07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
22.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... Με καλλιτεχνική συντροφιά και πολύ τραγούδι. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 -
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)
04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ο Λόρενς της Αραβίας»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Σιβηρία: Πώς κατακτήθηκε η Ανατολή»
12.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ (Ε)
13.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Σειρά
19.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
20.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Δημήτρης Τσουμπλέκας - φωτογραφίες μιας άλλης Αθήνας»
22.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Νέος κύκλος) «Τάσος Αθανασιάδης»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η μεγάλη χίμαιρα»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνοι που ξέρουν ν' αγαπούν»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδελφός μου ο τρελάρας»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλατούν»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μέρα με τις Spice girls»
07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Ντοκιμαντέρ
08.55 ΠΕΝΤΑΛ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΠΕΝΤΑΛ
16.30 Ζ ΚΑΙ Κ Νεανική εκπομπή
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 JFK: ΠΑΡΑΤΟΛΜΗ ΝΙΟΤΗ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζανκ Μέιλ»
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Σειρά
22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bulworthe»
02.40 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Turbo Power Rangers»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
22.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
24.00 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 SUPERGOAL
02.00 THE LAZARUS MAN
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνηγητό της Λίζας»
05.05 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΤΟΡ SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα το 'σκασε»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ Αστυνομική σειρά
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Ενας γάμος, μία κηδεία, μία Βουλγάρα» (Ε)
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 APHRODISIA Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρώματα του έρωτα»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ Σειρά
22.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)
23.20 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ Σειρά
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αντικαταστάτης»
02.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι βιρτουόζοι»
05.45 FRASIER Ξένη σειρά
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλουσιόπαιδο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γιοι τεσσάρων ληστών»
00.45 ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίσος και ομοφοβία στο Λάραμι» Α' τηλεοπτική προβολή
03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