Κυριακή 23 Νοέμβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Δικαίωμα να είσαι παιδί: Ελεύθερη σκέψη και έκφραση. Ζωή χωρίς βία

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ... Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις της αθλητικής επικαιρότητας στο περιφερειακό πρωτάθλημα με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Σαμιάκ Ετεμαντή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα, με την Ζωή Κούλια

20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί την Λήδα Πρωτοψάλτη

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε) «Ντίζι Γκιλέσπι»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Λιμουζίνες»

12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Βαλπαράιζο»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ «Τόκιο»

15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Ντοκιμαντέρ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ «Προολυμπιακό δελτίο»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Φες»

21.00 PRE GAME

21.30 CHAMPIONS LEAQUE «Λα Κορούνια - ΑΕΚ»

23.45 CHAMPIONS NET

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRE GAME

21.30 CHAMPIONS LEAQUE «Ολυμπιακός - Ρεάλ Σοσιεδάδ»

23.45 CHAMPIONS ΝΕΤ

  • Δίλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ Κινούμενα σχέδια

09.00 ΑΝΑΤΟΛ Κινούμενα σχέδια

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN 100% (E)

12.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η ζωή σαν μια χορδή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 CHEEK TO CHEEK (E)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ

21.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

22.50 MISSION

23.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ

00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

02.20 MISSION (E)

03.20 EASY GAME (E)

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη σελίδα»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ

15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ' αγαπώ»

23.00 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κωμική σειρά

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο μυαλό του Τζον Μάλκοβιτς»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 POINT MAN

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

10.00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των γάτων σχολή»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ

20.55 AUTO ALTER

21.00 VIP

22.30 SEX & THE CITY

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 BANDSTAND (Ε)

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κήπος του έρωτα»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ Κωμική σειρά

21.40 ΛΕΝΗ Δραματική σειρά

22.40 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

23.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ Αννα Βίσση

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 FRASIER Ξένη σειρά

02.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά

03.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

04.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε) Σειρά

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.15 ΛΑΟΥΡΑ

18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκεφτήκατε ποτέ να σκοτώσετε τον... καθηγητή σας;»

01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ Σειρά

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Δικαίωμα να είσαι παιδί: Ζωή χωρίς εκμετάλλευση. Ανθρώπινες σχέσεις

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο

23.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΔΑ (Ε) «Βέρα Βανγκ»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΠΟ ΛΕΠΤΟ ΣΕ ΛΕΠΤΟ (Ε) «Ληστεία το τρένο της γραμμής»

12.00 ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Κάντιξ»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ «Σεβίλη»

15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βιέννη»

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΓΡΑΜΜΑΤΑ «Μάριο Πούζο»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: Νεότερη Ιστορία «Κου Κλουξ Κλαν»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ

23.45 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η οικογένεια του Τόμας Μαν»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συντρίμμια τα όνειρά μας»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ

23.15 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ

00.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ Σειρά

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • Δίλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ Κινούμενα σχέδια

09.00 ΑΝΑΤΟΛ

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN WORLD (E)

12.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 MIXER: ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΜΑΣ - ΦΥΤΟΦΑΡΜΑΚΑ, ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΑ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ

23.00 ΒΙΟ-ΤΡΟΜΟΣ Ντοκιμαντέρ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

01.00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 MISSION

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 FEAR FACTOR

01.30 MISSION (E)

02.30 EASY GAME (E)

02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκανγκ Χο»

05.20 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ

15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CANDID CAMERA

22.30 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ

23.30 ΠΡΟΣΩΠΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σκληρός του Λ.Α.»

03.15 POINT MAN

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

10.00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας κλέφτης στον παράδεισο»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ ΑΘλητικά

21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ

22.15 CELEBRITIES

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ

02.00 VIP (E)

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτόγονες επιθυμίες»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

21.50 SURVIVOR

23.30 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής του μεσονυκτίου»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.15 ΛΑΟΥΡΑ

18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό που θέλουν οι γυναίκες»

23.30 ΝΤΟΥ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ζωή»

02,15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιάρης»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες της Δ΄ Εθνικής Κατηγορίας

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την Λία Μεγάλου Σεφεριάδη. Μιλούν για το τελευταίο της μυθιστόρημα «Γλυκιά καλοκαιριάτικη βραδιά» και για τη νέα έκδοση του προηγούμενου βιβλίου της «Εξάλλου ο Λένιν ήτο πολύ καλής οικογενείας»

19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Επιμέλεια - Παρουσίαση: Παύλος Ρούφας

20.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του 902»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Ορνιθες» του Αριστοφάνη, από τον Δραματικό Ομιλο Κολεγίου Αθηνών

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.20 Η ΜΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ

11.15 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

12.00 ΜΑΡΣΕΛΙΝΟ

12.30 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ

13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ Ελληνικό ντοκιμαντέρ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ

16.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Ελληνικό ντοκιμαντέρ

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ»

19.00 ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΛΗΣ

20.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

21.00 ΔΡΟΜΟΙ

22.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ονειρα»

02.15 ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΛΗΣ (Ε)

03.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «High Fidelity»

04.15 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε) Ελληνικό ντοκιμαντέρ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιφρόνα με γλυκειά μου»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ «Ιέρο»

19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «ΟΦΗ - Αιγάλεω»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του κόκκινου θανάτου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

10.30 ΤΟ ΤΣΙΓΓΑΝΙΚΟ ΤΣΙΡΚΟ

11.30 ΑΛΛΙΩΣ

12.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Φιλαθλητικός ΠΑΟΚ - ΦΟ Βριλησσίων»

15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.00 ΝΟΣΤΟΣ

17.30 DESIGN 100%

18.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: «Ρεν - Λυών»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΕΧΝΗ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ 2004

22.30 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ...

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολεμικό Ρέκβιεμ»

02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

04.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

05.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)

11.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

12.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δεύτερη ευκαιρία»

16.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Ελληνική σειρά

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 MISSION

22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ Ξένη σειρά

02.10 MISSION (E)

03.10 EASY GAME

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γορίλας»

05.30 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φτωχόπαιδο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

16.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εφοπλιστίνα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ALPHA

22.30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.00 POINT MAN Σειρά

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή

13.15 LIFESTYLE (E)

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και τα επτά γεροντοπαλίκαρα»

16.15 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

21.30 ΜΠΑΡΜΠΙ: Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ

23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ ΙΙ Ενημερωτική εκπομπή

02.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

03.00 APHRODISIA

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά (Ε)

06.15 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά

07.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΕΓΓΑΡΙ Ελληνική σειρά (Ε)

09.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά

09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ - ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

11.00 ΕΚΜΕΚ ΠΑΓΩΤΟ (Ε) Ελληνική σειρά

12.00 ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε) Ελληνική σειρά

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή

15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή

16.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνο για σένα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 TO SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

22.30 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΗΣ ΤΕΛΙΚΑ Ελληνική σειρά

23.20 PRIVE

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 PRIVE (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμοί ζωής»

03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Ελληνική σειρά

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε) Ελληνική σειρά

05.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Ξένη σειρά

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρομερό παιδί 2»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινγκ Κονγκ»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συζυγικά παραστρατήματα»

03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org