Κυριακή 30 Γενάρη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

22.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... Με καλλιτεχνική συντροφιά και πολύ τραγούδι. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 -

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ο Λόρενς της Αραβίας»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Σιβηρία: Πώς κατακτήθηκε η Ανατολή»

12.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ (Ε)

13.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Σειρά

19.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

20.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ

21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Δημήτρης Τσουμπλέκας - φωτογραφίες μιας άλλης Αθήνας»

22.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Νέος κύκλος) «Τάσος Αθανασιάδης»

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η μεγάλη χίμαιρα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνοι που ξέρουν ν' αγαπούν»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδελφός μου ο τρελάρας»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλατούν»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μέρα με τις Spice girls»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ

08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

08.30 ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Ντοκιμαντέρ

08.55 ΠΕΝΤΑΛ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΠΕΝΤΑΛ

16.30 Ζ ΚΑΙ Κ Νεανική εκπομπή

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΠΕΝΤΑΛ

20.10 JFK: ΠΑΡΑΤΟΛΜΗ ΝΙΟΤΗ

21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.25 ΠΕΝΤΑΛ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζανκ Μέιλ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.55 SUPER GAME

17.00 ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Σειρά

22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ

23.00 FAME STORY

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bulworthe»

02.40 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA

04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Turbo Power Rangers»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

22.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ

24.00 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 SUPERGOAL

02.00 THE LAZARUS MAN

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνηγητό της Λίζας»

05.05 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΤΟΡ SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα το 'σκασε»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΡΕΞ Αστυνομική σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Ενας γάμος, μία κηδεία, μία Βουλγάρα» (Ε)

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 APHRODISIA Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρώματα του έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

07.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ Σειρά

22.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

23.20 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ Σειρά

00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αντικαταστάτης»

02.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι βιρτουόζοι»

05.45 FRASIER Ξένη σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ

18.30 ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλουσιόπαιδο»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γιοι τεσσάρων ληστών»

00.45 ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίσος και ομοφοβία στο Λάραμι» Α' τηλεοπτική προβολή

03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org