07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ξένη σειρά 5ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων, με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στη Λιζέτα Καλημέρη. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη της γάτας»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.30 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ (Ε)
08.00 ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΟ ΠΟΛΥΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΟ ΣΥΛΛΕΙΤΟΥΡΓΟ
11.30 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ
12.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
13.00 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ «Μουσείο Ισλαμικής Τέχνης»
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ Απευθείας μετάδοση
15.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ «Παραδοσιακές στολές - Τσαρούχια»
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιδρομή του δράκου»
17.45 ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΝΓΚ, ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΜΑΝΗΣΕΙΣ (Ε)
18.45 ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΛΙΕΡΙ, Η ΜΙΚΡΗ ΑΝΙΨΙΑ ΤΟΥ ΚΑΒΑΦΗ (Ε)
20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
21.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
22.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ (Ε) «Βαγγέλης Αυγουλάς»
22.30 ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ
23.00 SPECIAL OLYMPICS 2011 «Special Olympics - Είμαι μέσα»
24.00 ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ - ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ «Βασίλης Δοσούλας, Τζανής Πολυκανδριώτης»
17.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Η δίκη του Ναυτικού»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ε)
19.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Ολλανδία»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
23.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ «Δέλτα Οκαβάνγκο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Το πρώτο 48ωρο: Γκρεμισμένα όνειρα - Σε ημιθανή κατάσταση»
07.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ «Δάσος Δαδιάς»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ «Ο τόπος μου»
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Νέα Ηρακλίτσα Καβάλας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)
18.00 11ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH SOCCER
19.00 BALKAN EXPRESS
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργή»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποστολή»
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
03.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Σκιές και φωνές»
03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
04.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
05.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός γλεντζές»
12.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βρυκόλακας των Μπρούκλιν»
15.40 ΚΙΣΜΕΤ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μουσίτσα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο οχυρό»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρίαρχος του παιχνιδιού»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.50 ΛΟΛΑ (Ε)
02.50 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 MOBILE FUN
04.50 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
08.00 ΦΥΓΕ ΕΣΥ, ΕΛΑ ΕΣΥ (Ε)
09.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
12.50 STARS SYSTEM
13.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΕΥΡΩΠΗ Απευθείας μετάδοση
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 GREEK IDOL (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 OLIVER'S TWIST (Ε)
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στήσιμο»
02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.20 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
11.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
12.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
13.15 TRACTION (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος ενός ιππότη»
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
18.15 FIFTY FIFTY (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ «Το Νησί»
23.10 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.15 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.15 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Yu-Gi-Oh», «Πόκεμον», «Σούπερ Looney Tunes», «World of quest», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Lazy town», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Βen 10: Alien Force» «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Σκούμπι Ντου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ace Ventura Jr: ντετέκτιβ ζώων» (Α' προβολή)
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς διευθυντής»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ερείπια» (Α' προβολή)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μικρόβιο του φόβου». Ψυχολογικό θρίλερ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο των νεκρών». Ταινία τρόμου
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΟΧΥΡΟ Ξένη σειρά (1ο)
18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου. Θέμα: Σικέιρος
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χώρος για ελιγμούς» (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 Η ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ (Ε)
09.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ (Ε)
09.30 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
10.45 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
11.00 ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ Καθημερινή εκπομπή
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
15.30 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ
17.00 ESCAPE Νεανική εκπομπή
18.45ART@ERT
19.00 ΜΟΝΑ - ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ
21.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ
22.00 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ «Σκηνοθετώντας το νοσταλγό»
22.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ «Ερασμία Λιάπα»
22.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ «Τεντ Κένεντι»
23.00 SPECIAL OLYMPICS 2011
24.00 ESCAPE (Ε)
01.30ART@ERT (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (E)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (Ε) «Το σιδερένιο σπίτι»
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»
20.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΕΤWEEK Ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλας για πάντα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Μετά το πρώτο 48ωρο: Δέλεαρ και μεταστροφή»
07.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
10.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
11.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
