΜΠΟΡΓΚ 009

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γη πριν αρχίσει ο χρόνος (10)»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν»

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σμόκιν της συμφοράς»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατ' οίκον παρενόχληση»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cry wolf» A' τηλεοπτική προβολή

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνοι όρκοι»

04.30 DEADWOOD

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org