Κυριακή 25 Νοέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε) «Οι άστεγοι των Αθηνών»

11.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)

12.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)

13.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Κολοσσός Ρόδου - Ολυμπιακός»

15.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - ΓΑΛΛΙΑ Εκπομπή

16.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ Απευθείας μετάδοση από τη Γαλλία

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

18.10 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

19.00 WHY POVERTY: WELCOME TO THE WORLD

19.55 ΓΙΑΤΙ;

20.00 WHY POVERTY: WELCOME TO THE WORLD Ντοκιμαντέρ μικρού μήκους (Ε)

20.10 MARIA MOT JER MILANES RECUERDOS

21.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Μ) «Η άγνωστη ζωή των άλλων»

23.00 ΓΙΑΤΙ;

23.05 WHY POVERTY: BARREL Ντοκιμαντέρ μικρού μήκους

23.10 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ (Ε) «100+ το ελιξήριο της νεότητας»

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λουλούδι της ερήμου»

01.25 ΓΙΑΤΙ;

01.30 WHY POVERTY: A MISEDUCATION (E) Ντοκιμαντέρ μικρού μήκους

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ... ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Πολιτιστική εκπομπή

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

19.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

20.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)

01.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά μυστηρίου

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ «Αγιοι ευεργέτες - Δωρητές»

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

11.00 ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ... Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ «Λίνα Λαμπράκη»

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ «Αμπελουργία»

14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Το ζεϊμπέκικο της Ευδοκίας»

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Σαφράμπολη Μικράς Ασίας»

18.00 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε) «Σπίρτο»

18.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ-Γιώργης και οι τρέλες του»

21.00 BALKAN EXPRESS «Βοσνία / Ερζεγοβίνη»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύντομη συνάντηση»

01.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (Μ)

03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

11.00 ARMY WIVES

12.00 PROJECT RUNWAY (Ε)

12.50 SUPER GAME

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες των Μπου και Ζίνο»

15.30 OREO COOKING Εκπομπή ζαχαροπλαστικής

15.45 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 DANCING WITH THE STARS Μουσικοχορευτικό talent show

00.30 PRIVATE PRACTICE

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι

03.30 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε) Σειρά

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

08.00 ΤΑ ΠΙΟ ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ Απευθείας μετάδοση

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CSI, LAS VEGAS Σειρά

23.20 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

00.20 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

11.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

11.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες του δάσους»

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)

17.50 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kings of Mykonos» Α' τηλεοπτική προβολή

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλαδέλφεια»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας του θανάτου»

04.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch» «Η λαμπερή ζωή της Barbie» «Barbie: σχολείο για πριγκίπισσες» (Γ' μέρος), «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Generator Rex», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατασκοπεύοντας τη μαμά»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 FLORICIENTA Νεανική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός τα 'χει 400»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Miami Vice»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήχος του τρόμου»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Halloween: η νύχτα με τις μάσκες»

ΔΕΥΤΕΡΑ 26/11
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

10.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ (Ε)

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΓΙΑ ΑμεΑ

12.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.00 CHALLENGES

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΕΠΙΓΕΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ ΥΠΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ

WHY POVERTY?

ΦΤΩΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ;

18.00 ΠΑΡΒΑΣ, ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ (Ε)

19.15 ΓΙΑΤΙ;

19.20 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

19.30 ΣΗΜΕΙΟ ART

20.00 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

21.45 ΓΙΑΤΙ;

21.50 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

22.05 WHY POVERTY (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

22.10 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

23.05 ΓΙΑΤΙ;

23.10 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

23.15 ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΚΙΝΗΤΑ

00.45 ΓΙΑΤΙ;

00.50 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Πολυνησία»

17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ

19.00 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ (Ε) Ντοκιμαντέρ (Α' μέρος)

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής

23.00 NETWeek

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 NETWeek (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βαρόνος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (E)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Λιβύη»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντρα θέλω με πυγμή»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Αναστηλώσεις»

23.10 ΔΙΑΛΟΓΟΣ

23.45 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

00.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ

01.30 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...

02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρική εκπομπή

24.00 ΟΛΑ Μπάχαλο Φέτος Σατιρική εκπομπή

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 STARS SYSTEM

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του κόσμου: Το αστέρι του Βορρά»

23.15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 H NTANTA (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

18.00 SILA Σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κανόνια του Ναβαρόνε»

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα αμερικανικής ιστορίας»

00.30 FRINGE Σειρά

01.30 NUMBERS Δραματική σειρά μυστηρίου

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρετανικός»

ΤΡΙΤΗ 27/11
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

10.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ (Ε)

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

12.00 ΠΑΡΒΑΣ, ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ (Ε)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.00 CHALLENGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

WHY POVERTY?

ΦΤΩΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ;

18.00 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ (Συνέχεια)

19.45 ΓΙΑΤΙ;

19.48 WHY POVERTY: THE DUMP Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

20.00 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

21.45 ΓΙΑΤΙ;

21.50 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ «God is rain», «Colours in the dust»

22.10 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.10 ΓΙΑΤΙ;

23.13 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ «Afgahn girl»

23.20 ΜΕΤΑΞΑ - ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ

00.50 ΓΙΑΤΙ;

00.55 WHY POVERTY: WHOSE LAND Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Τυνησία»

17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε) «Ολλανδία»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ

19.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΟΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΩ Σειρά

23.00 ZOOM

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΖΟΟΜ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σταυροφόροι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ «Βινύλιο»

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλού το όνειρο κι αλλού το θάμα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή»

00.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ

01.30 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...

02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΟΛΑ Μπάχαλο Φέτος

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ Σειρά

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ - Best of

23.00 ALPHA ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ

01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 CSI, NEW YORK

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δέκατο τρίτο πάτωμα»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 L.A.P.D.

02.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.45 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κόλπο»

00.15 FRINGE Σειρά

01.15 NUMB3RS Δραματική σειρά μυστηρίου

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άντρας της φίλης μου»

ΠΕΜΠΤΗ 29/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

10.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ (Ε)

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ (Ε)

13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.00 CHALLENGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Ο πλανήτης των πιθήκων»

WHY POVERTY?

ΦΤΩΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ;

18.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ (Ε)

18.55 ΓΙΑΤΙ;

18.58 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ (Ε)

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

19.55 ΓΙΑΤΙ;

19.57 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ (Ε)

20.00 WHY POVERTY Ντοκιμαντέρ «Stealing Africa»

20.55 ΓΙΑΤΙ;

21.00 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ (Ε)

21.10 ΚΙΒΩΤΟΣ.GR (Ε)

22.00 ΓΙΑΤΙ;

22.03 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ (E)

22.10 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

23.10 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ

23.15 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ (E)

23.20 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

00.10 ΓΙΑΤΙ;

00.20 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ (E)

00.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Καραϊβική»

17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ

19.00 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ (Ε) (Β' μέρος)

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά

23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2 (Συνέχεια)

00.45 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν όλες οι γυναίκες του κόσμου»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA «Β' Παγκόσμιος Πόλεμος» (Β' μέρος)

01.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ

01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

04.45 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ Κοινωνική εκπομπή

23.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

03.45 CSI, NEW YORK Σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε) Σειρά

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΕΡΕΥΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 L.A.P.D. (Ε)

02.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The town» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 FRINGE Σειρά

01.30 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Palmetto»

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

10.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ (Ε)

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

12.00 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ (Ε)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.00 CHALLENGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ (Ε)

WHY POVERTY?

ΦΤΩΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ;

18.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ (Ε)

18.55 ΓΙΑΤΙ;

19.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

19.25 ΓΙΑΤΙ;

19.28 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ (Ε)

19.30 ΣΗΜΕΙΟ ART

20.55 ΓΙΑΤΙ;

21.00 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ «Park Avenue», «Land Rush»

21.45 ΓΙΑΤΙ;

21.50 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ «Town and country», «Poor us»

22.10 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

23.10 ΓΙΑΤΙ;

23.15 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ (E)

23.20 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)

00.15 ΖΩΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ (Ε)

01.10 ΓΙΑΤΙ;

01.15 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ «Finding Josephine» (E)

01.20 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Ινδία»

17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

19.05 ΟΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΩ (Ε) Σειρά

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «End game»

23.30 ΕΞΑΝΤΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΕΞΑΝΤΑΣ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανδημία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Αργεντινή»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μαναβάκια»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Jet Oil (1986)»

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΦΤΩΧΑ ΠΑΙΔΙΑ

01.30 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...

02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δόλωμα»

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ Εκπομπή γαστρονομίας

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βόας εναντίον πύθωνα»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

02.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.45 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος των κόσμων»

00.30 FRINGE Σειρά

01.30 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του αποχαιρετισμού»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Απευθείας μετάδοση από τον ιερό ναό Αγίου Ανδρέα Πατρών

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Κένυα»

13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε) (τελευταίο επεισόδιο)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.00 CHALLENGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

WHY POVERTY;

ΦΤΩΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ;

18.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Το χέρι σας είναι»

18.45 ΓΙΑΤΙ;

18.48 WHY POVERTY: A GIRLS' DAY (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

19.00 ΔΙΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΑΚΑ Ο ΥΠ' ΑΡΙΘΜΟΝ ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ (Ε)

20.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ «Ζαλγκίρις - Ολυμπιακός» Απευθείας μετάδοση