11.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
11.30 ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΙ ΔΡΑΚΟΙ
12.30 ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
15.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέρμα τα δίφραγκα»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρυσά καρύδια»
00.45 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.00 ΦΑΡΟΙ, Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KYLE XY
18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΖΕΛ Δραματική σειρά
23.00 TRUE BLOOD
24.00 LAS VEGAS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 AMERICA'S GOT TALENT
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΕΝΕΞΕ
22.00 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
23.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
01.15 THE BIG GAME
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.20 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.00 MASTER CHEF (Ε)
13.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
16.00 Μ+Μ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 50-50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.00 DAMAGES
23.10 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.15 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.15 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Iggy Arbuckle», «Yin Yang Yoi»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι», «Ντακ Ντότζερς», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»
11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του κυρίου Ρίπλεϊ» Α' προβολή
00.15 MOONLIGHT
01.15 NIP TUCK
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Happy here and now»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά ήβη»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΤΟ ΤΑΣΣ ΑΡΜΟΔΙΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ξένη σειρά (5ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χώρος για ελιγμούς» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 Η ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ
09.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ (Ε)
09.30 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
10.45 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
11.00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ Καθημερινή εκπομπή
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
15.30 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ
17.00 ESCAPE
18.45ART@ERT
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ «Θόδωρος Αγγελόπουλος»
20.00 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
20.30 ON THE ROAD
21.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ
22.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ «Αναστάσιος Μερκούρης»
22.30 ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ
23.00 SPECIAL OLYMPICS 2011
24.00 ESCAPE (Ε)
01.30ART@ERT (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμφιβολίες»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 EURONET
23.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή θανάτου»
07.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
10.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
11.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
11.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
11.30 ΖΩΑ ΣΑΝ ΕΜΑΣ
12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
15.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εαυτούλης μου»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
01.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΑΣΙΑ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΤΑ ΤΑΛΕΝΤΑ
04.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ (Ε)
05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KYLE XY
18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΖΕΛ
23.00 TRUE BLOOD
24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 AMERICA'S GOT TALENT
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΕΝΕΞΕ
22.00 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
23.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
01.15 THE BIG GAME
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.00 MASTER CHEF (Ε)
13.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
16.00 Μ+Μ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 50-50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.10 DAMAGES Δικαστικό θρίλερ
24.00 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.30 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.30 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Iggy Arbuckle», «Yin Yang Yo!»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
10.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι», «Ντακ Ντότζερς», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ Δραματική σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jarhead» Α' προβολή
00.30 MOONLIGHT
01.30 NIP TUCK
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «14 hours»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΚΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (2ο) Ξένη σειρά
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Ζυμαρικά: παρασκευή, έθιμα
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.00 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (6ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ (Ε)
11.00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
15.30 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ
17.00 ESCAPE
18.45ART@ERT
19.00 ΜΕΓΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ Από τον Ιερό Βράχο της Ακροπόλεως
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Κωνσταντίνος Τσουκαλάς»
22.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ «Σοφοκλής Αλέπης»
22.30 ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ
23.00 SPECIAL OLYMPICS 2011
24.00 ESCAPE (Ε)
01.30ART@ERT (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) «Ακης Πάνος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα γελαστό απόγευμα»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΕΤ ECONOMY
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αιχμάλωτοι πολέμου»
07.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
10.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
11.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
11.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
11.30 ΖΩΑ ΣΑΝ ΕΜΑΣ
12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
15.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σωφερίνες»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ «Αφιέρωμα στη Σερβία»
00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
01.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΑΣΙΑ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ
05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KYLE XY
18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΖΕΛ
