Κυριακή 23 Νοέμβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Δικαίωμα να είσαι παιδί: Ελεύθερη σκέψη και έκφραση. Ζωή χωρίς βία

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ... Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις της αθλητικής επικαιρότητας στο περιφερειακό πρωτάθλημα με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Σαμιάκ Ετεμαντή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα, με την Ζωή Κούλια

20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί την Λήδα Πρωτοψάλτη

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε) «Ντίζι Γκιλέσπι»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Λιμουζίνες»

12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Βαλπαράιζο»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ «Τόκιο»

15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Ντοκιμαντέρ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ «Προολυμπιακό δελτίο»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Φες»

21.00 PRE GAME

21.30 CHAMPIONS LEAQUE «Λα Κορούνια - ΑΕΚ»

23.45 CHAMPIONS NET

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRE GAME

21.30 CHAMPIONS LEAQUE «Ολυμπιακός - Ρεάλ Σοσιεδάδ»

23.45 CHAMPIONS ΝΕΤ

  • Δίλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ Κινούμενα σχέδια

09.00 ΑΝΑΤΟΛ Κινούμενα σχέδια

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN 100% (E)

12.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η ζωή σαν μια χορδή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 CHEEK TO CHEEK (E)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ

21.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

22.50 MISSION

23.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ

00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

02.20 MISSION (E)

03.20 EASY GAME (E)

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη σελίδα»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ

15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ' αγαπώ»

23.00 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κωμική σειρά

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο μυαλό του Τζον Μάλκοβιτς»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 POINT MAN

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

10.00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των γάτων σχολή»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ

20.55 AUTO ALTER

21.00 VIP

22.30 SEX & THE CITY

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 BANDSTAND (Ε)

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κήπος του έρωτα»

05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ Κωμική σειρά

21.40 ΛΕΝΗ Δραματική σειρά

22.40 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

23.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ Αννα Βίσση

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 FRASIER Ξένη σειρά

02.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά

03.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

04.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε) Σειρά

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.15 ΛΑΟΥΡΑ

18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκεφτήκατε ποτέ να σκοτώσετε τον... καθηγητή σας;»

01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ Σειρά

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org