21.55 ΓΙΑΤΙ;

21.58 WHY POVERTY: WILBUR (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

22.10 ΕΜΠΟΡΙΟ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ε) Ντοκιμαντέρ

23.10 ΓΙΑΤΙ;

23.13 WHY POVERTY: DRIFT (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

23.20 ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΕΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ

00.55 ΓΙΑΤΙ;

01.00 WHY POVERTY: FINDING JOSEPHINE (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

01.10 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ (Ε) «Λησμονημένοι - Οι Ρομά της Ελλάδας»

01.20 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ Ντοκιμαντέρ

17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ

19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ - ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΤΟΥ CERN (Ε) Ντοκιμαντέρ

20.00 SPORT ΝΕΤ Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ Ξένη σειρά

23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Συνέχεια)

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προδοσία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΟΥ ΜΥΘΟΥ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ

19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ΠΡΟΠΟ και τα μπουζούκια»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ Νέο επεισόδιο

24.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.10 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 THE KING OF QUEENS

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

09.30 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυο βδομάδες προθεσμία»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 FASHION FEVER

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σίνα: η βασίλισσα της ζούγκλας»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 L.A.P.D. (Ε)

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby looney tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεξιχνίαστη ληστεία»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «D-TOX»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή αναμέτρηση στο μικρό Τόκιο»

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 SONIC UNDERGROUND (Ε)

09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ (Ε)

10.00 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μουσείο Μπενάκη και πρώην οικία Δέλτα»

10.45 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Στο χέρι μας είναι»

11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13.30 WHY POVERTY: «Finding Josephine» - «In your hands» (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

13.45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ «Λοκάλ: Καβαλάρηδες στην καταιγίδα» (Ε)

13.55 ΓΙΑΤΙ;

14.00 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ «Νταντάδες»

16.10 WHY POVERTY «Poop on poverty» - «Morris' bag» (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

16.20 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ «Μια φορά και έναν καιρό»

16.28 ΓΙΑΤΙ;

16.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ «Δον Κιχώτης»

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ AIDS

17.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε) «Κέντρο ζωής»

WHY POVERTY?

ΦΤΩΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ;

18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2 «Μενέλαος Καραμαγγιώλης - Juan Carlos Caceres»

18.55 ΓΙΑΤΙ;

18.58 WHY POVERTY: MAMA ILLEGAL (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

19.00 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ Ξένο ντοκιμαντέρ

19.55 ΓΙΑΤΙ;

18.58 WHY POVERTY: STORY TENT (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

20.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολιβερ Τουίστ»

22.15 ΓΙΑΤΙ;

22.18 WHY POVERTY: NICHOLAS (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

22.30 WHY POVERTY «Welcome to the world» - «Give us the money» - «Solar Mamas» - «Poor Us - An animated history» (Ε) Ντοκιμαντέρ - Συμπαραγωγή

02.15 ΓΙΑΤΙ;

02.20 WHY POVERTY: GOD IS RAIN (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ

02.30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ (Ε) «Οι μνήμες του δρόμου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 MEDITERRANEO

13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

14.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε) «Σταμάτης Κραουνάκης - Σπείρα Σπείρα»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Νέος κύκλος εκπομπών

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ Σειρά (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

02.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE

08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

09.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ - «60 χρόνια Γκαίτε - Αφιέρωμα στη γερμανική λογοτεχνία»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 Κατηγορία Ανδρών Απευθείας μετάδοση μεταξύ των ομάδων «ΠΑΟΚ - Ρέθυμνο»

ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζαβολιάρα»

21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμφωνίες και Ασυμφωνίες»

01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πεθερός της νύφης»

03.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

11.00 ARMY WIVES Δραματική σειρά

12.00 PROJECT RUNWAY

12.50 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 SUPER GAME

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλανήτης 51: Επισκέπτης από τη Γη»

15.30 COOK SMART BY COCA COLA (Ε)

15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαδαγασκάρη 2»

23.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ+

01.20 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

02.20 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Killer: A journal of murder»

05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

08.00 ΤΑ ΠΙΟ ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ασπροδόντης 2: Ο μύθος του άσπρου λύκου»

16.30 THE KING OF QUEENS

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 OLIVER'S TWIST

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία απαγωγή»

01.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δηλητηριασμένες ψυχές»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

11.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

10.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ, ο κατάσκοπος»

16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟU

18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)

19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάγισσα»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στο Πρεζίντιο» Α' τηλεοπτική μετάδοση

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΙΧΝΗ (Ε)

02.45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 STARLAND «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεξιχνίαστη ληστεία»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 SMALLVILLE Νεανική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 GOSSIP GIRL Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σρεκ 2»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «King Kong»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκάνδαλα στο Λύκειο»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org