23.00 TRUE BLOOD
24.00 LAS VEGAS
01.00 ANT1 NEWS
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 AMERICA'S GOT TALENT
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΕΝΕΞΕ
22.00 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
23.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
01.15 THE BIG GAME
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.00 MASTER CHEF (E)
13.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΙΑ ΖΩΗ, ΔΥΟ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
16.00 Μ+Μ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
18.00 SINGLES(Ε)
19.00 50 - 50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Κωμική σειρά
23.10 DAMAGES Δικαστικό θρίλερ
00.15 METROPOLIS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.15 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.15 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Iggy Arbuckle», «Yin Yang Yo!»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι», «Ντακ Ντότζερς», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμαίος πρέπει να πεθάνει»
00.30 MOONLIGHT
01.30 NIP TUCK
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέτρινος κύκλος»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.05 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Τα παιδιά στην εξουσία»
19.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου με την Αννεκε Ιωαννάτου. Θέμα: Νίκος Καββαδίας
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε) «Οδύσσεια»
08.30 Η ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ
09.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ (Ε)
09.30 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
10.00 ΠΡΩΪΝΑΚΙΑ (Ε)
10.30 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
15.30 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ (Ε)
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ
17.00 ESCAPE
18.45ART@ERT
19.00 ΜΟΝΑ ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ
21.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
22.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ «Πέτρος Ρουκουτάκης»
22.30 ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ Ντοκιμαντέρ. «Ποπολάροι»
23.00 SPECIAL OLYMPICS 2011 «Special Olympics ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ»
24.00 ESCAPE (Ε)
01.30ART@ERT (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ «Η τέχνη δεν έχει πατρίδα»
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Ξένη σειρά - 4ος κύκλος
24.00 15ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σφύριγμα της σφαίρας»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομα δεμένες»
07.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
10.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
11.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
11.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
11.30 ΕΞΙΣΩΣΗ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ
12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ 5 ΥΛΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
15.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 «ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...»
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
01.30 ΓΚΑΝΤΑΜΟ - ΤΑΞΙΔΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ (Β' μέρος)
04.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ (Ε)
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KYLE XY
18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Νεανική σειρά
19.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΖΕΛ Δραματική σειρά
23.00 TRUE BLOOD Σειρά φαντασίας
24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας
01.00 ANT1 NEWS
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 AMERICA'S GOT TALENT
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε) Δραματική σειρά
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Δραματική σειρά
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι της αγάπης» Α' τηλεοπτική προβολή
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξανθοί μπελάδες» Α ' τηλεοπτική προβολή
24.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
01.15 THE BIG GAME
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.00 MASTER CHEF (Ε)
13.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
15.50 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΠΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 50 -50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.10 DAMAGES Ξένη σειρά
00.15 METROPOLIS Ξένη σειρά
01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.15 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.15 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
03.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΜΑΓΙΣΣΕΣ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Iggy Arbuckle», «Yin Yang Yo!»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
10.10 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
10.40 ΝΤΑΚ ΝΤΟΤΖΕΡΣ
11.00 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ
11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ Δραματική σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεωρία του χάους». Κωμωδία
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μάτι». Α' τηλεοπτική προβολή
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά συρροή δολοφόνος»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ανταμς». Κωμωδία
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΠΩΣ ΔΕΝΟΤΑΝΕ ΤΟ ΑΤΣΑΛΙ Ξένη σειρά (1ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 Η ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ
09.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ (Ε)
09.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
10.45 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
11.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
15.30 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ (Ε)
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)
17.00 ESCAPE
18.45ART@ERT
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΤΑ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Μουσικό Φεστιβάλ στο Δούναβη»
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «54η Μπενιάλε Βενετίας» (Α' μέρος)
22.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ «Γιώργος Κοτζιάς»
22.30 ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ
23.00 SPECIAL OLYMPICS 2011
24.00 ESCAPE (Ε)
01.30ART@ERT (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Αχιλλέας Δρούγκας»
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
23.00 3THREE NET Ενημερωτική εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 3THREE NET (Συνέχεια)
01.15 DIAMOND LEAGUE - ΣΤΙΒΟΣ (Μ)
07.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
10.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
11.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
