Τετάρτη 1 Οχτώβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 38
Τηλεόραση

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί το θεατρικό μονόπρακτο «Μεσσαλίνα», από το θέατρο ΕΝΑΣΤΡΟΝ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους: Δημήτρη Αλευρομάγειρα, αντιστράτηγο ε.α. επίτιμο γενικό επιθεωρητή του στρατού Περικλή Νεάρχου, διεθνολόγο & Ηλία Λέγγερη, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ για τις εξελίξεις στο Κυπριακό

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συνομιλεί με τους: Αντώνη Κακαρά, αρχιπλοίαρχο ε.α. και στέλεχος κίνησης για την Εθνική Αμυνα και Αγάπιο Παπανεοφύτου, μέλος Γραμματείας ΕΕΔΥΕ & καθηγητή Πανεπιστημίου για τις εξελίξεις στον τομέα της Εθνικής Αμυνας και το μισθοφορικό στρατό

23.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί για τις εκδόσεις ΟΛΚΟΣ, με την Ειρήνη Λούβρου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 CHAPI CHAPO - BINKA

08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

09.40 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ

10.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

12.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΖΩΑ

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος των ιπποτών»

14.00 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ Σειρά

14.30 ΓΕΥΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ ΑΪΝΣΛΕΪ

15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

16.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

16.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

16.45 PRE GAME

17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: Β' ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

19.00 PRE GAME

19.15 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: Β' ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

21.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)

22.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΑΛΤΟΚ Σειρά

01.00 H RUBY WAX ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ

01.30 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 ΜΕ 2

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δάσκαλό μας με αγάπη»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ

23.00 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ

00.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βιέννη»

12.30 DESIGN 100% (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

18.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ Σειρά ντοκιμαντέρ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας και άλλες μορφές τρέλας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ «Γαλάζιος άγγελος»

02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

04.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 MISSION

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεγάλες προσδοκίες»

00.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

04.00 2004-1

01.40 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

02.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ

03.50 MOBILE FUN

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.25 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ

22.15 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευγένιος Ονέγκιν»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 THIRD WATCH

03.45 POINT MAN

03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE

21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

00.10 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE

01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE (Συνέχεια)

03.00 FRASIER Ξένη σειρά

03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΛΑΟΥΡΑ

18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον αράπη κι αν τον πλένεις»

23.00 GALA

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά γράμματα από το δολοφόνο»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΧΑΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή ελευθερίας»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org