11.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
11.30 ΖΩΑ ΣΑΝ ΕΜΑΣ
12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
15.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ
20.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΚΑΚΟΤΡΟΠΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ «Αννίβας»
24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
01.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΑΣΙΑ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ (Ε)
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KYLE XY
18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΖΕΛ
23.00 TRUE BLOOD
24.00 LAS VEGAS
01.00 ANT1 NEWS
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 AMERICA'S GOT TALENT
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΕΝΕΞΕ
22.00 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
23.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
01.15 THE BIG GAME
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.00 MASTER CHEF (E)
13.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΙΑ ΖΩΗ, ΔΥΟ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
16.00 Μ+Μ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 50 - 50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Κωμική σειρά
23.10 DAMAGES Δικαστικό θρίλερ
00.15 METROPOLIS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.15 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Iggy Arbuckle», «Yin Yang Yo!»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι», «Ντακ Ντότζερς», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέραν πάσης υποψίας» Α' προβολή
00.15 MOONLIGHT
01.15 NIP TUCK
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pinocchio»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά (6ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας. Με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Ξένη σειρά (6ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.00 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
07.30 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ (Ε)
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ... ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
10.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Οικογενειακή σειρά
10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)
11.00 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Γουίνι το αρκουδάκι, μια αξέχαστη βραδιά»
13.30 MEDITERRANEO (Ε)
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλες»
17.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
17.30 ΗΠΕΙΡΟΣ, ΑΡΧΕΓΟΝΟΣ ΕΛΛΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε) «Ελληνικό ροκ»
19.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)
20.10 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ Ξένη σειρά
21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
23.00 SPECIAL OLYMPICS 2011 Εκπομπή Highlights. «Special Olympics: Είμαι μέσα»
24.00 ΜΙΜΗΣΙΣ ΠΡΑΞΕΩΣ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «54η Μπιενάλε Βενετίας - Α' μέρος»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Φολέγανδρος»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ζώα σε κίνδυνο»
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουράνιο τόξο»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ «Γεωργία»
17.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΤΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΣΠΗΛΑΙΑ (Ε)
19.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ «Ο τραγουδοποιός Γιάννης Αναγνωστάτος»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Ο κλέφτης και η χορεύτρια»
07.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
07.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
08.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Δροσουλίτες»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
16.00 ΕΝΝΕΑ ΣΥΝ ΜΙΑ ΜΟΥΣΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρεία θαυμάτων»
18.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19.30 ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ταϊλάνδη: Chatuchak»
20.00 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: Τα παιδιά στο σινεμά «Ανάμεσα»
01.00 ΦΑΛΑΙΝΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ - ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ
02.00 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ
03.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (E)
07.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
10.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μουσίτσα»
12.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χορωδία της συμφοράς» Α' τηλεοπτική προβολή
15.50 ΚΙΣΜΕΤ
18.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε την πρώτη του μηνός»
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος και προκατάληψη»
23.20 OLA 11+ (Ε)
01.00 ANT1 NEWS
01.05 OLA 11+ (Συνέχεια)
01.30 AMERICA'S GOT TALENT
02.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.30 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
07.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
08.00 HOTEL INSPECTOR (Ε)
09.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ... (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 HOW CLEAN YOUR HOUSE?
15.05 AMERICAN IDOL
17.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι της αγάπης»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 MR BEAN Ξένη σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός τρελός αεροπειρατής»
23.00 ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάσταση επιφυλακής»
02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
11.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
12.00 FIFTY - FIFTY (Ε)
12.50 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΛΕΝΗ (Ε)
18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 JUST THE 2 OF US (Ε)
24.00 ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΟΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ (Ε)
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΜΑΓΙΣΣΕΣ Οικογενειακή σειρά
07.00 STARLAND «Urban Vermin», «YU-GI-OH», «Πόκεμον», «Σούπερ Looney Tunes», «World of Quest», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Lazy town», «Tutenstein: Η μικρή μούμια», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «ΒΕΝ 10: Alien Force», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Σκούμπι Ντου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση της ξανθιάς 2»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 GOSSIP GIRL Νεανική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συγκάτοικοι με το ζόρι» Κωμωδία
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σερφαντασμένος» (Α' τηλεοπτική προβολή)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στο Κάιρο» (Α' τηλεοπτική προβολή)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρώματα ζωής» Κοινωνικό δράμα